Muhammed Gümüşkaya

Başlatan _SoN_, 13 Eylül 2023, 19:18:50

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz en son KVC Westerlo takımında oynayan 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhammed Gümüşkaya ile 1 yıllık geçici transfer sözleşmesi imzalamıştır.

Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan imza törenine Yılport Samsunspor A.Ş Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan ve İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır katıldı.

Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=7408

Sadece Samsunspor

Bir katki verecegini dusunmuyorum. Zaten 1 yillik kiralik adam dan ne katki beklenir o da soru işareti. Gecen sene emre demir vardi kiralik 2 kac oynadi. Bu da kupayla beraber 5 6 maca anca cikar. Kendini belcika da gelistirdigini dusunmuyorum. Yapilmis olsun diye yapilan bi transfer olarak goruyorum. Keske yaniltsa...

Raqua55

Çok merak ettiğim bir durum var. 1 sezon bunu kiralayacağımıza, Ali Kaan ile devam etsek ne olurdu?

Raqua55

Nasıl bir menajerin varsa Helal olsun.

Sol Açık

Benim umudum vardı açıkçası, ama sadece dün değil, oynadığı tüm maçlarda çok kötüydü. Çok daha basit işlerle çok daha verimli olabilecekken, tüm topla buluşmalarında anahtar pas veya şut düşünüyor. Yetenekli ama faydasız ve Gisdol döneminde epey de süre aldı. Bence en azından bir süre düşünülmemesi gerek ve muhtemelen de öyle olacaktır.