Ercan Koloğlu (Büyük Kaptan)

Başlatan yaman55, 05 Eylül 2005, 02:24:21

« önceki - sonraki »

south_london

veis

işte o tarz günlere ercan kaptanların emin karların imdatların samsunsporluluk ruhunu yakalayarak ulaşabiliriz.

yaman55

Alıntı yapılan: jean - 12 Mayıs 2008, 21:05:58
adami ickici diyorlaredi sevmiyorlardi su dinimizi herseye katiyoruz neyazikki adam oynuyordu ne guzel celilin Trabzon deplasmaninda son dk attigi gol sonrasi shorunmu ile sarilmasini unutamiyorum

içince daha iyi oynuyodu zaten  ;)

MeL_55

veis

karizma kardeşim her haliyle duruş şekil herşey vardı sahada rakip oyuncularla arasında sıkıntı olunca direkt saldırıyordu.kaptan dedigin de böyle olur işte.

sbc_emo

bu adama biz şarapçı ercan diye aramızda takılıyoduk:)

maçlarda kızdığı zaman defanstan topu alır forvete kadar herkesi geçer giderdi.çok süper topçuyduyaa :D

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: sbc_emo - 15 Mayıs 2008, 18:21:43
bu adama biz şarapçı ercan diye aramızda takılıyoduk:)

maçlarda kızdığı zaman defanstan topu alır forvete kadar herkesi geçer giderdi.çok süper topçuyduyaa :D

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 07 Nisan 2008, 14:40:41
Galatasaray ile oynadıgımız kupa macında takımımızın tek golunu atmıştı hayatımda ilk defa samsunsporumuzun kupaya veda ettigi bu mac sonrası ağlamıştım :-[

bahsettiğim maçta bu golu senin anlattığın gibi atmıştı yanılmıyorsam bunu sıkçada gorurduk kendisinden..

55samsunlu55

seni mumla arıyoruz büyük kaptan. gel de takımını kurtar. futbolcu olarak yaptığını hoca olarak da fevkalade yapabileceğini biliyorum.

US

BÜYÜK KAPTANN KALDIMI SNN GİBİ TOPCU??

mehmet yılmaz

veis

adam gibi adam duruşuyla ve kalitesiyle.hatta menajer iken bile başarılıydı ama samsunda başarılı insanlar sevilmiyor neyazzıkki.

Nuri Asan

Taraftar:Başkan-Yönetim.
Kaptan Ercan:Teknik Direktör
Bünyamin:Genel menejer

Kurtuluşu başka yerlerde aramayalım fazla maceraya gerek yok.Biz bize  yeteriz

veis

zaten hersene aynı geyik öze dönüyoruz deniliyor ama özümüze ts li futbol şube sorumlusu koyuyor ama kendi yetiştirdigimiz ve yıllarca takımına kulübüne hizmet eden çocuklarımızı dışlıyoruz sonrada samsunspor niye 21.ligde diye dövünüp duruyoruz.başarı içimizde başka yerlere gitmeye gerek yok.

yaman55

t.direktörlüğe niye getirilmiyo zaten dipteyiz bundan kötüsüde olacak değilya

**KaR6**

Alıntı yapılan: yaman55 - 03 Haziran 2008, 17:50:41
t.direktörlüğe niye getirilmiyo zaten dipteyiz bundan kötüsüde olacak değilya

istiyo mu diye sordun mu kardeşim :)