TFF 1.LİG 2021-2022 18.HAFTA | İstanbulspor 2-1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Aralık 2021, 23:01:21

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Bize son golu ataninda Samsun dogumlu olmasi psikolojik olarak dagitti

atalay

Tamam yenildik, hakketmedik, kötüydük, kadromuz yetersizdi falan filan.
Bizim kendimize bakmamız lazım eyvallah.
Allah için hakem yönetimlerine bir bakalım.
Çok açıkça istenmiyoruz.

Sadece Samsunspor

Kotu degildik. Deplasmana gorede iyi oynadik. 11e 11 gitse kesinlikle yenilmezdik bu kadar eminim. Gencler ozellikle cok ozverili cogu hatasiz oynadi. Bu maci hakem bizden alip karsi takima vermisdir net.

Lusage

Hakemi daha 3. ligde maç yönettiği zamanlardan bilirim. Gayet iyi hakemdir. Her şeye faul çalmaz, oyunu oynatmaya çalışır. Lakin bugün hiç beğenmedim maalesef. Vukan'ın pozisyonu bence sarı değildi. Devamında Yasin'e yay üzerinde yapılan net bir fauldu vermedi.

2 sağ bek, 1 stoper, 2 sol bekli savunma hattımızı ve takımı ise çok beğendim. Bu maç bir iş kazasıydı. Umarım Tuzla maçına kadar eksikler artarak devam etmez ve kazanırız.

jean

Ne yapip edip 1 puani kurtarmaliydik kotu oldu bu skor gecen senenin son haftalarina dondu resmen iki haftadir kirmizi yiyoruz

maviay55

o kadar eksiğe,eksik kalmamıza rağmen son 5 dakika topa basamadık, millet 45 dakika yerden kalkmıyor bizimkiler 5 dakika yatamadı saramadı.

Oyundan alınması gereken net Yasin'di, geçen haftadan yine dokunulmazlık oyununu kazanmış olacak ki hoca gitti Fofiyi oyundan aldı,tek ayağında top tutan adamı oyundan alarak baskıyı kabul etti sonucunda da gol geldi.

Puan ile dönebilirdik,yazık oldu.

emre

Şu kadar eksikle ne güzel takım çıkaran iyi de top oynatan hoca ile Yasin'i oyundan almayan hoca aynı olamaz.

brigand

Son dakika dikkatsizliğe giden 1 puana gerçekten yazık oldu. Maalesef ilk dakikadan itibaren kötü Savicevic'i devre başlangıcında değiştirmeyen ve bu kadar kötü Yasin'i oyunda tutmakta ısrar eden hocanın da payı oldu. Yasin özelinde ayağına bakılacak oyuncu değil diyordum ama hiç mi top kontrolü, zamanlama ve pozisyon bilgisi olmaz bir insanda. Nasıl bu kadar uzun süre üst seviye oynadı hayret ediyorum. Son olarak Fofana 7 dakika daha oynayamayacak seviyede miydi de, Yasin kaldı Fofana çıktı. İşte birkaç tercih, hamlede 3-5 dakika geç kalmak puan veya puanlara sebep oluyor.

Tuzla maçını kazanmamız şart artık. Devreyi en azından 30 puan hedefine en yakın noktada bitirmiş olacağız.   

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=dja8thCAsk8

Yenilgiyi hak etmemiştik. Onca eksiğe ve maç içinde 10 kişi kalışımıza rağmen iyi mücadele ettik. Çok yazık oldu.