Eski Samsunspor onbirleri

Başlatan timofte, 27 Aralık 2005, 18:13:00

« önceki - sonraki »

celebi

acaba diyorum bazen kayyuma mı kalsak ne pislikler belki temizlenir ha vis ne dersin.

CeLiL_55

Süper Lige Çıkmaz Kolay Değil 1.lig Çok Farklı Gençlerle belli biryere kadar gidilir Tecrübeli adamlar lazım Çıkabilmek için ztn bunları Düşünmeye gerek yok Rahat bi 5,6 sene SamsunSpoR Çıkamaz Bu Gidişle Parasız Pulsuz  ;)

edmontdante

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Ocak 2007, 20:53:30

Muzaffer-Nasır-Erol-Agim-Fatih-Burhanettin
?????-Kasım-Zoran Tomiç-Mete-Emin

??? işareti dediğim oyunncu dilimin ucunda ama hatırlayamıyorum.

mehmet yılmaz

03 Mart 2008, 01:06:46 #33 Son düzenlenme: 03 Mart 2008, 01:14:50 samsuni
Alıntı yapılan: edmontdante
Muzaffer-Nasır-Erol-Agim-Fatih-Burhanettin
?????-Kasım-Zoran Tomiç-Mete-Emin

??? işareti dediğim oyunncu dilimin ucunda ama hatırlayamıyorum.

Orhan...

Samsunspor 1993

Samsunspor 1996-97 ( Fenerbahçe maçı öncesi )

Vural-İsmet-A.Bouker-Yaşar-Faruk-Timofte
N'Gonge-Sinan-Serkan-Cenk-İmdat

İsmail Başkan ne kadar da genç...

Samsunspor 1998-99

İlhan-A.Bouker-Güngör-Orhan-Serkan-İsmet
Vural-Oruma-İmdat-Tümer-Celil

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Mart 2008, 01:06:46
Orhan...

Samsunspor 1993

sağolasın samsuni hiç bünyamin kobatı görmemiştim çokta merak ediyodum ben ismimde bünyamin o futbolcu için koymuşlardı sayende tanımış oldum

edmontdante

Bünyamin  çok iyi futbolcuydu.Uzun zamandır onun gibi top taşıyan oyuncumuz olmadı.Sadece Uche'ye karşı etkisiz görmüştüm onu bir fb maçında.Ama o zamanlarda UCHE'nin formda dönemleriydi.Bir fb maçını da UCHE de olsa 2-0 kazanmıştık Ertuğrul ve Osman'ın golleriyle.Yenilgisiz feneri sahaya gömmüştük.

mehmet yılmaz

@16SS1965
O zamanlar çcuğumuza adını verebileceğimiz futbolcularımız vardı bizim. Benim oğlumun adı Ertuğrul mesela.

Bünyamin'e gelirsek çok iyi bir sağ açıktı. Top taşır, gol atar, attırırdı. Maalesef Multescu ile olan bir anlaşmazlığı yüzünden 1995-96 sezonunda G.Antepspor'a gitmişti.

Onun unutamadığım pek çok maçı olmuştur. Birisi Adana Demirspor'u 4-0 yendiğimiz maçtır. O sezon küme düşmüştük ama Bünyamin süoer futbol oynamıştı o gün. 1991-92 sezonu ve ben ertesi gün okulda herkese Bünyamnin'i anlatıyordum.

Bir de 1994-95 sezonunda Samsun'da 3-1 kazandığımız Trabzon maçı var. Yine harika oynamış, bir gol atmış ve maça damgasını vurmuştu.

Vanspor'u 2-1 yendiğimiz mnaçta birçok gol pozisyonu kaçırmış ve seyirci tarafından yuhalanınca ertesi gün Başak TV'de "taraftarımız iyi bir bünyamin izlemek istiyor ama bilsinler ki sakat sakat oynadım, özür dilerim kendilerinden..." diyecek kadar da iyi niyetli bir futbolcuydu. 

SaMsUnSpOr 55

bengülü recep abinin oğlu caner var onun ismide recep abinin oğlu doğmadan önce fb-samsun maçı vardı eğer bu maçta fenere kim gol atarsa onun ismini koycam dedi  ve caner attı isminide caner koydu

ozkan17

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 07 Mart 2008, 19:21:08
bengülü recep abinin oğlu caner var onun ismide recep abinin oğlu doğmadan önce fb-samsun maçı vardı eğer bu maçta fenere kim gol atarsa onun ismini koycam dedi  ve caner attı isminide caner koydu

Bende samsunsporda bır efsane olan kralın adını yegnıme verdım..ama sımdı pıyasada ne kral var ne efsane o ayrıı