Lig A 8.Hafta | Samsunspor 0 - 0 Istanbulspor

Başlatan MeL_55, 01 Ekim 2006, 22:06:36

« önceki - sonraki »

O.YILMAZ

haftalardır içte ve dışta alınan kötü sonuçlara rağmen alınan beraberliğe hele birde penaltı kaçırarak alınan beraberliğe sevinmek kişiden kişiye yorum olarak değişiklik göstersede ben sevinemedim. Sevinemem...

Bu takımda aşağı yukarı herşeye faturalar kesildi. Ama kötü gidişat durdurulamadı. Bu gidişle de durdurulacağı veya hedefe ulaşılamayacağı malum.
Başkan demişki, "kimi aday göstereceğinizi belirtin istifa edeyim"...

Bir şirketin yönetimi sizin elinizde olsaydı şu ana kadar batmıştınız!!! Yönetici demek ne demektir yaaa... Yönetici hedefe giden yolda gerekli zamanda gerekli tedbirleri almakla mükelleftir. Herkese fatura kesildi ama kötü gidişat durdurulamıyorsa demek ki bunun sebebi yönetim olur. İsim açıklamaya gerek yok. Nasılsa siz görevi bıraktığınız zaman bu kulüp oraya getirecek en az bir isim üzerinde uzlaşır. Bana kalırsa başkansız bu takım daha iyi neticeler alır (bana göre)...

timofte

Yorum yok, çünkü gerçekten yoruldum.
Nasıl olsa boşa konuşuyoruz, söylediklerimiz yerine ulaşmıyor.
Birileri yine bildiğini okuyor. Bakalım nereye kadar..

Samsunspor-İstanbul maçından Şirinler grubundan arkadaşların ulaştırdığı resimler..

veis

olmadı ya bu maçda fenada oynamamışlar ama aynı terenenni devam ediyor.kasımpaşada serkan bu maçda caner kupa maçında dökme yani penaltıcı yok bu takımda bi denge kuramıyorlar o penaltılar gol olsa ve öne geçsek bu durumda olzmadık.takım gol atamıyor.rafael gitdikden sonra bu takıma cenk lazım diye kıçımızı parçaladık yok analayan olmadı ve halen gol atamayan bi takımız golcü diye gökhanı al ve kadro dışı bırak bu hikaye ya ne yaptıda bu adamlar seçildi samsunspor adamı kanser arkadaş pembe dizi gibi takımız.hee buarada bu hafta malatya maçını seyrettdim.defansda bizim begenmedigimiz alper süper oynadı kenana kalmazdık göndermesek.forvette taner denilen adamı biz adana demirspordan aldık ertugrul saglam o adam olmaz dedi ve şuan bu adamın 11 golu var samsunsporun toplam golü 5.defanslarında bide şenol var yani demem oki samsunspor dünyanın en rezil transfer poltikası yapan bi takımz eskiden beri hee bu malatya ve belediye dünki gibi maç oynarlarsa bu adamlar gelir rahat.ve son not umarım malatya maçına kadar düzeliriz yoksa malatya bizi harcar.

Tribün_ali

bu futbola kümeye bir an önce tepbir alınması lazım ilk devre kesinlikle genc başarıya ac futbolcular alınmalı yoksa işimiz cok zor

supporter

Takımın eski maçlara göre iyi oynadığı bir züğürt tesellisidir.

Sahada gezinmekten başka bir şey yapmayan, mücadele etmeyen ve organizasyonları bizim gibi neredeyse sıfır olan bir rakiple karşılaştık. Bir gol attık attık, fazlası imkansız gibi bu görüntüyle.. Bu durumda nasıl kazanacaksın?

aldatılıyoruz, kandırılıyoruz, uyutuluyoruz. Haber okumaya devam..!