Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Stoper

25 Mart 2024, 04:01:30 #49425 Son düzenlenme: 25 Mart 2024, 04:15:26 Stoper
16 yaşında kulüpten içeri girdi.
17, 18, 19 ve 20.
Koskoca dört sene, yıldız mı bölgesel lig futbolcusu mu olacağı konusunda yol gösterici bir süre. 20 yaşında Serkan Aykut süper ligde isminden söz ettiriyordu. Alpaslan Tahsin'in güzel PR yaptılar, olmadı. Umarım Arap atı gibi sonradan açılır ama zor. Nerede bizde mi gitti mi bilmiyorum.

brigand

Bu çocuk hala bizde mi onu bile bilmiyorum.

binikalamadım

Arkadaşlar oy atmaya Samsunspor forması giyerek gitme kararı aldım...Ve sizlere de tavsiye etmek istiyorum , önemli bir farkındalık oluşur diye düşünüyorum...

binikalamadım

Çünkü bu çok çok önemli bir maç...

binikalamadım

YASAK GELDİ | İngiltere Premier Lig yönetim kurulu, top toplayıcı çocukların topu oyunculara geri vermesini ev sahibi takımlara avantaj sağladığı için yasakladı.

Stoper

Fenerbahçelilerle yaptığı röportajı geçersek, güzel video olmuş. Emre Bol işte, içeriğe Fenerbahçelileri koymuş, şaşırtmadı.

futbolcu

Markus ile Osman, güzel cevaplamışlar sorulara.
FB, GS konulara girmeye izin vermediler ikiside.

cembaba

Alıntı yapılan: Mert - 21 Mart 2024, 18:20:26Bu siteye ne olmuş böyle bir zamanlar neredeyse şehrin nabzı burada atıyordu

Siteye girmeyip burada eleştiri yapmak da ne bileyim :)

alperen_55

Evet,foruma ilgi hergeçen gün azalıyor bunda sosyal medyanın da çok ciddi olumsuz katkısı vardır.Samsunsporun mevcut yönetim şeklininde etkisi ile taraftar profilimizin de çok ciddi erozyona uğradığını düşünüyorum.Burada  yazan.yorum yapan arkadaşlarımızın farklılığına gerçek Samsunsporlu olduğuna inanıyorum.Herbir arkadaşımız fikir üretbilir yorumları ile katkı sunmaya devam edebilirler.
Bir dönem ss.biz den oluşan yönetim ile play off oynamış bir takımız.Ayrıca Samsunsporumuzun son 15 yıllık arşividir ss.biz.Büyük Samsunsporlu Teoman kardeşimizin emaneti olan bu platformun devamını sağlamak ve aktif kullanmak hepimizin borcudur.

Elyesa

ogretmen okumus ama ogrenememis hanki takimitutacagini.....digeri ikinci takimim bile degil samsun diyen sahis sen tutma zaten senin gibiler lazim degil..Samsunun maclarinada gelmen lazim degilsiniz

ercan0655

"Takımın iki dönem transfer yasağı onaylandı" diye okudum sosyal medyada. Bu hali ile önümüzdeki sezon işimiz çok zor ne yazık ki transfer konusunda başkanı başarısız buluyorum.