PTT 1. LİG 30. HAFTA | Samsunspor'umuz - Bucaspor

Başlatan berusa55, 02 Mart 2014, 23:29:33

« önceki - sonraki »

berusa55

Tarih: Cumartesi, 15.03.2014
Saat:  19:00

Önümüzdeki hafta bay geçtikten sona içerde kazanma serimize devam ederiz inşallah...

ramcQ_55

kuzey55

Buca genç ve iyi oynayan bir takım.özellikle Zafer ve Recep Niyaz çok etkili. kazanmaktan başka çaremiz yok.

Mert

Kazanmaktan başka çaremiz yok.Musa sinanın bu maçta oynaması lazım.Bundan sonra kaybetme lüksümüz yok.Ama inanıyorum ki kazanacağız.

Duško Milinković

samsunum

İkinci yarının bizden sonra en çok puan toplayan takım bucaspor. bu maçtan korkuyorum ama inşallah yeneriz

sadece55

Ben Bucanın Balıkesirden daha iyi bir takım olduğunu düşünüyorum.Tehlikeli rakip dikkatli oynayarak 3 puana ulaşırız İnşallah

Forvetim

musa sinanın bu maça yetişmesi lazım, diri takım fakat yenilmeyecek takım değil, oynatmamamız şart sonrasında silahlarımızı ateşleriz elbet

Dartagnan

GençKozluklu

Yorum için oldukça erken. Haftaya hele Balkes ile oynasınlar o maçın skoruna göre bize hangi şartlarda geleceği mühim. Normal şartlarda öyle ya da böyle almamız gereken maçlardan. Dinlenerek dönmek avantajımıza. Yeni bir 3 maçlık galibiyet sersinin bşlangıcı olabilir.

red_white

Kesinlikle zor maç ama kazanmaktan başka çaremiz yok

muzaffer4

Buca manisanin puan kaybetmesi ile havaya girdi ve eger bu hafta yenerlerse bizim mac onlar icin final olacak taraftar destegiyle almamiz lazim

fanatik samsunsporlu

03 Mart 2014, 14:38:29 #12 Son düzenlenme: 03 Mart 2014, 14:48:58 fanatik samsunsporlu
buca bu hafta balıkesire koysun.sonrada biz koyalım bucaya.bu arada zafer de çok formda
UMAR-ERDEM-MUSA AYDIN-SONER-FATİH-AHMET BURAK-TAHA-ZAFER-serkan 3er sarı kart.7 tane as oyuncumuz sarı kart sınırında aman dikkat.ankara maçına eksik gitmemeliyiz.

lato

Rakip dişli, maç içeride. Bence kazanırız :)

brigand

Formdalar. İlk devrede ki dağınıklıklarını gidermişler. İşimiz bu maçları kazanmak bu saatten sonra. Şansın da biraz yanımıza uğraması gerek tabi.