Sivasspor: 0 Samsunsporumuz: 3

Başlatan ngonge, 25 Ocak 2006, 20:09:28

« önceki - sonraki »

kadir55ist

selam
arkadaşlar dilekleriniz çok güzel inşallah dilediğimiz gibi biter.
belki yine yozgat bize uğurlu gelir.

34 SS 1965

yine cezalı bir iç anadolu takımı yine bir iç anadolu takımı ve yine bir yozgat şehiri allah belanızı versın sız akıllanmazsınız yozgatlı cellolar bide kafa tutmazlar mı hayla anlamadılar anadolunun gercek taraftar grubu 41 yıldır adını duyurmuş şirinler grubuna sen nasıl kafa tutuyorsun anlamıyorum ya neyse ezik yozgatlılar olan size olacak sivasa siz gelin sivasın gazına bakalım...

salihcakir

bugünkü fanatikten bir haber:

"Sivas'tan Samsun'a gözdağı  

Yiğidolar'ın patronu Werner Lorant, Samsunspor'dan çekinmediklerini, sahaya 3 puan için çıkacaklarını dile getirip, "Onlardan daha iyiyiz, kazanacağız" dedi.  

Kendinden emin konuştu
Sivasspor, Yozgat'ta oynanacak maçta Samsunspor'u devirip haftayı 3 puanla kapatmak istiyor. Sarı-Kırmızılı takımın hocası Werner Lorant, cezalı olan Hakkı, Petkovic ve Yasir'i de Yozgat'a götürdü. Alman çalıştırıcı Samsunspor'un güçlü bir takım olduğunun altını çizip, "Ancak herşeye rağmen kazanmak istiyoruz. Biz de en az onlar kadar iyiyiz. Oyuncularıma güveniyorum" açıklamasını yaptı. Bu arada sivil toplum örgütleri Yozgat'a 3 otobüs taraftar götürülmesi için kampanya başlattı"

herkes maç öncesi iddialı ama bence de kazanan taraf biz olacağız. onların hafta içi bir kupa maçı oynamamaları belki birazda olsa avantaj olabilir onlar açısından. ama onların daha önemli eksikleri var. bence kazanacağız. hadi hayırlısı..

hadi şimşekler yozgatta da çak!!

ks1966

Samsunspor'a basarıLar... :wink:

lucapicola

İkinci yarıya iyi başladık devamı yozgat ta da gelecek diyorum.Galibiyet serisine devam...

kadir55ist

selam
kayserili kardeş hoş geldin dileklerin için teşekkürler.
evet bu maç çok önemli 2 . yarıya iyi bir başlangıç yaptık bu maçı almamız gerekli . eğer alt sıralardan kurtulmak istiyorsak başka çaremiz yok. futbolcularımızda bunun bilincindeler.
samsunumuzu artık kimse tutamaz.

Cagdas

Bence Guaye oynarsa kazaniriz

supporter

Sivasta sanayi odasından tut diğer yerel birimlere kadar kurumlar otobüs seferberliği yaparken bizim taraftarımız maça kendi imkanıyla gidiyor. Halbuki maç bizim için onlara göre çok daha değerli. gidenlere tebrikler, işte taraftarlık budur. inanıyorum ki iyi bir destek verecekler orada.

Sivasspor'un oyuncuları ile bizim bu ara transferden sonraki kadromuzu kıyaslıyorum da açık ara fark yaparız bence. ellerindeki işe yarar birkaç adam da cezalı. maç tarafsız sahada. bence kazanmamamız için bir sebep yok. yarın iyi bir sonuç bekliyoruz takımımızdan.

Vural temiz

Maca 10 dakika kaldi

Be$ikta$ kar$isinda ilk yari oynadimiz gibi oynarsak
kazaniriz, ikinci yarida oynadigimiz gibi oynarsak kaybetiriz.

0-1 tahminim aliriz.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "Vural temiz"Maca 10 dakika kaldi

0-1 tahminim aliriz.

Birde gol atsaydik cok iyi olurdu sevgili Vural. Kale onunde daha cok cogalmamiz gerekiyor. Yoksa futbol fena degildi ama bir takimin komple olmasi gerekiyor.

Amsterdamli

Dk 4.Gol Rafael!!!!!!!!!!!!!!

yirmiuc

Vural temiz

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"
Alıntı yapılan: "Vural temiz"Maca 10 dakika kaldi

0-1 tahminim aliriz.

Birde gol atsaydik cok iyi olurdu sevgili Vural. Kale onunde daha cok cogalmamiz gerekiyor. Yoksa futbol fena degildi ama bir takimin komple olmasi gerekiyor.

Sevgili Amsterdamli ve atdik Besiktasa deyil ama Sivasa :lol:

yirmiuc

jean

cok heyecanliyim su maci alsak baska birsey istemiyom