Yasin Öztekin

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Ocak 2021, 19:49:02

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Galiba Yasin Öztekin diye yine gittik Ahmethan Köse'yi aldık. :)

Toparlanacaktır, kalitesi belli bir oyuncu. Ancak ilk üç maç performansı iyi değildi tabii.

Sercan

Gyasin Öztekin...

5trawberry

Bu hafta kenarda bir otur bakalım.
Sol Nadir, sağ Hamroun iyi olur diye düşünüyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 5trawberry - 08 Şubat 2021, 14:34:06Bu hafta kenarda bir otur bakalım.
Sol Nadir, sağ Hamroun iyi olur diye düşünüyorum.

Ertugrul hoca sola nadiri sag hamroun u yazacak hemde hemen bi sonraki macta imkansiz :) en az 3 4 hafta biseler denicek ondan sonra yapar :D

jean

Penaltidan degilde normal sekilde gol atmasini isterdim cok yaklasmisti

ata55

İşte böyle, kendini bulmaya başladı. Aferin Yasin.

Elyesa

iyi oynadi super oynadi golude hak etti..nadir gelip elinden alip atmak istemesi sacmaydi kendi kullanarak en iyisini yapdi tebrikler yasin kacirsan bile macin yildiziydin helal olsun boyle devam insallah yasin

Sercan

Alıntı yapılan: Sercan - 06 Şubat 2021, 13:07:38Gyasin Öztekin...

Beni bu iletiyi yazdığıma pişman et Yasin. Akhisar maçında inceden bir pişman oldum ama tam değil :)

SSKLA

Bu maç(Altınordu) bizi sen taşıyacaksın inanıyorum. Zaten ortasaha olarak çok da iyi olmadığımız durumda senden başkasından bunu beklemek de ayıp olur...

##kdc##

Bu adam bize en fazla Serdar Özkan etkisi yapar. Sonra da çeker gider diye hissediyorum  :-\

ata55

Yokluğunda kıymetini mi anladık, ne? Altınordu maçını çöz bize Yasin.

_SoN_

Bu maç beklentim yüksek, inşallah beni yanıltmaz.

5trawberry

Bir olumlu iş yap la

##kdc##

Alıntı yapılan: ##kdc## - 10 Mart 2021, 11:07:34Bu adam bize en fazla Serdar Özkan etkisi yapar. Sonra da çeker gider diye hissediyorum  :-\

oynama garantili sözleşme mi yapmışlar bunla, illa her hafta onbirde başlamak zorunda mı??

Sadece Samsunspor

sevdin atakum sahili hemen samsunda ortamda yapmışsın. kafanı sahile değil takıma ver