Ismael Diomande

Başlatan KocumVolkan, 10 Ağustos 2021, 20:22:05

« önceki - sonraki »

brigand

O kadar çok kazık yedik ki beklentimiz olan isimlerden, Diomande için de şüphe ile bekledik haliyle. Ancak maçta ki görüntüsü, tempo yakaladıkça iyi olacağını gösterdi. Savi'nin eklenmesiyle çok daha yararlı olacağını düşünüyorum. Kesik yiyemeyeceklerden.

Ayberk

Sakatlık, form durumu vs değişiklik gösterebilir. Ancak topa vuruşu, pasları ben futbolcuyum diyor. Çok net.

_Jack Daniels_

Tam aradığımız tipte ayağı temiz 6 numara. Sakatlanmadıkça kesik yemez gibi duruyor.

ercan0655

Takımın en iyisi ve sağlamı idi inşallah sakatlanaz form grafiği artar.

Sadece Samsunspor

Taş gibi orta saha maşallahı var.

Kaya

Belki o takıma transfer olabilirim demedin , ilerde bu mahluk ile takım arkadaşı da olurum demedin. Çıktın gereğini yaptın ve ayrıca maçın da en iyi oyuncusu oldun.   Helal olsun.

Karabudun

Mücadele ettiği, istekli olduğu ortada ancak bizdeki oyuncu güruhu içerisinde iyiymiş izlenimi veriyor. Hedefi gerçekten şampiyonluk olan bir takımda bence kesinlikle Diomande'den iyisi olmalı.

ercan0655

Alıntı yapılan: ercan0655 - 28 Eylül 2021, 19:38:07Takımın en iyisi ve sağlamı idi inşallah sakatlanaz form grafiği artar.
Demiştim üç maç çıkardı sakatlandı. Bu transferleri yapan sağlık kontrolünü yapan kimse saygılarımı sunuyorum

Sadece Samsunspor

Saglam adam takim oyuncusu

_SoN_

Allah nazardan saklasın, biz dje dje ye iyi diyorduk, bu ondan üç gömlek daha üstün. Bu adam süper ligte sırıtmadan oynar.

ercan0655

18 Kasım 2021, 23:00:06 #25 Son düzenlenme: 03 Ağustos 2022, 01:59:14 ercan0655
Takımda  beğendiğim iyi mücadele eden tek adamdı. Yan bağları kopmuş 😡🤪😭

Bu transferleri yapan sağlık kontrolünden geçiren sağlık ekibini saygı ve sevgi ile selamlıyorum.

Stoper

Daha önce ki takımlarında aynı sakatlığı yaşamış mı, eğer bu durum kronikleşmiş ise transfer hatası var demektir. Ha, bunu ilk kez bizimle yaşadıysa yapacak bir şey yok, geçmiş olsun. Sezonu kapattı..

Sadece Samsunspor

Karaoglan tam sakatlancak zamani buldun simdiye kadar form tutmustun takimin bel kemigi olacaktin

brigand

Eksikliğini çok hissettik diyebilirim. Oynadığı maç sayısı, formu vs. değil demek istediğim. Oyunu bilen, pozisyon bilgisi yüksek, sert ve defansif bir ortasaha oyuncusu eksikliğini maalesef çokça hissettik.

Sadece Samsunspor

Boludan ve istanbuldan yedigimiz yay cevresi gollerin hicbirini yemezdik oynasaydi