2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

sadece55

2015-2016 sezonunda Mohammed Larbi Ajaccio forması ile 30 maça çıkmış 8 gol 3 asist yapmış

_Jack Daniels_

Geçen sene fazla maç oynamamış olması handikap olsa da teknik kapasitesiyle fark yaratacağını düşünüyorum ben Larbi'nin. Alpay hocaya da büyük görev düşüyor bu oyuncuları fizik ve mental olarak hazırlamak için. 

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Ağustos 2017, 16:45:09
Menajerin biri sunuyordur her takıma. Ciddi bir durum olduğunu sanmıyorum.

Samaras'ın adı duyulduğunda bunu yazmıştım. Şu resmi imzalar atılsa da ben de şu yazdığımı yutmuş olsam. İnşallah sezon boyunca tüm yanılmalarım böyle olur :)

AhmetDenizci

Mert

Sadece bir duyumdur;

Bu transferlerin haricinde Afrikalı bir santrafor ile de görüşülüyormuş ve hatta anlaşma tamam gibiymiş.

evolution55

imzalar ne zaman bilgisi olan var mı?

ugrass

sağ açık, sağ bek ve boxtobox ortasaha sart.

CoRaqLi55

Şu sira yönetimin butun gucunu ileri uc transferine adadigini dusunuyorum. Bunlar bugun yarin halledilirse sezon kapanmadan bir kac Turk futbolcu daha takima kazandirilir bence.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakir55

Alıntı yapılan: ugrass - 07 Ağustos 2017, 14:03:46
sağ açık, sağ bek ve boxtobox ortasaha sart.
Elinde ligin en iyi orta saha rotasyonu var hale'n daha ne box to boxu?

tactician

Alıntı yapılan: cakir55 - 07 Ağustos 2017, 15:14:49
Elinde ligin en iyi orta saha rotasyonu var hale'n daha ne box to boxu?

larbi'nin gelişi ile merkez orta saha anlamında ihtiyaç kalmadı bence de.

kenan-çağrı-ramazan-labri-gökay bu bölgedeki oyuncular. Belki süper lig takımlarında kadroya giremeyen bir alternatif daha alınabilir. Yedek kalmayı problem etmeyecek bir tip olmalı. Gökya gibi girdiğinde de katkı sağlayacak bir isim.

Sağ bek alternatifimiz halen yok. Buraya da muhakkak bir alternatif isim düüşünülüyordur. Savunma göbeğinde de yine sağ ayaklı bir alternatif alınmalı.

Açık oynayacak bir yerli yine kadro derinliği açısından önemli. Son olarak; merkez santrafor şart.

Bu durumda daha rekabetçi ve uzun maraton esnasında doğacak problemlere karşı daha dirençli bir takım oluruz.
Şampiyonluk için böyle bir derinliği ihtiyaç var hiç şüphesiz.

Shane_Falco

Bir stoper alınarak sağ bek transferi yapılmadan hem yedek stoper hem de sağ bek açığını alternatiflendirmiş olabiliriz. Çünkü Ercan gerektiğinde sağ bek oynayabilir.

Transferin son günlerine doğru bir kaç yerli transferi daha yapabiliriz. Şuan gündemdeki isimler imzaladığı taktirde son haftaya kadar transferle adımız anılmaz.

CoRaqLi55

Giresunspor Dialiba'dan sonra Canberk Dilaveri de almis. Bir suru yeni transfer yaptilar. Bakalim gectigimiz senelerde Ads'nin basina gelen bu sene Giresunun basina gelecek mi?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orucreis

Giresun eger mayasi tutmazsa o kadar borctan nasil kurtulur bilmiyorum kaybolup gidebilirler

evolution55

Angan dışındaki yeni transferler akşam idmanına çıkmadılar galiba, bilgisi olan var mı?

tactician

Alıntı yapılan: evolution55 - 07 Ağustos 2017, 21:54:07
Angan dışındaki yeni transferler akşam idmanına çıkmadılar galiba, bilgisi olan var mı?

Angan ilk kez takimla birlikte idmana çıktı
Diğer 3 isim sağlık kontrolünden geçtiler ama imzalar yarına kaldı sanıyorum. Akşam idmanında yoklardı.
İdmanin sonlarında ercan erkam ve kenan arasında bir tartışma çıktı.  Alpay hoca erkam ve kenan i soyunma odasına gönderdi.