ZTK 5.TUR | Göztepe 1 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 04 Aralık 2021, 11:30:36

« önceki - sonraki »

brigand

04 Aralık 2021, 11:30:36 Son düzenlenme: 31 Aralık 2021, 11:45:11 brigand
Maçın tarih ve saati daha sonra belli olacak. (28-29-30 Aralık 2021)

Bu turda seri başı olmadığımız için deplasmanda karşılaşacağız. Ki bu statüyü eleştiriyorum, kupa mantığına uymadığını düşünüyorum.

Göztepe, bugün itibarıyla Süper Lig'de dipten kurtulmaya çalışan bir ekip görüntüsünde. Maç günü kupaya verecekleri önem seviyesi de bu doğrultuda olacaktır.

Biz ise bu maçtan önce içeride Tuzla ile devrenin son maçını oynayacağız. O maç sonunda eğer iyi bir gidişat ve havamız olursa, bu maça çok daha iddialı ve motive çıkarız diye düşünüyorum. Maç günü geldiğinde güncel duruma göre tekrar değerlendirme yaparız.

jean

Ilk yariyi iyi bir yerde bitirirsek biz mu maca asilir goztepe ise asilmaz hersey duruma bagli

_SoN_

Gün geldi, elimizde kim var kim yok kullanıp turu geçersek çok güzel bir moral olur, dün akşam Denizlispor'on yedeksiz yaptıklarına tüm Türkiye şahit oldu, bizim neyimiz eksik ?

jean

Sadece Samsunspor

Goztepenin hocasi aslinda cok iyi ama eldeki kadrosu yetersiz. Eger duzgun transfer yaparlarsa 2.devre superligde gayet guzel is yaparlar. Bu maca gelirsek ben gececegimizi sanmiyorum.

brigand

Tur için ümitli değilim. Beklentim sahaya çıkacak kadronun, bitse de gitsek modunda değil, mücadele ederek ve çok koşarak bir 90 dakika geçirmesi. Göztepe daha rahat bir devre geçirse, onlar açısından rehaveti yüksek bir maç olabilirdi. Ancak turu geçip morallenmek isteyeceklerini düşünüyorum.

cembaba

Ben de düşme hattına olan Göztepe'nin maçı kaale almayacağını düşünüyorum. Bence rahat bir maç izleyeceğiz bizim açımızdan.

kavak_55

Alacağımızı düşünüyorum. Gençler için iyi bir şans gene devam etmemiz onlar için çok iyi olacak inşallah.

Sadece Samsunspor

29 Aralık 2021, 17:37:42 #8 Son düzenlenme: 29 Aralık 2021, 18:23:10 Sadece Samsunspor
Ilk 11ler aciklandi. Goztepe tam kadro full as. Biz komple rotasyon. Fark yeriz

Boyle kadro kurulmaz full rotasyon ne demek. 3 4 as alirsin gerisini gencler yaparsin u19 mu oynuyor karsinda. Ne olursa olsun prestij her zaman onemlidir. Ayrica simdi diyelim fark yedik bu cocuklarin hali nolur? Gencleri oynatmak var oynatmak var hocam

Tff bu maclarin canli yayin olacagini biliyor. Ads maci 5de bizim mac 6.30da. Alsana maci 7ye. Simdi ilk 20dk donusumlu izle

s_uzunkaya

Maç hangi kanalda? A spor da ads maçı var. Daha 65. Dakka!

s_uzunkaya

Ahanda uzadı.. Sı.çayım yapcağanız yayına

eprianu

Adamlar bir sürü kanal var. Beş yüz sene önceki dizinin bölümünü yayımlıyorlar. Versene maçı arkadaş.

_SoN_

Bu çıkan kadro biz kupa mupa düşünmüyoruz, biraz önce elenip eve dönelim kadrosu değil mi arkadaşlar? Bu kadarı da fazla değil mi? Ne olur yani şu maça asılsak adam gibi oynayıp kazansak .

Sadece Samsunspor

1 saattir sakat kaleciyi izledik tskler aspor

_SoN_

Şükür gol geldi kurtulacağız şu eziyetten.