Lig A 11.Hafta | Mardinspor 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan baha55, 24 Ekim 2006, 21:25:15

« önceki - sonraki »

baha55

selam arkadaslar  büyüksehir  maçının konusunuda  ben actım ve uğurlu  geldi sanırım inşallah  bu maçına  alıcaz  ben inanıyorumm bizi kimse tutamaz artık...yorumlarınızı bekliyorumm...benim maç  skor tahminim  
 mardin 1 -- samsunspor 2  olucak inşallah.. ama en kötü bir  puan garanti arkadaslarrr...

bengülü

bizim için geçekten zor bir deplasman ama formda olan samsunsporumuz var inşallah seri galibiyetlere devam ederiz haydi şahlan SAMSUNSPORUM

King Of The North

Bu takım kolay kolay gol yemez arkadaşlar.Dünkü maçta gol krallığında önde olan Ali Güzeldal bile pozisyon bulamadı çıldırdı adam,Sertan gibi adama geçit vermediler ben gol yemeyeceğimizi düşünüyorum.Formda bir Kenan ve Petkov olsun gol yemeyelim.Ortada Adnan da biraz daha canlanırsa Caner zaten formda bu maçı almamamız için bir neden yok yeter ki rehavet olmasın iyi konsantre olsunlar.

Tamer55

defansımız pozisyon fazla vermesse golü mutlaka buluruz mardin maçı nı 2-0 alırırız diye düşünüyorum
inşallah olur.

samet

bence maçı alacağız ama gerçekten çok zor bir deplasman...

canocak160

inşallah mardin maçıyla birlikte seriye devam ederiz arkadaşlar.tek dilegim 1-0 olsun bizim olsun

Tribün_ali

mardin macını rahat alırız ama tek korktugum mardini dogu bir takımı olması ve taraftarının bizim futbolcular üzerinde olumsuz davranmaları ve taraftarın hakemi etkilemesi bu da bizim futbolcularımıza ve oyunumuza yansıtır inşallah alırız

ngonge

mardin in iyi kadrosu var, zor maç. ama deplasmanda daha başarılıyız biz de.

Sadece Samsunspor

zorda olsa alırız bence kaleciye ve defansa güveniyorum gol yemeyeceğimize eminim ama forvettte biraz sıkıntı var 1-0 ve 2-1 ama kesin 3 puanla dönücez ve galibiyet serisine dewam edicez banko samsun :wink:

Harun55

D Spor'da dün aksam bir konusma yapmislar Samsunspor hakkinda,
demislerki: Samsunspor'un kadrosu gerçekten kaliteli oyunculara sahip, oyuncular Istanbul.B.B'ye karsi,
oynadiklari oyunu sergilerlerse Lig A'da hiç bir takim tutamaz samsunu.

Böyle bisey demisler babam anlatti bana, ben isteydim. :P

Kisacasi Samsunsporum bu maça full konsantre olmasi gerekiyor, konsantremiz tam yerindeyse Geçen maçtaki performansi gösterirse,
bu maçtan 0-2 galip ayriliriz.

MeL_55

defansimiz cok iyi forvet te idare eder serkan oynarsa sorun olmaz diye düsünüyorum

skor 3-0

samsunspor-1965

insallah aliriz maci oyuna bagli caner iyi oynarsa
yani firsat lari degerlendirise fatih ylen
sercan da acilip onu toplar la beslerse maci farkli alabiliriz tabi defans da yerine oturmasi lazim yoksa kolay kolay olmaz bu is insallah aliriz
maci 3-1 3-0 2-0 yada 1-0 alacagimiza inaniyorum
son iki macin futboluna bakarak...

bluegreen55

takımın sorunu oyun kurucu yrtrnrkli bir oyuncusu olmamasıydı.

yani tümerin celilin ceyhunun vb. yaptığını yapacak kimse yok samsunsporda..

