Mustafa Çiçek

Başlatan ngonge, 12 Eylül 2005, 00:21:30

« önceki - sonraki »

ngonge

yahu şu adamın 11 de ne işi var biri bana anlatabilir mi?
kusura bakmayın musa ya ruhsuz diyorsunuz da bu adam sahada ölü gibi.
ben yücel uyar ın torpillisi olduğunu düşünüyorum,umarım öyle değildir.
bu arada samsun da maçları 90 dakika izleyen,her hafta kahrolan ama vazgeçmeyen gerçek samsunsporlu taraftarlarımıza sormak istiyorum nede olsa biz 3 dakikalık özetlerde ve fb maçında izleyebildik kendisini,nasıl bilirsiniz mustafa yı?

timofte

eskiden maşları kale arkasından izlerdim. geçen sezonun ikinci yarısından itibaren maratondan izlediğim için teknik anlamda daha iyi takip edebiliyorum. Mustafa Çiçek hakkında net bir kanaatim yoktu. Bu Vestel maçında ise gördüğüm kadarıyla son derece kötü oynadı. Çok top kaybı yaptı ve bunlardan biri rakibin gol atması ile sonuçlandı. Aynı şekilde Süme El Yasa da aksadı. Bu oyuncuların henüz tecrübesizliklerini üzerlerinden atmadıkları ya da iyi bir futbolcu olmak için gereken gayreti göstermedikleri intibasını aldım.

baha55

ya arkadaslar anlamakda bende güçlük çekiyorum..musa denilen adam fırsat verilip de sonradan girdiği her maçda harikalar yarattı..ama  bu mustafa denilen adamöda ne var anlamadım hata üstüne hata  yinede kesiyo bu musa yıı..ya biz futboldan anlamıyoruz yada bu mustafa denildigi gibi torpilli arkadas bunun baska acıklaması yok bence

supporter

mustafa çiçek son maçta hepimizi kanser etti.
amatörlüğü üzerinden atamamış daha. aklında da istanbul vardır kesin. ama bu kafayla ileri değil geri gider.
samsunsporumuzda torpille adam oynatıldığına inanmıyorum daha doğrusu inanmak istemiyorum. hele Erdoğan hoca gibi bu konularda otoritesini koyabilecek birisi bu tür şeyler varsa bile son verecektir. katkı sağlayamayacak adama forma vermemek en doğrusu. bir kişi eksik oynamamızın ne anlamı var ?

Forvetim

İlk 11 de olmaması gereken bir oyuncu, onun gibi oyuncu bizim Havza Belediyesporda bile var. Samsunsporda ilk 11'e girecek oyuncu kalite olmalı. Ayrıca bi konuya daha değinmek istiyorum son maçlarda ki izlenimlerime göre Serkan Aykut (Baştacımız) 90 dakika dayanamıyor gibi, son 15-20 dakika kala değiştirilse fena olmaz mı? Ayrıca çok fazla ofsaytta kalıyor. Bana katılan var mı acaba? Bu eleştirim iyi niyetle idi zaten Serkanıma kimse laf edemez. Sadece takımın daha iyi oması açısından dile getirdim.