M. Teoman Taş Samsunspor Parkı ve M.Teoman Taş Samsunlular Derneği

Başlatan körfez55, 25 Ocak 2008, 11:41:29

« önceki - sonraki »

CurvaSudSamsunspor

mehmet yılmaz

Emrah Özşahin

22 Haziran 2008, 17:10:15 #92 Son düzenlenme: 22 Haziran 2008, 17:55:54 Emrah Özþahin
Teoman abi şimdi daha rahat uyuyordur. Arkasında bu kadar vefalı arkadaşlarını bırakmış olmanın mutluğunu yaşıyordur. Bir kaç günlük üzüntü sonrasında unutulmayıp, kendisi için yapılan bu icraatlar onun adının ölümsüzleşmesini sağlamıştır. Emeğinize, çabalarınıza helal olsun!

harbisamsunsporlu5517

kumkoylu ahmet

ORADA OLMAK ISTERDiM MAALESEF GURBETLiK COOOK ZOR ARKADASLAR
ALLAH HERKEZDEN RAZI OLSUN...
SAYGILAR SEVGiLER

Ahmet SONKAYA
HOLLANDA

ali ihsan

Emeği geçen,bu güzel organizasyonlara fikir babalığı yapan ,vaktini ayırıp orada olan herkese çok teşekkürler.Samsuna gelince bende her iki mekanı ziyaret edeceğim inşallah.VEFA'NIN BİR SEMT ADI OLMADIĞINI SAMSUN'A İLAN EDEN BÜTÜN  SAMSUNSPOR SEVDALILARINA TEŞEKKÜRLER.

tunç güvenoðlu

Dostluğun arkadaşlığın özellikle vefa nın en güzel örnekleri iki gün içinde samsunda görüldü.önce dernek sonra parkın açılışı Sn ismail Uyanık ve değerli katılımcılarla yapıldı.
29 yaşında hayata veda eden genç kardeşimizin aslında bu 29 yıla öyle dostlular sığdırdıgını belki de kendisi bile tahmin etmiyordur.
özellikke samsuni sn Uyanık ayırmıs bende kendisini ayıracagım bir çok kişiden
teomanla ilgili her platformda çıkarsız en önde olan her organizasyonda kesinlikle bulunan vefanın arkadaşlıgın ve dostlugun temel taşlarını sergileyen samsuniye özel sohbette dediğim gibi allah herkese senin bir dost nasip etsin lafını sonuna kadar hak etti.
derneğin bence asıl amaçlarında biride samsunpor üstünde söz sahibi olmalıdır.nasıl bügün fenerbahçede 1907 derneği külübün içinde faal bir konumda etkin görevler üstleniyorsa bu dernek te aynı misyonda olmalıdır.
dernek te bulunan kardeşlerime başarılar diliyorum ...

jean

orda olmayi cok isterdim ne yaziki uzaktayiz inslalah gelince ziyarete gelecem

hala kızı

Samsundan geleli yaklaşık üç saat oluyor.Orada yaşananlar onur vericiliğinin yanı sıra çok duygusaldı :-[ :-[ :-[Özellikle baro başkanının yaptığı konuşma düğümlenmiş boğazımdan, teoman abiye olan hasretimin ve gerçekleştiremediğimiz düşlerimin kalbime dolmasına mesel oldu...Evet Teoman abi sana bu yaz düğün yapacaktık kısmet olmadı,seninle telefonda konuştuğumuz zaman samsun'a nezaman gelirsiniz diye sorduğunda artık düğününde geliriz dediğimi an mı an hatırlıyorum,aah abicim ahhh senin adının verildiği parka geldik,oradaydın biliyorum biz seni göremiyorduk ama sen bizleri görüyordun,bizim seslerimizi duyuyordun...onlarca vefalı arkadaşın varmış,onlarca yüzlerce binlerce sevenin varmış helal olsun hepsine! sanada helal olsun böyle sevdirmişsin kendini.
samsuni arkadaşın çok güzel konuştu hatta serzenişte bulundu sanki cümleleri onun kulağına sen fısıldıyordun!
İnanıyorum ki böyle yürekli kişiler samsunspor'u senin istediğin konuma getirecek...

Son olarak  şunu yazmak istiyorum herşey çok güzel ve anlamlıydı. Orada bulunanlardan,bulunmak isteyipte bulunamayanlardan Allah binlerce kez razı olsun.
Hepimizin yüreğinde hiç bir zaman sönmeyecek bir köz var ama yapılan bunca vefa,dostluk,acıyı paylaşma o közün kor bir aleve dönmesinin önünde duran çelik bir zırh.

Tribün_ali

Çok güzel duygulandım teoman abinin adı ölümsüzleşecek bundan daha iyilerine layık bir SAMSUNSPORLUYDU teoman abi bunlar az bile ileride biri sorarsa teoman parkı niye demişler diye o zaman gurula anlatırım niye bu ismi koyduklarını askerden selamlar

Derya

Söylenecek okadar çok şey varki aslında ama okadar çok şey varken hiçbir şey söyleyememek,kelimelerin boğaza düğümlenmesi bu olsa gerek.Adına kişiliğine yakışan çok güzel bir park olmuş gerçekten.Biliyoruz sende ordaydın mutluydun,belkide gülümseyerek izliyodun bizleri.Ama biz gülemiyoduk hep seni arıyoduk.Samsun'da,evinde,odanda hep seni arayan gözlerle dolaştık.AMA YOKTUNKİ!Azrailin pusu kurup seni bunca seveninden ayırdığı o yola baktık ve bir kere daha lanet ettik.Ebru'nunda söylediği gibi odandan içeri girdiğimizde bilgisayar masasının üstünde duran resim gülümseyerek hoş geldiniz dercesine bakıyodu sanki.Rahat uyu TEOMAN,sen zaman geçtikce unutulacak değil zaman geçtikce hatırlanacak birisin.Ölümün sadece bedenini alıp götürdü herkesten.HEP VARDIN HEPTE VAROLCAKSIN :(
Yardımı ve emeği geçen,açılışta olan vede olmak isteyipte olamayan herkesten Allah razı olsun

hasselbaink

Hüzünle gururun içiçe geçtiği bir park olmuş.
O çocukların sevinçleri, gülen gözleri sana dua olsun Teoman!

celebi

bir kez daha Rabbim mekanını cennet eylesin teoman kardeşim

yaren_selami

emegı gecenlerden allah razı olsun

[eklenti yönetici tarafından silindi]

harbisamsunsporlu5517

teoman abının adına stadyum ve spor salonu projesı yapma gucunu rabbım hepımıze nasip eder inşallah