Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

binikalamadım

keşke geçen sene hocamız olsaydınız

orucreis

şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi.....

Ahmeti

Maç 3- 0 olunca takımı kenan hocaya teslim etmesi süperdi

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: Ahmeti - 19 Eylül 2015, 14:47:42
Maç 3- 0 olunca takımı kenan hocaya teslim etmesi süperdi

Öyle mi oldu ya hiç dikkat etmedim 😃

GençKozluklu

Transfer sözü geçince ben de biraz tedirgindim. Hırslı olması bir avantaj olabilir diye düşünüyordum. Hırslı ve çalışkan insan her zaman başarılı olur. İnşallah hırsıyla bize de kendine de çok şey kazandıracak. Uzun yıllardır böyle hırslı hocamız olmamıştı. Zaman zaman bu hırs ve fazla risk alması nedeniyle çok bomba skorlar ve hatta mağlubiyette alabiliriz. Sorun değil. risk ile başarı kardeştir. Başarılı olmak istiyorsan risk alabileceksin. Böyle devam et hocam.

bayfa55

Valla ligi nerede bitirirsek bitirelim insiyatif alan ve oyunu çok iyi okuyan bir hocamız var.

AhmetDenizci

Ümit Özat:

Kupadan elenmek cok onemli bir durum deil cunki bu tur olmasa bir sonrakinde yine elenebilirdik.
Bizim gibi hedefe oynayan ve dar kadroya sahip takimlar icin kupa maclari malesef yuk oluyor.
Alperende oldugu gibi ilerleyen turlarda baska oyuncularda kaybedebilirdik kartlardan veya sakatliklar dolayi.
Bu mac icin tek uzuldugum konu istanbul ve civarindan gelen taraftarimiza bayram hediyesi verememek oldu.
Cok onemli olmayan  bir maci kaybedip ertugrulu da kazanmak cok daha onemli ve gelecegi olan bir kardesimiz daha iyi yerlere gelecek inşallah.
Tum islam aleminin kurban bayramini kutlar hayirlara vesile olmasini temenni ederim.

https://twitter.com/umit_ozat

yirmiuc

Hirsli olusu ve oyuna mudahale etmekten cekinmemesi cok iyi. Insallah Umit hocayla super lige cikacagiz.

özkan

Hoca farkıyla gelen bir 3 puan daha.

maviay55

Maçtan sonra yaptığı açıklamaları izledim şimdi böyle disiplin lazım bu takıma böyle gelecek başarı adamsın hoca.

s_uzunkaya

futbol bilgisi ve akabinde oyunu okuyuşu müdaheleleri çok iyi ümit hocanın. bunun yanında; "disiplin" güzel, "sezarın hakkı sezarın" güzel, "maçta sert yapmalar, bağarmalar kızmalar, azarlamalar" güzel amma bunun futbolcularca algılanış biçimi çok çok önemli. ümit hoca bu zamana kadar diğer takımlarda bu disiblini ve ciddiyetini futbolculara hep dikteyle kabul ettirmeye çalşıtığından ya direk futbolcularla papaz oldu yada futbolcular tavır yaptığından oynamayan takıma karşı taraftarların kötü tezahuratlarına maruz kalarak papaz oldu. şimdilik işler yolunda herkes halinden memnun ve herkes işinde gücünde. kötü gidiş ve puan kayıpları sinirleri gerdikce ümit hocanın bu tavırları futbolcularda gıcık oluşturabilir.
 şu an çok önemli. işler yolunda keyifler yerindeyken ümit hoca bu disiplinini uygularken kendinide sevdirmesi ve teknikdirektör algısıyla değilde abi sıfatıyla kendini futbolculara benimsetmesi gerekir.
  yolun açık olsun ümit hocam. uzun yıllar samsunsporumuzda kalabilcek başarılar dilerim  :) 

korayxyz

Disiplinli ve müdahaleci tavrı şuanda hepimizin hoşuna gidiyor ve bir sorun yok. Yalnız sonuçlar kötü gelmeye başlayınca bu hareketleri özellikle futbolcularla sorun yaşamasına yol açabilir. İnş böyle bir şey olmaz

s_uzunkaya

55.hakan

Değişiklik yapmak için yapma hocam yapacağın değişiklik Ekigho Murat Gürbüzerol değişikliğiydi.Çorba yaptın takımı.Takımda gol atacak kimse kalmadı.Musa'nın yerinde Ersel olacaktı.O pozisyonlardan biri goldü.

cany

bugün oyuna müdahaleleri iyi değildi gerçekten. neyse olur o kadar diyelim