TFF 1.LİG 2022-2023 22.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Erzurumspor FK

Başlatan mehmet yılmaz, 26 Ocak 2023, 17:12:42

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2022-2023 22.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz  2 -  1 Erzurumspor FK
30.01.2022 - PAZARTESİ 20:00
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
Beinsport - TRT Spor

Eyüp deplasmanında gelen 4-1'lik zafer camiayı havaya soktu. Şehirde de büyük ilgi olacağını düşünüyorum. Sezonun seyirci rekoruyla Erzurum'u da devirip, yolumuza devam ederiz diye düşünüyorum.

jean

Zor olacagini dusunuyorum insaallah malatya maci gibi olmaz

Sadece Samsunspor

Baya doluluk olacaktir o havayla erzurumu ezip gecmemiz lazim. Erzurum u izledim top falan oynadiklari yok taktikleride yok. Sisirme toplarla eren tozlu olanare falan gol atmaya calisiyor. Yine ayni sistemde sabirla oynarsak rahat bi galibiyet aliriz ama kaza bela mac basinda erken gol yersen erzurum fena yatar

emre

Taraftar heyecana girdi stat dolu olacak gibi gözüküyor. Antrenmanlara da baklava götürmüşler.  Umarım 3 puanı bir şekilde alırız.

defansif orta saha

Eyüp maçı için neredeyse herkes 2.ligdeki manisa maçını aklına getirmiş. İnanın ben de arkadaşlarıma aynı maçı örnek gösterip kazanacağımızı söylemiştim. Erzurum maçı ise bana kalırsa tehlikeli. Özellikle eren tozlu her zamanki gibi acayip hırslı oynayacak. Olanare de dikkat edilmesi gereken bir başka isim. Saçma sapan hata yapmazsak mustafa yumlu'nun ağır kalmasından faydalanırız, maç zaten bize gelir.

Hatta şu iki haftayı kayıpsız geçersek muhteşem olur. Eyüp bu hafta malatya'ya kaybetmez ama haftaya bodrum maçında kesin takılacaklar.

Başkanın da konuşmaması, twit atmaması falan takıma olumlu yansıyor. Hem takıma hem de yüksel yıldırım'a nazar değmesin 😁

eprianu

Ligin zirvesinde yer alan rakibini yendiğin haftanın ardından takımı böyle bir maça hazırlamak gerçekten çok zor. İnşallah takımda bir rehavet oluşmaz. Bizim için lig daha yeni başlıyor. O yüzden ayaklarımızı yere basmalıyız.

Taraftarımız sezonun başında olduğu gibi tribünleri dolduracaktır ancak büyük bir sorunumuz var: Sabırsızlık. Takımı desteklemek ile takım üzerinde baskıya neden olmak çok farklı şeyler. Biz son yıllarda daha çok futbolcuları geriyoruz. Sosyal medyada bu konuda gerekli bilgilendirmeleri yapmak lazım.

Maça gelecek olursak; kazanacağız İnşallah. Ben kolay olacağını düşünmüyorum ama eninde sonunda kazanacağız İnşallah. 2-0 veya 3-0 gibi bir skorla alacağız İnşallah.

_SoN_

Eyüp maçının anlamının yitirmemesi için, bu traz içerdeki maçlardan kesinlikle puan olarak taviz vermemeliyiz, mutlak 3 puan almalıyız ki inanıyorum alacağız, ileri hattımız çok iyi ve takım savunmasını iyi yapıyoruz, saha bizim seyircimiz hazır, herşey kazanmaya elverişli, sakata getirmeden üç puanı alıp devam etmeliyiz, O günde statdayız ... Başarılar SAMSUNSPOR.

Raqua55

evolution55

Lusage

Kalecileri Göktuğ ve ortasahada Estrela cezalı. Sakat oyuncuları da var. Eksik yakalamışken Erzurum'da yarım kalan hesabı kesip göndermemiz lazım.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raqua55

Ilk maçta devre arasında soyunma odasını basmaya çalışan adamları vardı.Sahaya çıkıp fark atmamız gerekiyor.

orucreis

Maça gelemeyecek olan var mıdır bileti devredebilecek. İrtibata geçebilir mi

Raqua55

Yıllar sonra ilk defa şehir dışından gelip statda  macimizi seyredebilecem.Cok heyecanliyim.Allahim inşallah kazanırız.En son babama bilet aldim doğu ve batı full.Kale arkalarından bilet seçimi yaptırıyor.Allahim ne olur kazanalim.Bu sefer olsun

brigand

Malatya - Eyüp maçından gelen sonuçla beraber galip geldiğimiz takdirde averajla liderliği alacağız. 2015/2016 sezonunun 11.haftasından bu yana 1.ligde ilk kez lider olma fırsatımız var.
Açıkçası Eyüp deplasmanında beklentinin üstünde gösterilen performans ve istek, dün Eyüp'ün puan kaybetmesiyle birleşince, şehirin de ekstra bir havaya girmesine sebep oldu.

Yeni transferimiz Soner Aydoğdu'nun 11''de başlamasını bekliyorum. Kendisi oynayarak ve hazır geldi. Merkezde ihtiyacımız olan pasör ve yönlendirici görevi üstlenebilecek kapasitede bir oyuncu zaten.
Diğer taraftan sakatlıklar bizi elbette kötü etkiliyor ama bana göre sol bekle beraber Harris'in sakatlığı bizi en çok etkileyen eksikliklerden. Ali Kaan'ı sağ tarafta kullanmak zorunda kalmamız bizi merkezde onun dinamizminden mahrum bırakıyor. Yine de arkamıza aldığımız rüzgar ve iç sahada yoğun taraftar desteği ile bu sefer çok arzuladığımız liderliği alacağımıza inanıyorum.

Stoper

Liderlik maçı..
En son ne zaman lider olduk hatırlamıyorum.
Umarım kazanıp, sezon sonuna kadar yerimizi koruruz.
20 bin üstü taraftar olur.