Lig A 7.Hafta | T.Telekomspor 5-1 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 26 Eylül 2006, 00:35:47

« önceki - sonraki »

ngonge

bakıyorum da herkes hala umutlu.

benim içimde bir his de bu maçı alacağımız yönünde. ama sadece bu maç için. ondan sonrası için uzun vadeli bir başarıya olan inancım çok az.

cem 55

yarınki mac insallah galibiyetimizle sonuclanır ama pazartesi gunku altay macını televizyondan izledikten sonra sadece bu mac degil bu sezonun tumuyle ılgılı hıcbır umıtım yok.biraz önce sebat-malatya macını televızyondan izledim.malatya 5-3 aldı macı ama sebatın 19-20 yasındakı cocuklarla verdikleri mucadeleyı gormelıydınız .3 gol attılar cok net 4-5 gol pozısyonundanda yararlanamadılar.kanat atakları verkaclar ara pasları gercekten oyunun hucum yonunde cok basarılıydılar fakat defansıf anlamda genc olmalarınında verdıgı tecrubesızlıkle cok basıt hatalar yapıp macı kaybettıler.bı de bızım samsunspromuz. Televızyondan ızledıgım 3 mactada organıze bır atagımız golumuz yok 6 macta 3 gol atmısız 1. orduda 90+2 de rafealın sans golu 2.penaltının tartısılabılecegı kocaelı macındakı gol ve son golde gökhan kabanın bızde oynadıgı 5 hafta boyunca yaptıgı tek olumlu hareketle attıgı gol durumumuz gercekten vahım maclarda benım gordugum sadece defanstan ılerıye dogru top sısırıyoruz orta sahada bı pas alısverısı yok topu kanatlara yayma yok ama bunlar ıcınde top ayagına yakısacak oyunu yonlendırıp gerektıgınde sogutabılecek ara paslar dagıtabılecek bı oyun kurucu lazım bızdede o yok acıkcası bu gorevı bıraz s.dokme yapmaya calısıyo o da gecen altay macında amsterdamlının dedıgı gıbı top mu kesecek oyunumu yonlendırecek.bugun malatyada futbolunu cok begenmesemde bulent akın bu gorevı yapabılıyor onun yanına bu gorevı yapabılecek celılı atılla bırlıgı aldı adamlar.yedektende gecen sene mehmet yıldızla bırlıkte istanbulsporu tasıyan serdar samatyalı gıbı bı adamları var bugun 1 gol 1 asıstle oynadı.bızde ise en buyuk transfer kosmaktan baska hıcbısey yapmayan teknıgı cok zayıf serkan özdemir alındı.gecen seneden bence bu sene cok faydalı olabılecek ve takıp edebıldıgım kadarıylada takımda kalmak ısteyen ceyhun gıbı bı adam gonderıldı anlayacagınız yanlıslıklar saymakla bıtmıyo.msjım bıraz uzun ve iç karartıcı oldu kusura bakmayın sebatın bıle oynadıgı futbolu gorunce sınırle yazdım bu msjı herkese slmlar.

hasselbaink

@cem55
aynı maçı seyrederken benzer şeyleri düşünmüşüz topu topu 3 gol atabilmiş bir takımımız var maalesef krlallarımız(!) ya ssuskun ya sakat ya da cezalı! gol atamayan bir takım nasıl başarılı olabilir ki? ayrıca biz ağır çekimde oynuyoruz, tempo yok, rakibi baskı altına alma yok. bu futbola hiç bir şansımız olamaz. Ama biz, her maçtan sonra kabaran öfkemiz ve mantık duygumuzu diğer maç yaklaşınca bastırıyoruz ve her maça umutlu çıkıyoruz. inşAllah kazanırız.

bodensee55

sizinkisi hikaye banko turk telekom 2-0 ...

maviay55

nie hiç kimse bişi yazmıo ya! yarın ankaradaki samsunsporlular nerde buluşuo? samsundan gelen 5 otobüs direk stadamı gidio?stad ostim stadı mı?

birbirimize yardımcı olup takımımızı destekleyeceğiz arkadaşlar!!!

