Yusuf Ziya Yılmaz

Başlatan cico, 04 Şubat 2005, 22:05:54

« önceki - sonraki »

cico

bu insan samsunspor a başkanlık yaptı ama samsunspor a bir kuruş vermiyor belediyeden bu adam allah bildigi gibi yapsın otogar ı sarı lacivert yatı samsunspor a çalışan otoparkları aldı otogardan gelen parayı kesti
inşallah ismail bab birgün bırakırda bu kulubun başına kimse geçmez o kulup sana kalırda o zaman sebde yaşa bu olayları aklın başına gelsin

fatihsune

Sevgili Kardeşim, Durup dururken Yusuf Ziya Yılmaz BAŞLIĞI AÇMANIN ANLAMI NE...!
NEDİR BU ADAMDAN ALIP VEREMEDİĞİN.SAMSUN DÜŞMANI MI BU ADAM?  6 yıldır başkanlık yapıyor samsunun vizyonunu değiştirdi bu mudur yani karşılığı...
Samsunsporumuza yeterli ilgi göstermemesi destek olmaması  Hepimizde hayal kırıklığı yarattığı  bir gerçek,muzaffer önder samsunspora çok mu değer verdi  trilyonlar mı aktardı i 10 sene başkanlık yaptı. ama bu sana ona hakaret etmene imkanı tanımaz.O bir kere Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve bende ona oy verdim ve seninle samsunsporluluğumuzu tartışmam.Herkesin sevgisi gönlündedir.ne demek BU ADAMA OY VEREN SAMSUNSPORLU DEĞİLDİR.
Samsunsporlu olmanın ölçütlerini sen mi belirliyorsun.
Otogar rengi konusunda gerekli açıklamaları yaptık başlığı kapattık zaten sitede bu konu ile ilgili bir başlık var orada bu konu detayı ile konuşuldu.
Durup dururken suni gündemler oluşturup buradaki ortamı germenin anlamı yok...
Hepimiz gibi Samsunspor sevgisi ile dolup taştığını ve gençliğinin verdiği heyecan ile bu yazıyı yazdığını düşünüyor böyle hassas konularda daha ihtiyatlı davranmanı öneriyorum.

cico

Alıntı yapılan: "fatihsune"Sevgili Kardeşim, Durup dururken Yusuf Ziya Yılmaz BAŞLIĞI AÇMANIN ANLAMI NE...!
NEDİR BU ADAMDAN ALIP VEREMEDİĞİN.SAMSUN DÜŞMANI MI BU ADAM?  6 yıldır başkanlık yapıyor samsunun vizyonunu değiştirdi bu mudur yani karşılığı...
Samsunsporumuza yeterli ilgi göstermemesi destek olmaması  Hepimizde hayal kırıklığı yarattığı  bir gerçek,muzaffer önder samsunspora çok mu değer verdi  trilyonlar mı aktardı i 10 sene başkanlık yaptı. ama bu sana ona hakaret etmene imkanı tanımaz.O bir kere Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve bende ona oy verdim ve seninle samsunsporluluğumuzu tartışmam.Herkesin sevgisi gönlündedir.ne demek BU ADAMA OY VEREN SAMSUNSPORLU DEĞİLDİR.
Samsunsporlu olmanın ölçütlerini sen mi belirliyorsun.
Otogar rengi konusunda gerekli açıklamaları yaptık başlığı kapattık zaten sitede bu konu ile ilgili bir başlık var orada bu konu detayı ile konuşuldu.
Durup dururken suni gündemler oluşturup buradaki ortamı germenin anlamı yok...
Hepimiz gibi Samsunspor sevgisi ile dolup taştığını ve gençliğinin verdiği heyecan ile bu yazıyı yazdığını düşünüyor böyle hassas konularda daha ihtiyatlı davranmanı öneriyorum.

bak san bana bu adamı savunma beni çok kızdırıyosun otogar sarı lacivert daha ne yapsın bide samsunspor lu olacaksın sen

muzaffer önder kulube prenses otobusu belediyeden hediye etti
taraftarlara her deplasman a bırak otobus vermeyi bide yemek veririrdi baba sen o seref.... bana sakın savunma

Sioux

valla Yusuf ziya'nın samimiyetine ben de inanmıyorum. bu konuda da topic açıldı diye ortamın gerilmesine gerek yok bence. ama herkesin görüşü de kendinedir bu adamın seveni de olabilir sevmeyeni de.. savunan da çıkabilir. samsunsporlular da bu kişiye oy vermiştir .. cico nun imzasına katılmasam da görüşünü savunmasına destek vermek demokratik bir ortamda mecburidir. ama öne samsunspor diyorsak bu adamın eleştirilecek çok yönü var. diye düşünüyorum..

fatihsune

Tabiki insanlar birbirlerini eleştirecek, ama genelleme yaparak değil..Yusuf Ziya Yılmazı samsunspora gerekli desteği vermediği için herkesten önce ben eleştiririm hatta yerilmesi gerekirse de yererim..
Ama yusuf ziya yılmaz a oy veren samsunspor lu değildir cümlesini anlamak ve katılmak mümkün değil.
cico kardeşimin yazdıklarındaki samimiyete güvendiğim için ,her ne kadar yanlış anlaşılmalara müsait bir cümle olsa da ağabeyi  olarak bu cümlesinin yanlış bir cümle olduğunu ifade etmek istedim ,burada bir oluşumun içinde isek bunu yapmak zorundayız çünki biz aynı amaca hizmet ediyoruz.
Ama  ciconun yazıma cevap vermek yerine sanki kafa tutar gibi beni kızdırma gibi laflar demesi de hoş değil, açıkca belirtmek isterim.
 birbirimizle ilşkilerimizde daha sakin olmalı ve kullanılan kelimelerin nerelere gittiğine dikkat etmeliyiz.
pazartesi fenerbahçeyi yenmenin verdiği keyifle ,tekrar buluşmak dileğpi ile herkese sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.

