2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

55_OrHaN_55

Alpay Özalan kimdir Allah aşkına deneme tahtası mı bu takım?

Karabudun

5trawberry

Ya arkadaş Alpay Ptt'nin en iyi takımını batırmış. Sen Eskişehirspor'dan daha iyi kadro mu vaat ettin de Alpayla görüşüyorsun. Bu yönetimde fındık kadar akıl yok mu, ben de Coşkun Zeren'i uyanık bir şey sanırdım.

eprianu

Oldu olacak Erhan Altın gelsin tam olsun.
Biz şehirde büyük çaplı yürüyüş yapana kadar cirit atacaklar.

ugrass

Yönetimlik durum yoktur belki.. siyaset alpayı istiyodur.

MeL_55

Stoper

Fatih Kılıçkaya , Mustafa Sevgi ve Murat Gürbüzerol. Sözleşmesi biten bu 3 oyuncuyla devam edilmeyecekmiş.

http://m.habergazetesi.com.tr/haber/607073/samsunspor-samsunsporda-bir-devir-kapaniyor

cakir55

Bence 3üde rotasyon olarak kalmalı yanlış yapıyoruz yoksa bizim çok iyi bütçemiz var da ben bilmiyorum.

eprianu

Kırmızı-Beyazlılar geçtimiz sezonun devre arasında Göztepe'den kiraladığı Kone ile tekrar masaya oturacak.  Yönetim ayrıca; Tom Muyters, Distel Zola, Jeroen Lumu, Adilovic ile de tekrar anlaşmanın yollarını arıyacak.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/haber/10-06-17/157653/samsunsporda-transfer-sekilleniyor

Karabudun

Fatih Kılıçkaya'ya teklif götürülmüyor ancak Zola, Lumu ve Adiloviç ile yeniden masaya oturuluyor. Basın bir tarafından uydurmuyor ise bizim yönetim ramazan falan sallamıyor, ver ediyor zulayı demektir. Başka açıklaması yok.

Sadece Samsunspor

Bunlar taraftari dinlemiyor. Pazartesi alpay imzaya geliyor.

tactician

Alpay Özalan ismi rezalet bir tercih maalesef.
Hiç elle tutulur bir tarafı yok.

Teknik direktörlük geçmişi, tecrübesi; YOK.
İlk ve tek deneyiminde ortaya konan bir başarı; YOK.
Bu iş üzerine bir Akademik Kariyer, bir stratejik yaklaşım Yayını vs; YOK.
Bir takım hocaların yanında yardımcı hocalık falan; O da YOK.

MeL_55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 11 Haziran 2017, 02:20:13
Bunlar taraftari dinlemiyor. Pazartesi alpay imzaya geliyor.

evet zaten hicbir zaman dinlemediler. hayirlisi olsun artik.
umarim hepiimizi sasirttir.
prensipte anlasilmis

Ekrem

Facebooktaki Samsunspor sayfaları bir acayip biri gelcek diyor diğeri yönetim açıklama yaptı gelmeyecek diyor. Gelmesin abi Alpay nedir  :(