bi parantez de (bodensee55 e) banko samsunsporum 0-2
TELEKOM KİM OLUYO SAMSUNSPORUM YARIN BAŞKENTTE COŞUYO!

hasselbaink

Alıntı yapılan: "maviay55"nie hiç kimse bişi yazmıo ya! yarın ankaradaki samsunsporlular nerde buluşuo? samsundan gelen 5 otobüs direk stadamı gidio?stad ostim stadı mı?

birbirimize yardımcı olup takımımızı destekleyeceğiz arkadaşlar!!!

bi parantez de (bodensee55 e) banko samsunsporum 0-2
TELEKOM KİM OLUYO SAMSUNSPORUM YARIN BAŞKENTTE COŞUYO!

otobüsler sabah 6'da Yaşar Doğu'nun önünden kalkacakmış. yeni otobüsler olduğu söyleniyor. Muhtemelen stada da direkt geçerler.

Bu arada maça giden arkadaşlardan ricam mümkünse foto çekmeleri. Özellikle tribünleri çekip admin@samsunspor.biz'e yollarlarsa ya da doğrudan kendileri siteye eklelrlerse iyi olur. Biz de ortamı görmüş oluruz.

Herkese kolay gelsin; sonu zafer olsun!

cem and naz55

sabah7de arkadaş tlfda beni aradı kendisi de ankaraya gidiyor yanlış anlamadıysam 8 otobüs olduklarını saat 7 itibari ile kavak ta olduklarını kendileri kavak ta 3 otobüsü beklediklerini söyledi onlar geride kalmış onlarında gelmesiyle konvoy halinde gidileceğini söyledi yani iyi bir taraftar gidiyor artık bu futbolcular görsün bu ramazanda o insanlar onların peşinden koşuyor bari onlar için kazanın

foreversamsun

buyuk samsunspor taraftarlarına tesekkurler..takımızı en guzel sekılde destekleyeceıgınızden emınım.allah sesınıze kuvvet versınn..allah ın ıznıyle bu macı kazanıp guzel gunlere yelken acarız.2-1 bızımdır bu mac

Amsterdamli

Turk Telekom kadrosuna su futbolcular alinmamis. Ustelik kendileri sakat degil.

Kerem
Muhammed
Kenan
Baris

Bu haftaya kadar hep ilk 18de olan bu futbolcularin Samsunda kalmalari ilginc bir durum.

Seyhun hatta yedek kaleci olarak goturuldu. Demekki Keremde bir durum var.

Ben bu maci alacagimiza yurekten inaniyorum.

RenTinRen

bu maçta ne olacagı belli olmaz ama büyük ihtimalle puan kaybederiz diye düşünüyorum ;) ve istanbulspor  maçından hiç umudum yok umarım Samsunspor beni mahçup eder...

cem and naz55

Alıntı yapılan: "cem and naz55"sabah7de arkadaş tlfda beni aradı kendisi de ankaraya gidiyor yanlış anlamadıysam 8 otobüs olduklarını saat 7 itibari ile kavak ta olduklarını kendileri kavak ta 3 otobüsü beklediklerini söyledi onlar geride kalmış onlarında gelmesiyle konvoy halinde gidileceğini söyledi yani iyi bir taraftar gidiyor artık bu futbolcular görsün bu ramazanda o insanlar onların peşinden koşuyor bari onlar için kazanın
pardon 8 otobüs değil 5 otobüs gidilmiş her firma 1 otobüs vermiş

hasselbaink

Beyler şu an statta olan arkadaşlara ulşabilecek olanlar varsa aranızda bir zahmet arayıp ortamı sorar mı? Kaç taraftarımız var? Vaziyet nasıl? Şimdiden teşekkrüler.

kadir55ist

selam
evet arkadaşlar bir zahmet forumda maçla ilgili bilgi verirseniz çok iyi olur ortamdan maçtan bilgilerinizi bekliyoruz.

cem and naz55

dk7 1-0 mağlubuz

hasselbaink

lanet olsun be....
yine yedik 1-0 dk7

Allah kahretsin sizi bu maçı çeviremezlerse yazıklar olsun bunların topuna