Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

maço

Bu hafta da gol yemedi.
Defans anlayışımız da bunda etkili.
Maşallah

Sadece Samsunspor

Cok cok iyisin nazar degmesin aslanim benim. Kendini gelistirerek devam et.

minci

Maç 0-0 iken topu oyuna sokmakta hiç acelesi yok. Sanki biraz sonra gol atacağımızı biliyormuş gibi. Ancak her zaman bu böyle olmaz. Yediğini ya da atamadığını düşün. Yediği dakikalara bazen çok ihtiyaç duyabiliriz.

maço

_SoN_

Çok iyi yerlerde göreceğiz, giderse belkide Samsunspor rekor bir para kazandırıp gidecek inşallah.

55_OrHaN_55

Böyle yetenekli çocukları bulup oynatabilmek bizim için en büyük nimet. İnşallah devamı gelir. Yeni Serkanlar, Celiller, Ertuğrullar bulup oynatmamız şart.

beşnumara

eprianu

Zonguldak maçında skor 0-0'ken rakibin karşı karşıya kaldığı bir pozisyonun gol olmasını engelleyerek belki de maçı kurtardı. Sanırım 25. dakikaydı.

İnşallah böyle devam eder. Avrupa takımları Süper Lig'i geçtim 1. Lig'den bile futbolcu alıyorlar artık.

maço

Mert

Milli takım neden olmasın Nurullah? Böyle devam inşallah bozmazsın kendini

Sadece Samsunspor

Son dklarda cok acildi ve kale bos kaldi caner olmasa gol olabilirdi. Biraz daha dikkat kardesim. Seviyoruz seni. Penaltida da koseyi tutturdu ama yakalayamadi cani sagolsin. Adamsin.

tyyaman

Bugün maç 1-1 iken Yağız'la karşı karşıya pozisyonda kalesinden iyi zamanlamayla çıkıp açıyı daralttı. Orada ne yapacağını bilmese, dengesiz dalsa ya da kalesinde beklese maç gümbürtüye gidecekti.

ata55

17 maçta sadece 7 gol yedi. Bunların 3'ü penaltıdan oldu.
13 maçta kalesini gole kapadı.
Aferin çocuk... Devam böyle.

55_OrHaN_55

Allah nazardan saklasın. İyi kaleci, ümit vadediyor demişlerdi ama şahsen bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim. Hep böyle devam et koçum benim.

_Jack Daniels_

Yaptığın kritik kurtarış maçın kırılma anıydı. Hep böyle devam Nurullah.