Sioux

önemli olan samsunluluk samsunsporluluk.
son mesajın olayı özetliyor sevgili fatihsune.
kişiler gelip geçicidir önemli olan şehrimiz, kulübümüz..

curva55

Yasim tutsun ben aday olacam ondan sonra bütün parayi samsunspora ak1tacam yusuf ziyayida sehirden kovacam.

Anonymous

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Yasim tutsun ben aday olacam ondan sonra bütün parayi samsunspora ak1tacam yusuf ziyayida sehirden kovacam.
EyVALLAhhh o günler bi gelsin sen önce okuda adam ol

Amsterdamli

Samsunspor derken Samsunumu unutacagiz?

isyan55

cico

Alıntı yapılan: "isyan55"BİZİ SATTI GİTTİ

en sonunda beni sen anladın satmasada destek vermedigi içöin satmış sayıyorum İSYAN

largopen

bence çok insanın yaptığı bir hata var... oda samsun büyükşehir belediyesi ve samsunsporu ayıramamak... oysa bilmelisinizki belediye hizmetleri spor hizmetlerinden ayrıdır. Yusuf Ziya Yılmaz (şu an için konuşuyorum) bir belediye başkanıdır ve öncelikli hedefi SamsunSehirine Samsun halkına hizmette bulunmaktır... Samsun'a hizmetin içine Samsunspora hizmette girer ancak bu yüzlerce koldan yanlızca biridir)(ki kendisi başkanlık yaptığı sürece bunu aday yokluğundan üstlenmişti! )Ayrıca şu da bilinmelidir ki " süperligde oynayan ve iyi durumda olan hiçbir takım o anki durumunu belediye hizmeti ile kazanmamışıtır. takımlar bu duruma taraftarım büyük ölçekli firmaların ve büyük sanayicilerin desteği ile gelmiştirler" zaten belediye bütcesi Futbolda dönen paraları karşılayamaz eğer bütcede futbola çok yüklü meblağ ayrılırsa o şehre raylı sistem kurmak için doğalgaz döşemek için hayvanat bahçesi, sahil yolu yapmak için nereden kaynak bulunacak?...
bakınız bende Samsunsporu enaz buradaki herkes kadar seviyor ve destekliyorum ancak Büyükşehir Başkanımızı eleştiriken artı ve eksilerini objektif olarak düşünmeli ve tek yönüyle olayları değerlendirmemliyiz. üstelik birinin yönetimini beğenmiyorsanız eleştirmenin yanı sıra  yerine aday göstermeliisiniz... bu şehri daha ileri götüren başka bir örneğiniz varsa buyursun gelsin ....

artı otogar yaptıda sehri samsuna yakışmayan otogardan kurtarıp modern bir otogara kavuşturdu demek yerine daha belli olayan renklerine takmak önyargıdan başka birşey gibi görünmüyor bana...

fatihsune

sevgili largopen esasında düşüncelerimde yalnız olmadığımı görmek güzel...ve anlamlı ,bu kentte hala bişeylerin değerinin anlanabiliyor olması...
samsun bizim herşeyimiz, canımız...samsunspor ise içimizde büyüttüğümüz üzerine titrediğimiz nadide bir çiçek...lütfen bu iki kavramı birbirine karıştırmayalım ve karşı karşıya getirmeyelim.
ne samsunsuz bir samsunspor ,ne de samsunsporsuz bir samsun düşünemiyorum...

Usta

Alıntı yapılan: "largopen"artı otogar yaptıda sehri samsuna yakışmayan otogardan kurtarıp modern bir otogara kavuşturdu demek yerine daha belli olayan renklerine takmak önyargıdan başka birşey gibi görünmüyor bana...

forumu dışarıdan takip ediyordum ama bu mesajı görünce artık dayanamadım. forumda y.ziya yılmazı savunma misyonunu üstlenmiş bulunan fatih sune nin de hemen bu mesajın ardından destek mesajı vermesi iç karartıcı bir durumdur. Buarkadaşlar bence artık y.ziya şakşakçılığını bırakıp birazda gerçeklerle yüzleşmeli diye düşünüyorum fatih sune daha öncede buna benzer söylemlerde bulunmuştu bu tür saçma sapan söylemler her zaman beni rahatsız etmişti ama bu bardağı taşıran son damla oldu nasıl oluyorda samsun hayranı olduğunu iddia eden insanlar samsun otogarının sarı lacivert yapılmasına yönelik haklı tepkilere önyargı diyebiliyorlar bu şakşakçılık değildirde nedir acaba şahsi menfaatmi var bilmiyorum ama hiç bir menfaat için bu değerler satılmaz

curva55

İsmail Uyanık'ın bir röpörtajında dediğine göre bursa belediyesi tam  9 milyon dolar vermiş bursaspora ama bizimki bir yardım yapmadığı gibi onun döneminden kalan borçlar yüzündende şimdiki gelirler borçlara gidiyor. :evil: