10.Hafta | Kayserispor:6 - SAMSUNSPORUMUZ:3

Başlatan oğuzhan55, 17 Ekim 2005, 23:27:27

« önceki - sonraki »

supporter

Alıntı yapılan: "yirmiuc"

Tribünlere niye gelsin ki hem??

eskiden hep gelirdi.

oğuzhan55

Ertuğrul Sağlam hala Samsunsporlu olduğunu söylediği için gelir mi diye düşünmüştüm.Yoksa Ertuğrul Sağlam nihayetinde bizim rakibimizin teknik direktörüdür ve deplasman taraftarının bulunduğu bölüme gitmesi elbette beklenemez.Ancak Samsunspor taraftarına "bir Samsunsporlu" gözüyle bakar diye düşünmüştüm.Kendisi söylemiş ben hala Samsunsporluyum diye.O kadar da önemli değil.Kendi adıma konuşayım ben oraya Ertuğrul Sağlam'ı görmeye değil Samsunsporumuzu desteklemeye gideceğim.Biz Samsunspor taraftarları kendi takımımızı görelim yeter.

Maça gelecek olan Samsunsporlu arkadaşlar bu sayfada Kayseri'de maç öncesi buluşma ortamı ayarlayabilirsek daha iyi olur diye düşünüyorum.Detayları bu sayfaya yazarsanız memnun kalırım.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Ertuğrul Sağlam hala Samsunsporlu olduğunu söylediği için gelir mi diye düşünmüştüm.Yoksa Ertuğrul Sağlam nihayetinde bizim rakibimizin teknik direktörüdür ve deplasman taraftarının bulunduğu bölüme gitmesi elbette beklenemez.Ancak Samsunspor taraftarına "bir Samsunsporlu" gözüyle bakar diye düşünmüştüm.Kendisi söylemiş ben hala Samsunsporluyum diye.O kadar da önemli değil.Kendi adıma konuşayım ben oraya Ertuğrul Sağlam'ı görmeye değil Samsunsporumuzu desteklemeye gideceğim.Biz Samsunspor taraftarları kendi takımımızı görelim yeter.

Maça gelecek olan Samsunsporlu arkadaşlar bu sayfada Kayseri'de maç öncesi buluşma ortamı ayarlayabilirsek daha iyi olur diye düşünüyorum.Detayları bu sayfaya yazarsanız memnun kalırım.
kimse burdan kalkıp ertuğrulu görmek için kayseriye gitmez kayseriye gidecek arkadaşlar için şunu söylemek istiyorum eğer bu takımı ilk başta bırakıp kaçan insanı tribünlere çağrırsanız yazıklar olsun derim çünkü sizler orda bizleri temsil yani samsun şehrini temsil ediyor olacaksınız bence bütün samsun için ertuğrula protesto olarak tepkinizi koyun yanlız küfür hariç

kenan

selam arkadaslar ben eyup canıklı mekansızlar uyesıyım ya herkes dıyokı erturulu protesto edın falan arkadaslar adam samsunda yeterı kadar parasız fut bolda bılıyosunuzkı profosyenellık her seyden once gelır adam gıttı dıyede saqmsunun cocu olan bırı satılamaz dıye dusunuyorum  kı bu adama besteler yapıldı samsunda  kayserıde kufur edılecek ve prıotsto edılecek bır sahıs var oda sulayman hurma bu adam samsunun kanını emdı kımse gormezden gelıyo arkadaslar kayserıye gıdıyoruz bız ne erturulun usağıyız nede başkasının bız samsunsporluyuz gerekırse can vermeyen adı olsun lumune samsunsluyuz kı hepınızınj ole oldundan hıc suphem yok zaten sızlere buradan selam edıyorum allaha ement olun belkıde bana kızacaksınız ama zaman erturul zamanı deyıl zaman bırlık beraberlık zamnı hepınıze kucak dolusu selam ve sevgıler

kaysetrıde gorusmek uzere allaha emanet olun

CANIKLI__________MEKANSIZLAR

ALAYINA İSYAN ______________ÖLÜMÜNE
_____________SAMSUN_______________-

oğuzhan55

Değerli kenan kardeş (canikli mekansız) bende zaten Ertuğrul'u protesto etmekten yana değilim.Bu yanlış anlaşılmasın.Ertuğrul Sağlam hakkındaki düşüncelerimin değiştiğini göstermez.Ancak sen öyle ılımlı bir mesaj yazmışsın gerçekten insanı düşündürüyor.Kalkıp Samsun'dan Kayseri'ye gelmeniz bile aslında ne kadar Samsunspor sevdalısı olduğunuzu göstermeye yeterli olacaktır.Önceki mesajlarımda da maç öncesi bir buluşma ortamı ayarlayabilir miyiz diye yazmıştım.Bununla ilgili bir organizasyon yapabilir miyiz ya da stadta mı görüşürüz?Ayrıca Kayseri'de birkaç gündür havalar hissedilir derecede soğumaya başladı.Maça gelecek olan taraftarlarımız bu konuda gereken önlemleri alırlarsa iyi olur.Maçta akşam oynanacağına göre havaların daha da soğuk olacağını düşünürsek gereken tedbirleri almazsak titremekten pek maç seyredemeyiz.
Allah yolunuzu açık etsin.22 Ekim Cumartesi Samsunspor taraftarının birlik beraberlik içinde Kayseri'de takımını destekleyeceği gündür.

supporter

kenan ismiyle yazan eyüp arkadaş,
hurma kötü, ertuğrul iyi diyorsun. ertuğrul profesyonel diyorsun.
peki bu hurma ve ertuğrul samsunspordan birer hafta arayla kayseriye gittiklerine göre, bu bir tesadüf mü, sen bunun tesadüf olduğuna inanıyor musun. bana göre samsun çocuğu da olsa samsunspora zarar veren herkesten hesap sorulabilir. kaldı ki ertuğrul aslen de zonguldak ereğlilidir. biz onu bir samsunlu gibi sevmiştik. tam bir samsunlu olduğunu düşünmüştük. sonra anladık ki yanılmışız.

baha55

arkadaslar maç organişzasyonu ile ilgili kesin bişey sölenmemiş hala.maça otobüsle mi gidiyorsunuz saatini ve yerini belirleyip ilan edermşisiniz.ben amsayada calısıyorum amasyadan size katılmam mümkün mü bu konularda acıklama bekliyorum ..selam larr

oğuzhan55

Arkadaşlar Ertuğrul Sağlam konusunda gerçekten o kadar çok konuşulduki aslında herşey belgeleriyle ortada.Biz Samsunspor taraftarları hariç herkes halinden memnun.Ertuğrul gitmiş Kayseri'ye ister bizim paramızla futbolcu izledin diyelim ister Samsunsporumuza yapılmaması gerekeni yaptın diyelim.Değişen birşey var mı yok?Ertuğrul Sağlam halinden oldukça memnun.Hiç açıklama yaptı mı götürdüğü futbocu dosyalarıyla ilgili.O halde bizde kendimizi strese sokmayalım.Kayseri Samsun maçında takımımıza desteğimizi verelim.Zaten o zaman herkes alması gereken mesajları alacaktır.Samsunsporumuz inşallah yenince herkes görecektirki sahada paralar çıkıp oynamıyormuş.Oyayan sahadaki yürekler ve bu yüreğe destek veren taraftarlardır.

Anonymous

baha kardeş selamlar.büyük bir ihtimalle kayseriye organize olacak...ama amasyadan geçmez otobüsler...çünkü çorum ve yozgat güzergahından gidiyor samsun otobüsleri kayseriye..ama sen yine de gelmeye çalış..harbi çok iyi olacak bu hafta...

Clint_Eastwood

Kayseri maçından 3 puan bekliyoruz...

cem and naz55

Alıntı yapılan: "kenan"selam arkadaslar ben eyup canıklı mekansızlar uyesıyım ya herkes dıyokı erturulu protesto edın falan arkadaslar adam samsunda yeterı kadar parasız fut bolda bılıyosunuzkı profosyenellık her seyden once gelır adam gıttı dıyede saqmsunun cocu olan bırı satılamaz dıye dusunuyorum  kı bu adama besteler yapıldı samsunda  kayserıde kufur edılecek ve prıotsto edılecek bır sahıs var oda sulayman hurma bu adam samsunun kanını emdı kımse gormezden gelıyo arkadaslar kayserıye gıdıyoruz bız ne erturulun usağıyız nede başkasının bız samsunsporluyuz gerekırse can vermeyen adı olsun lumune samsunsluyuz kı hepınızınj ole oldundan hıc suphem yok zaten sızlere buradan selam edıyorum allaha ement olun belkıde bana kızacaksınız ama zaman erturul zamanı deyıl zaman bırlık beraberlık zamnı hepınıze kucak dolusu selam ve sevgıler

kaysetrıde gorusmek uzere allaha emanet olun

CANIKLI__________MEKANSIZLAR

ALAYINA İSYAN ______________ÖLÜMÜNE
_____________SAMSUN_______________-
sen birde olayların öbür yüzüne bak tabi bakmak istersen bu adam ligler bitmeden gitti.. taraftarı her başarısızlıkta suçladı..samsun un öz futbolcularını samsundan soğuttu bizim paramızla futbolcu izledi izledi futbolcuları kayseriye aldı..bir senemizi yedi..bunları samsunspor a yaptı eski başkanımız ismail uyanık ona isyan etti sen hala neyin peşindesin o adam protostoyü hak ediyor

beşnumara

arkadaşlar bunalrın hala konuşulması taraftarın ertuğrula olan kinini göstermektedir o zaman ben de bir şey söyleyeyim  biz bu adama güvendik de öz futbolcularımızı bir hata sonucu göndermek zorunda kaldık,tabiri caizse 5 yıllık kalkınma projesi yaptık ama...?  :twisted:

oğuzhan55

Arkadaşlar bugün Kayseri stadına gittim.Kayseri'de tranvay çalışmaları var.Stadın etrafıda hala inşaat halinde.Misafir takım için ayrılan tribün çok alçakta.Devam eden çalışmalardan dolayı birde misafir tribününün arkasına büyük borulardan dizmişler.Yani boruların üstüne çıkıp tribüne atlamak oldukça kolay.İnşallah güvenlik oraya yeterli önlemleri alır.Bu tribünün giriş kapısını bulmak falan zor.O tarafta inşaat malzemeleri yığılı.Maça gelecek olan arkadaşlarla maç öncesi görüşme şansımız olsa gerçekten iyi olacak.Yoksa o tribünde maç seyretmek biraz zor gibi görünüyor.Ancak toplu olarak seyredilirse zevki çıkar.
Ayrıca kombina bilet satışı yapılan yerlerde Kayseri-Samsun maç bileti var ama deplasman taraftarına diye satılmıyor.Ancak maç günü stadın oradaki gişelerden alabileceğiz.Zaten kombine satan yerde de Samsun'dan gelecek taraftarlara karışırak alabilirsin diye söylediler.Bizm taraftarlarla buluşamazsak artık çare yok başka bir tribünden izleyeceğiz maçı.

oğuzhan55

Değerli şirinler maça gelecekseniz ne zaman Kayseri'de olursunuz?Stada saat kaç gibi gelirsiniz?
Verdiğiniz destek içinde teşekkür edrim.Samsunsporlular stadta olsun yeter.

oğuzhan55

Yolunuz açık olsun.Hayırlı yolculuklar.