Youssef Ait Bennasser

Başlatan _SoN_, 17 Şubat 2023, 18:01:34

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz son olarak Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adanaspor A.Ş. takımında forma giyen 27 yaşındaki Faslı oyuncu Youssef Ait Bennasser ile 2,5 yıllık anlaşmaya varmıştır.
Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Başkan Vekilimiz ve İcra Kurulu Üyemiz Veysel Bilen, Genel Müdürümüz ve İcra Kurulu Üyemiz Soner Soykan ve İcra Kurulu Üyemiz Suat Çakır da katıldı.

orucreis

jean

2.5 yillik imzaya cok buluyorum acikcasi insaallah hayirlisi olsun

_Jack Daniels_

Topa dokunuşu bile çok farklı. Hızlı geçiş oyunlarında bağlantı olmasıyla biçilmiş kaftan.

mehmet yılmaz

Çok doğru bir transfer olduğunu düşünmüştüm, öyle olduğunu ispatladı.

eprianu

Çok teknik bir oyuncu. Sıkışan oyunu açıyor. Hakan Bayraktar'ı hatırlattı bize. Seneye de bizimle beraber olmalı.

ercan0655

Faslı olması nedeniyle, maç seçer,isterse oynar diye düşünmüştüm, önyargımı yıktı. İnşallah bozulmaz.

mehmet yılmaz

Adanaspor'un ligden çekilmesiyle birlikte sezon ortasında transfer edilen bir oyuncu oldu Bennasser. Henüz 26 yaşında olan Faslı milli futbolcu görkemli kariyeriyle dikkatleri çekiyordu. Samsunspor formasını 11 maçta terleten Bennasser, 6 numaradaki tecrübeli halleri ve başarılı futboluyla dikkatleri çekti. Samsunspor'a kısa sürede uyum sağlayan Bennasser şampiyonlukta pay sahibi oldu.

Sol Açık

Her ne kadar kimilerine göre dün çok iyi görünmemiş olsa da, bence dün özel olarak hırslıydı ve çok faydalı oldu.
Hatta penaltı atılmadan önce sürekli ceza sahası içerisindeydi ve özgüvenli duruyordu, "acaba o mu atacak" demiştim ve eminim atabilirdi de. Sonuçta golü yaptı ve galibiyeti getirdi.

Gitgide iyiye gideceğini umuyorum.

_SoN_

O golden sonraki hırsı herşeyi affettirdi , varsın böyle hırsı olsun da hatalar formsuzlukları görmeyiz.

mehmet yılmaz

Bennasser çok iyi bir kariyere sahip bir oyuncu olmasına rağmen geçirdiği bir sakatlığın akabinde düşüşe geçmişti. Adanaspor'dan bize geleli bir yıl oldu ve sanırım en iyi maçını oynadı Sivas'a karşı. Mükemmel oynadı, bir altı numara nasıl oynamalı ise onu oynadı. Çok beğendim, umarım devamını getirir.