Lig A 11.Hafta | Mardinspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan baha55, 24 Ekim 2006, 21:25:15

« önceki - sonraki »

jean

baskan parada veriyor hem maci hemde paralarin alin da gelin da

King Of The North

İstikrarımız bu maçta sekteye uğrarsa şampiyonluğu unutalım,ilk 6 hedefi ileriki haftalarda şampiyonluğa dönüşebilir.Ancak yenilirsek şampiyonluğu falan unutalım bu sene güzel olsun mücadele olsun isterim takımımızda.Yoksa biraz geç kaldık sanırım 11.haftayı oynayacağız şaka maka ilk yarı bitecek puan cetvelinde ateş hattındayız hala.Haydi Samsunsporumuz tekrar şahlan bu lig sana yakışmaz.

mehmet yılmaz

Sağ bekte büyük tepki toplayan ama stoper oynadığı üç maçta da çok iyi performans sergileyen Tufan idmanda sakatlanmış. Onun yerine ilk haftalarda gözdemiz olup, sonra form düşüklüğü içine giren Evren Kürkçü oynayacakmış. Müzmin sakatımız Serkan Aykut da hazırmış!

İst. B.B. karşısındaki güzel neticeye rağmen takım halen yeterli değil. Bizi biraz rahatlatan esas unsur ise Adnan'ın az da olsa kıpırdamasıyla Mustafa Çiçek'in orta sahadaki üstün formu. Çiçek sakatlık belasını atlatmış ve şu an itibarıyla en faydalı oyuncumuz olmuş durumda. Orta sahada basan bir takım, her zaman iş yapar.

6. ile aramızda 4 puan var. Bu maçta alınacak bir galibiyet şehri de iyice havaya sokar. Bayrama rağmen hatırı sayılır bir taraftar toplayan takım Mardin'den de muzaffer ayrılırsa Eskişehirspor maçında 19 Mayıs tamamen dolar.

İnşallah bu dönem yalancı bahar değildir; zira yönetimle ilgili genel fikrim değişmiş değil... Levent Eriş'e olan itimadım da değişmedi tabii!

berusa55

yine de gözümüz kapalı güvenecegimiz bir takım haline gelemedi samsunsporumuz!dediğin gibi insalah yalancı bahar değildir!bu macın sonucu çok önemli!insallah yüzümüzü kara cıkarmazlar ve yener gelirler!bu macı alırsak eskisehir macını hayli hayli alırız!insallah bazı seyler gercekten düzelmiştir!bu arada mardine kara kısta gitmemiş olmamız da iyi!bu havalardan sonra mardine gidecek olan takımlar düsünsün!fixtür acısından sanslıyız!

ngonge

malatya da istanbul da kasımpaşa da 1 er puan aldı bu hafta. kazanırsak zirveye yaklaşırız baya.

samsunspor.co.nr

Sevgili Samsunspor'lu arkadaşlar,

Hepimizin içi çok rahat olsun. büyükşehir maçındaydım ve sezon başından beri ilk defa takımın bu kadar koştuğunu gördüm.Hep 2.yarı sahadan kayboluyorduk.ciddi fiziksel sorunlarımız vardı ancak bu aşılmış görünüyor.Serkan aykut ve serkan Özdemir ile maça başlarsak (ki sakatlıkları geçti) biz bu maçı çok ama çok rahat kazanırız.

Takımımıza başarılar diliyorum.

recai

Alıntı yapılan: "www.samsunspor.co.nr"Sevgili Samsunspor'lu arkadaşlar,

Hepimizin içi çok rahat olsun. büyükşehir maçındaydım ve sezon başından beri ilk defa takımın bu kadar koştuğunu gördüm.Hep 2.yarı sahadan kayboluyorduk.ciddi fiziksel sorunlarımız vardı ancak bu aşılmış görünüyor.Serkan aykut ve serkan Özdemir ile maça başlarsak (ki sakatlıkları geçti) biz bu maçı çok ama çok rahat kazanırız.

Takımımıza başarılar diliyorum.

Sunu anlamıyorum.. Takımın en golcu futbolcusu Caner formda hala serkan aykut be.. Adam 2 haftadır takımı kurtarıyo.. Son macta yaptıgı o plaseyi kac futbolcu yapabilir allah askına yaa.. Caner oynamazsa bu macı mumkun degil alamayız.. Serkan Aykut ne kosar ne pres yapar.. Adam zaten yeni cıkmıs sakatlıktan..
Evren iyiydi bi aralar niye kestiler takımdan anlamadım. ama son macta defans hata yapsa da kademeye girme işnin iyi yaptı .. Bence son kdaro iyiydi.. Bide fatihin yerine serkan ozdemir oynarsa tamam.. Bu macı alcaz bence.. Hayırlısı.. Allah yardımcımız olsun..!!

bluegreen55

ben bu serkan özdemir olayını anlamıyorum..

top tekniği varmış gibi göüküyor ama oyun okumaswı yok..ilk haftalarda kaç tane atağımızı kesti topu kontrol edip dönene kadar..dönüncede pas verebilse..

saç baş yoldurtan bir adam işte..
bence samsunsporda işi yok..

cem 55

bende bluegreene katılıyorum.serkan özdemıre hıc ısınamadım top ayagına gelınce heyecanlanıyomu ne yapıyo anlamıyorum ama aldıgı topları ya ayagına dolastırıyo yada kaybetıyo.bence orta saha gobekte, cok mucadele edıp pres yapan mustafa cıcek, oyunu yönlendırme ve derınlemesıne pas atmada basarılı serkan dokme ve gecen haftakı oyununu cok begendıgım emınden olusmalı.ayrıca sercan ve fatıhte bence mutlaka 11 de devamlı yer bulmalılar.çünku ıkısıde genc olmalarına ragmen takıma 2 haftadır cok ıyı katkı yapıyorlar zamanla cok daha ıyı olup takımın degısmezı olacaklardır.Yarınkı macla ılgılıde gercekten zor bı mac bızlerı beklıyo ama bundan sonrakı 3 macımız nıspeten daha kolay rakıplerle oynanacak eger mardın macını en azından kaybetmeden atlatabılırsek evımızdekı eskısehır ve karsıya macları ıle deplasmandakı usak maclarından bence 9 puan cıkarırız ve 15 haftada ankaradakı oftas macına ınsallah taraftar olarak akarız bızım gıbı gurbettekı samsunspor taraftarları ıcınde senlık havasında bı mac olur lıge de agırlıgımızı hem oyunumuzla hemde taraftar gucumuzle koymus oluruz.

foreversamsun

macta arkadası olan kımse yokmu acaba..kadromuz hakkında bızı bılgılendırseler ne guzel olurdu..admın arkadaslar sızler bı baglantı kurup oğrenebılırsenız kadromuzu bızlerede bıldırmenızı temennı ederız..2-1 kazanacagız bu macı..

kenan

slm arkadaslar bu macın haberını nerden alacaz bılgısı olna varmı

hasselbaink

@kenan

http://www6.mackolik.com/

www.maraton.com.tr de iddia sayfası

mardinsporun sitesi belki canlı verir dedim ama adamların sitesi bile yok! şimdiden heyecan bastı valla

kenan

aynen kardesım
bu mcı almamız lazım
yoksa eskısıgıbı olur her sey

kenan

kardes sen canıkdenmısın eyer bızım buradaysan senınle goruselım kardes tanıyalım bırbırımızı gercek samsun sporlulara kapımız her zaman acık

cem and naz55