Lig A 10.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ 1-0 İ.B.B.

Başlatan baha55, 15 Ekim 2006, 17:38:07

« önceki - sonraki »

MeL_55

Alıntı yapılan: "berusa55"eyvah eyvah mac bayramın tam 1.günü!yayın da var!yine bos tribünler!yazık!

yok yaaa stad dibine kadar dolacak !!

berusa55

ne dolması kardesim ya!o günler süper lige kadar hayal!

foreversamsun

sebat macının ılk 5 dakıkasında 2 net pozısyon gorduk kalemızde yıne.eger o pozısyonları degrlendırseydıler galıp gelemezdık..skor bızlerı yanıltmasın bence.sebat takımı cokvasat bır takıkım.beledıye ıse yakaladığı pozısyonları degrlendırebılen yeteneklı futbolculara sahıp.bu mac cok zr olacak ve ben yenebılcegımıze ınamıyorum.inşallah ben yanılırımmm..

hasselbaink

Alıntı23 Ekim Pazartesi:
17.30 - Samsunspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Tolga Özkalfa

Maça az da olsa Süper Lig tecrübesi olan birisini vermişler. İnşallah hem iyi maç yönetir hem de Bülent Demirlek'in yaptığı gibi bir adilik yapmaz! Ve tabii en sonunda da Samsunspor'un galibiyetini ilan eden son düdüğünü çalar...

roligan

Büyükşehir'i de Real Madrid yaptınız ya, daha ne diyeyim! Helal olsun size!

jean

adam ginbi oynarsak fark bile atariz taraftar destegi sart bu macta bence sansimiz yuksek

HoliganSamSunLu

Ben Samsunspor dan Hiç olmadığı kadar umutluyum inşallah istanbul belediyeyi yenecek ve özlenen Samsunsporu izlemeye başlayacağız .....

O.YILMAZ

Ben bu hafta bu stadın dopdolu olacağına inanıyorum...

1-0 olsun bizim olsun derler ama benim içimden geçen skor 3-1...  :lol:

sezgin

İNŞALLAH BU MAÇI ALACAĞIZ VE GALİBİYET SERİSİ YAPACAĞIZ BİZLER TAKIMA GÜVENİYORUZ DESTEĞE DEVAM DİYORUM

tankut

istanbul b.b. iki haftadır kötü oynayarak maç kazanıyor 2-1 yada 1-0 alırız. Dönüşümüz muhteşem olacak

Tribün_ali

işte akcabats poru yenmek kolaydı asıl takım ist bu takımı yenmek zor ama yenerse güzel günler bizi bekliyor

maraton

yine tüm arkadaşlarımda elazığ sonrası havayı görüyorum üzülerek.. umarım ben karamsarımdır ve siz haklısınızdır arkadaşlar ama bugüne kadar izlediğim takım bana bazı arkadaşlarımızın efsane döndü bekle bizi süper lig nidalarının altına imza atmaktan imtina ettiriyor..bence bir galibiyet ile büyük hedefler için kendimiz ve takımın üzerinde baskı yaratacağımıza daha akılcı ve ağır adımlarla ve futbol takımımızın kapatisesinide dikkate alıp sırayla maçlara bakmalıyız.. bu itibarla içeride ve dışarıda hoyratca verdiğimiz puanlarla ve bu takımla liderden alınacak beraberlikte ii sonuçtur diye düşünüyorum.. ama umarım takım bize şeker bayramında şeker gibi bir galibiyet hediye eder...
beni karamsar yapan ruhsuz yönetimler utansın..

MeL_55

Lig A 11. ve 12. hafta programı

Türk Telekom Lig A'da 11. ve 12. hafta maçlarının programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Lig A'da 11. ve 12. hafta maçlarının programı şöyle:

11. Hafta:

28 Ekim 2006 Cumartesi
13.00 Uşakspor - Malatyaspor
13:30 İstanbulspor A.Ş. - Kasımpaşa
13:30 Akçaabat Sebatspor - Elazığspor

29 Ekim 2006 Pazar
13:00 Karşıyaka -Gençlerbirliği Oftaşspor
13:00 Mardinspor - Samsunspor
13:30 Eskişehirspor - Gaziantep Bş Belediyespor
13:30 Orduspor - Altay
13:30 Türk Telekomspor - Diyarbakırspor

30 Ekim 2006 Pazartesi
18:00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Kocaelispor

12. Hafta

04 Kasım 2006 Cumartesi
13:00 Diyarbakırspor - İstanbulspor A.Ş.

05 Kasım 2006 Pazar

13:00 Elazığspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
13:30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Uşakspor
13:30 Samsunspor - Eskişehirspor
13:30 Gençlerbirliği Oftaşspor - Orduspor
13:30 Altay - Türk Telekomspor
13:30 Kasımpaşa - Akçaabat Sebatspor
13:30 Kocaelispor - Mardinspor

06 Kasım 2006 Pazartesi
20:00 Malatyaspor - Karşıyaka

mehmet yılmaz

maalesef bayramda şehir dışında olacağım için uzun bir süre sonra ilk defa Samsunspor'un bir iç saha maçını kaçıracağım. Gerçi, TV'den de olsa seyredeceğim ama orada olmanın keyfini bu forumdakilere anlatmaya gerek yok!

Takımda bir moral takviyesi sağlanmış. Ama ben çok da iyimser değilim. Maçta ilk golü bulabilirsek bir şansımız olur. Bu takımın geriden gelip maçı çevirebileceğini zannetmiyorum.

Neticede taraftarlık böyle işte; mantık olmaz dese bile gönül söz dinlemiyor. Biliyorum, yensek bile bu takım orta sıralarda kalır ama yine de bekliyoruz zaferleri...

Senden uzakta hep birşeyler eksik, diyelim ve hatm-i kelam eyleyelim.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "foreversamsun"sebat macının ılk 5 dakıkasında 2 net pozısyon gorduk kalemızde yıne.eger o pozısyonları degrlendırseydıler galıp gelemezdık..skor bızlerı yanıltmasın bence.sebat takımı cokvasat bır takıkım.beledıye ıse yakaladığı pozısyonları degrlendırebılen yeteneklı futbolculara sahıp.bu mac cok zr olacak ve ben yenebılcegımıze ınamıyorum.inşallah ben yanılırımmm..
bu arkadaş gibi eğeri nanmayan varsa stada gelmesin