TFF 1. LİG 2020/2021 5. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 3 İstanbulspor

Başlatan cembaba, 06 Ekim 2020, 12:26:51

« önceki - sonraki »

ugurozkan

istanbul, bandırma maçına çıktığı ilk onbirle çıkıyor yine. bizdeyse beş değişiklik var.

emre

Bugün ilk 11 çıkacak Yameogo'nun bu maça kadar hiç süre bulmamış olması enteresan.

Futbolcuların durumları nedir kim ne halde müthiş bir belirsizlik var gerçekten takımda.

Gyasi iyi durumdaysa umarım onu da görürüz ilerleyen dakikalarda.

Vurduğumuz vurmadığımız gol, yediğimiz ofsayt olsun inşallah.

Sol Açık

Geçen sezonkinden daha zayıf bir 11 ile sahaya çıkmak zorunda kaldık. Umarım bir kazaya uğramayız...

5trawberry

Stad yanlış yere yapıldı zemin milyonlar harcanmasına rağmen rezil...

Öyle bir çatı yapmışlar ki, rezalet ötesi... Güzelim havada bile karanlık.

GurbetciFanatik

Ulaaaa istese penalti verebilirmiş.

Fena oynamiyoruz istek var

futbolcu

eprianu

İlk yarı fena değildik. Hatta İstanbulspor gibi bir rakibe karşı iyi oynadık. Çok açık bir şekilde anlaşıldı ki yeni transferler henüz takıma uyum sağlayamamış. Sahada olan kadronun iskeleti geçen seneye dayanıyor ve sahada ne oynadığını bilen bir Samsunspor var.

Bu arada hakemi çok beğendim. Sürekli sürdük çalmıyor, küçük müdahalelere faul çalmıyor. İnşallah kendini bozmaz.

Maç ortada. Gol yiyen takım karşılık vermekte zorlanır gibi duruyor. Biraz cesur oynarsak kazanırız inşallah.

emre

1. Lig seviyesine göre iyi maç oluyor aslında. Daha fazla pozisyon bulan taraf bizdik.
Takım yavaş, Guido çok yavaş.
Kubilay ayakta duramıyor.
Yameogo iyi gibi gözüküyor.
Hakem alıştığımız üzere bizim için facia olabilirdi ama aldanmadı ilk yarı boyunca.

GurbetciFanatik

Adam gezerek yürüyerek 3 adamimizi gecerek atti golü.

Takimimiz sadece topu ayaginda tutuyor yirtan parcalayan zorlayan yok.

Yenilmememiz lazim sahamizda

Lusage

Pamuk gibi ortasahamız var. Maaşallah. Ortasahada sert tek adam Muhsin çıkınca Savicevic girerse böyle mıncıklarlar bizi...

Şimdi alın o alamadığınız 6 numarayı. Turşusunu kurun..

_SoN_

Neden önde iki tane savunmaya dönük orta saha ile kesinlikle başlanmalı dedim, işte tam bu yüzden !!! Al işte , elindeki kadroyu rakibi biliyorsan o ikili defansif orta sahayı bozmayacaksın arkadaş!!

GurbetciFanatik

Her işte bi hayir vardir.
Belki de silkilmemiz için bi darmaduman olmamiz lazim bir macta.

Yani kadinlar ligi bizdenndaha sert oynuyordur.
Teknik her zaman kurtarmiyor

futbolcu

Ben Nurullahı da açıkçası bu sezon hiç beğenmedim. Yetenek kaleci dediğimiz, her kritik pozisyonda gol yedi.
Bunu İlk Trabzonspor maçında fark ettim, donuk kalıyor.
Uzaktan şutlar gol, kaleciyle bire bir gol

Lusage

Yetersiz Akhisar'a karşı skoru tutsun diye ortasahaya attığın Ercan'ı veya Erkam'ı alsana hoca? Ne bekliyorsun? 3. golü mü?

_SoN_

Öyle bir kadromuz varki sahada, ya fark yeriz, yada atar çeviririz.