şimdiye kadar herkes bu görevi üstlenmeye çalışıp combur cemaat atak yapıyolardı ve golleri yiyorduk tabi..

ama bundan vazgeçip savunmaya önem verip gol atmayıda önce allaha sonrada canere gökhan kabaya mustafa çiçeğe falan bırakıyoruz.

artık en azından kolay kolay yenilmeyiz çok golde yemeyiz ama bu yaratıcı oyuncu sorununu çözemezsek canere ve diğer forvetlere aşırı yük düçecek.

muhtemelende zorlu maçlarımız az gollü berabere ve bir farkla kazanarak bitecek.

takımın kalitesinden dolayıda genellikle kazanacağımızı düşünüyorum.

ama zor olacak.

umarım bir tane yaratıcı oyuncu bulabilirler.

mehmet yılmaz

Öncelikle Samsunspor'un İst.Bş.Bld. karşısında aldığı güzel galibiyeti etüt etmek lazım.

1- İst. B.B. aslında bu yenilginin işaretini geçen haftaki G.Antep BB maçında vermiş ve hocası da "kötü oynayıp kazandık" demişti.

2- Samsunspor, İBB'den daha çok mücadele etti. Orta sahada M.Çiçek ve Adnan toplara iyi bastı. Zaten İBB'nin en önemli özelliklerinden birisi de çok çalışmasıydı. Ama ligdeki iki mağlubiyetini de kendinden daha çok çalışan iki ekibe karşı aldı. (Samsunspor, OFTAŞ)

3- Her takımın yaşayabileceği formsuzluk durumuna karşı kulübesinin çok hazır olmaması ve kadro sirkülasyonunun sağlanamaması.

4- İBB'nin önceleri az bilinen bir rakipken şimdi oyun planı çözülnüş bir takım olmaya başlaması. Samsunspor iki stoperi Tufan ve Kenan'ı hiç çıkarmayıp, Sağ ve soldaki Petkov ile Sinan'ı dahi sınırlı olarak hücum ettirdi. Böylece İBB, Malatya, Ordu, Eskişehir maçlarında olduğu gibi ani atak şansı bulmakta zorlandı.

5- İBB'nin ilk defa kazanmaya değil de beraberliğe oynamsı. Oyun 0-0 iken zaman geçirmeye yönelik hareketleri vardı.

6- Kupa maçında o zamanki kötü Samsunspor'u yenememiş olmanın ve hatta rakibi 10 kişi kalınca zar zor golü bulmuş olmanın verdiği bir psikolojik eziklik hissi vardı.

7- Savunmada 55- Volkan çok iyi bir performans çizdi ve adeta takımı tek başına ayakta tuttu. Ancak Ünal'ın formsuzluğu ve alternatifsizliği ortada oyun kuracak bir oyuncunun olmamasına neden oldu. Ayrıca Ali Güzeldal'ın sevdiği kenar bindirmeleri sonrasında yapılan ortalara Samsuspor'un kanat adamlarının müsaade etmemesi de oyun planını olumsuz etkiledi.

8- Son olarak da Samsunspor'un kendi kimliğine uygun bir mücadele sergilemesi de rakibin direncini kırdı.

Şimdi bu analizin ışığında Samsunspor'un kazanmaya başladığı özgüvenle Mardin deplasmanına giderken daha bir sağlam olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak takım halen kıvamında değil; sadece mücadele gücümüzü artırdık ve bunun sonucunda zaten fazla olan oyuncu kalitemiz de iş yapmaya başladı. Savunmamız güven veriyor. Yerden yere vurulan ve bu nasıl topçu denilen Tufan'ın stoperde çok iyi olduğunu görüyoruz.

Muhtemelen Levent Hoca, A.Sebat ve İBB maçında olduğu gibi yine hiç çıkmayan iki stoper ve kanatlardan sınırlı bindirmeler yapan beklerle oynayacak. Galibiyete daha çok ihtiyacı olan takım evsahibi Mardinspor. Bu nedenle üzerimize gelmeye çalışacaklar ve bu da ani atak şansı elde etmemizi sağlayacak.

Maç ağırlıklı olarak beraberlik kokuyor ancak ilk golü bulursak kazanma ihtimalimiz tavan yapabilir.

Haydi Samsunspor... Seriye devam!

ngonge

bu arada maksiç gene yedek mi olucak? yoksa sakatlığı geçti mi? bence kaleyi devralma zamanı geldi de geçiyor bile. akın a güvenmiyorum. ancak yedek olabilir.