TFF 1.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Denizlispor

Başlatan Kaya, 15 Nisan 2018, 15:20:17

« önceki - sonraki »

samsunmania

Bir tutacagınız adam Mehmet akyüz ya. Ne diyeyim.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Ne zaman düştüğümüzü herkes biliyor aslında,biz gaziantep maçında düştük,bu sen o sene , o an anladım. Bu gün 2-0 önde geçtiğimiz bu maçı bu atmosferle 2-2 bitirdikya,artık hepimiz anladık ki, bu iş bitti. Kimse kendini kandırmasın bu saatten sonra, matematik hesabı,fizik hesabı, kimyası felsefesi kalmadı . YAZIK ! GERÇEKTEN YAZIK !!

binikalamadım

eprianu

22 Nisan 2018, 15:44:53 #78 Son düzenlenme: 22 Nisan 2018, 16:02:18 eprianu
Denizlispor bizden çok daha kaliteli bir takım. Bu maç normal şartlarda oynansaydı zaten fark yiyecektik. Maçtan önce de söyledik bunu. Vali, yöneticiler, taraftarlar kısacası tüm şehir birlik olmasına rağmen ancak 2-2 bitirebildik maçı. Maalesef bu sezon gücümüz bu kadarmış...

Sezonun en iyi mücadelesini verdik. Tabi ki hatalar oldu ama ben bu takımın böyle mücadele ettiğini, pres yaptığını görmedim. Şu mücadeleye yazık oldu.

Maçı maalesef Besim Durmuş yüzünden kaybettik. Maç 2-2'ye geldiği zaman bu takım inanılmaz hücum yaptı. Demek ki isteyince hücum yapabiliyoruz. O zaman 2-1'e yatmanın anlamı yoktu. Oyuncu değişiklikleri komple hatalı. Ayite'yi çıkar, forvet arkasında iyi işler yapan Göksu'yu hücuma çek. Olacak iş değil. Ayrıca bu takımın en iyisi Samet'i nasıl çıkarırsın? Angan'ı çok geç oyuna aldı. Denizlispor defansı berbattı, Angan ilk 11'de başlasaydı birçok pozisyonda defans arkasına sarkacaktı.

Her şeyi geçtim, tamam düştük onu da anladım da bu takım 3 hoca değiştirdi ve takımın sene başından beri hücumda zayıf olduğu ortadaydı. Nasıl olur da Samet gibi bir oyuncuyu 32. hafta sonunda gerçek bölgesinde oynatırız? Yani üç tane sığır teknik direktörün hiçbiri mi görmez bu oyuncuyu? Yazık gerçekten yazık.

twitter

Denizli kaldı.. yeni hedef ads artık yeniliyorlar 1-0

eprianu

ADS kalan maçlarında sıfır bile çekebilir. Erzurun, Altınordu ve Ankaragücü ile oynayacaklar son maçlarını. Hepsinin de iddiası var. Ama hesap yapmayın, çünkü biz kazanamıyoruz. Esas sorun bu!

korayxyz

Hakem gibi senin *******. 2 pozisyon da çok net penaltı >:( >:(

55ertan

22 Nisan 2018, 16:55:34 #82 Son düzenlenme: 22 Nisan 2018, 18:39:22 55ertan
Ilk yarı bitimine yeriz içine sıçarız dedim öyle oldu.
Denizli şanslı takım onlar bitane daha atar bizim 100% goller girmez dedim öyle oldu. 😢

Bu iş bitti. Engin en azından düşürmezdi.
ADS yenilirse 30% düşmeme ihtimali kalır.
Denizli ballı takım son dakika kaç maç aldı son 2yi alırlar.

ngonge

Nuri Asan

yazık gerçekten yazık. adamlar şaşırmış maç 2-0 olmuş sen uyuyan adamı uyandırıyorsun. olmadık yerde gol yiyoruz maç 2-1 iken boş kaleye gol atamıyoruz. top kaleciye çarpıyor tam kaleye gidecekken birden falso alıp dışarı çıkıyor.

ama inancımızı kaybetmeyelim arkadaşlar.

giresun'un umudu yok. belki giresun'dan kaza ile alınacak 3 puan son maça umudumuzu taşımaya yardım eder.

ADS bu hafta altınordu son hafta ankaragücü ile oynayacak. ankaragücü ADS'yi yener, e altınordu'nun da playoff şansı var. yani burda en zayıf halka ADS.

Son dakikaya kadar umudumuzu koruyalım. Bu ligin altı çok kötü cadı kazanı gibi.  

furkan5534

Nuri Asan

O birşey mi benim aklıma Malatyaspor maçı geliyor. 14 küsür yıl olacak daha unutamadım.