2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Forvet alınır mı alınmaz mı bilmem ama eğer ki Samaras sol kanat oynatılacaksa hiç alınmamalıydı.
Bu adam bu fizik ve bu yaştan sonra özellikle bu ligde kanatta oynayamaz.
Celtic'de yıllarca hedef adam olarak oynadı. Kaleye yakın bölgelerde oynatılması gerek.

bayfa55

Samaras bu haliyle ilk yarı takıma faydası olmaz. Adamın yürüyecek hali yok. Bu tarz yabancılar Samsunspora uygun yabancılar değil. Bizde her zaman hızlı atletik oyuncular iş yapmıştır. Ne Angan umut veriyor ne de Samaras . Adanademirspor'un yabancıları zehir gibi. Bir Lalawele tek kişilik takım gibi. Böyle oyuncular almamız lazımdı. Yoksa futbolu kafaca bırakmış adamlardan ne olur. Samsunspor veteran takımı mı??

55_OrHaN_55

Şimdi de Ayite ile ilgili haberler var. Son aşamaya gelinmiş, Elazığ da devredeymiş ve Ayite süre istemiş. Dananın kuyruğu burada kopuyor. Süre istemesi, bu işin olmayacağı anlamına geliyor. Tecrübe ile sabit. Para konusunda eksik kaldıkça iyi futbolcuları başka takımlara kaptırıyoruz. 

binikalamadım

ugrass

Bir üst lige çıkmak istiyorsan ileride oynayan adamların iyi olacak arkadaş başka açıklaması yok. o sene bu sene diyorsan harcayacaksın 1 milyon daha fazla ligi bilen güçlü ve hızlı adamları alacaksın.

elexir

Ayite süre istemişse kesin elazığla anlaşır biz alıştık artık nedense ikna edemiyoruz, diğer takımlar nasıl yapıyorsa bir öğrenmek lazım :(

Raqua55

Samed kılıçla anlaşılmış.Yine Fransa 2 liginden bir topçu.Hayırlısı olsun

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Raqua55 - 28 Ağustos 2017, 18:49:47
Samed kılıçla anlaşılmış.Yine Fransa 2 liginden bir topçu.Hayırlısı olsun

Şu bizim altyapıdan çıkan ve şu an Bingölspor'da olan değil de, Fransa genç milli takımında oynayan Samet Kılıç'tır umarım. :)

binikalamadım

Samet Hakan KILIÇ alınmış deniyor.

ugrass

Alıntı yapılan: binikalamadım - 28 Ağustos 2017, 19:04:58
Samet Hakan KILIÇ alınmış deniyor.

Yine kumar oynanıyor. Adamın verileri 69 maç 3 gol 1 asist..

samsunmania

Transfermerkezi konyasporlu h.ibrahimin ç.rize ile anlastiğini duyurdu.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raqua55

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 28 Ağustos 2017, 18:57:41
Şu bizim altyapıdan çıkan ve şu an Bingölspor'da olan değil de, Fransa genç milli takımında oynayan Samet Kılıç'tır umarım. :)

Galiba fransa liginde oynayan Samed kılıç

samsunmania

Hakkında olumlu yorumlar var internette. Inşallah yeteneklerini bizde sergiler.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

binikalamadım

Jacques Zoua, Samsunspor'a doğru deikoduları başladı

binikalamadım

Mahmut Can Duran Samsunspor'a transfer olmuştur.