TFF 1.LİG 2021-2022 15.HAFTA | Altınordu 0 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 04 Aralık 2021, 11:23:35

« önceki - sonraki »

brigand

Tarih-Saat: 5.12.2021 - 16:00
Stad: BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADYUMU
Yayın: TRT Spor, Bein Sports Max
Hakem: OĞUZHAN AKSU

Rakibimiz geçen sene kendi içimizde ki sorunları bir yana bırakırsak, playoffta canımızı epeyce yakmıştı. Sezon içinde ki maçta da kartlar ve sonrasında olanlar gidişatımızı olumsuz yönde etkilemişti. Bu sezon o görüntülerinden ve güçlerinden epey uzaktalar. Biz ise yeni bir hava ve heyecan yakalamaya çalışıyoruz.

Ahmet İlhan ve Enis Destan gibi 2 önemli eksikleri var. Hocanın oyuncu tercihleri ve maç başı coşku seviyemiz skoru belirleyecektir. Deplasmanda 1 puan iyidir diyeceğimiz değil galip gelmemizin şart olduğu bir maç olarak görüyorum. Adana maçı galibiyeti ve hafta arası kupada gelen turla birlikte havamız iyi. Sağlam, organize bir oyunumuz var diyemeyiz elbette ama dediğim gibi istek ve mücadelemizi ön plana çıkararak coşkulu başlamamız lazım.

Stoper

Bizim bu tarz maçlardan üç puanla dönmemiz gerek. O kadar gereksiz puan kayıpları yaşadık ki, ancak böyle deplasmanlardan gelecek 3 puanla telafi edebilir ve üst tarafa yaklaşabiliriz.

_SoN_

Defansta sağlam durup 1-2 gol atıp dönmek lazım, sağlam defans işi çözecektir.

Sadece Samsunspor

Bandirma ve istanbul yenildi. Tuzla berabere kaldi. Yarin yenersek ilk 6ya giriyoruz ve isler degisir. Yarin yenersek icerdeki Ankaragucu maci efsane mac olur.

Stoper

Sezonun kırılma maçı.
Bugünkü sonuçlardan sonra önem kat sayısı arttı.

eprianu

Sadece Samsunspor

Bolu umraniyeyi yeniyor. Manisa kocaelini yeniyor. 2 haftadir hersey bizden yana. Adana macini nasil aldiysak bu maci kesinkez almamiz lazim haydi aslanlar. Sonraki ankaragucu macinda taraftar maci alir icerde

_SoN_

Melih yerine Fofana ile başlanabilirdi, yada son haftalardaki kötü performansına bakılıp yasin kesilebilirdi, fofana kendini iyi hissediyorsa, sakat değilse bence mutlaka kanatlarda oynamalı, onun dışında çıkan kadro beklediğim şekilde, inşallah dediğim gibi özellikle defansta sağlam kalıp 1 yada iki atıp bu maçtan 3 puanla döneceğiz inşallah.

eprianu

Yasin ile Soner'in sözleşmesinde oynama garantisi olduğunu düşünmeye başladım artık. Yoksa bu tercihlerin başka bir izahı olamaz. Resmen her maç 2 kişi eksik oynuyoruz. 

_SoN_

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Aralık 2021, 15:38:32Yasin ile Soner'in sözleşmesinde oynama garantisi olduğunu düşünmeye başladım artık. Yoksa bu tercihlerin başka bir izahı olamaz. Resmen her maç 2 kişi eksik oynuyoruz. 

Ben Soner'i artık dikkate almıyorum, ne değiştirileceği var, nede performansının değişeceği !

muzaffer4

Yenersek muhteşem bir hava yakalarız önce ilk 6 sonra ilk 2'ye kadar gider bu iş. Burası 1. Lig burada herkes herkesi yenebilir.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Oyyy oyyyy oyyyy golun hazirlanisi bitirisi mukemmel

Tufan

saçma sapan kapanmazsak maç bizim Yasin bile istekli ve verimli ilk 30dkda

Sadece Samsunspor

Macin kizismasi bize yaramaz mallik etmeyin Allah askina