TFF 1.LİG 2021-2022 13.HAFTA | Eyüpspor 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 17 Kasım 2021, 22:37:59

« önceki - sonraki »

Raqua55

Vallahi yordunuz. Artik sinir bile olamiyorum. Karsinizdaki adami messi yaptiniz

Sadece Samsunspor

5trawberry

defansif orta saha

Ben yazdım, başkaları da yazdı. "Altıpasın üzerinden, yayın üzerinden çok rahat geliyorlar, çok rahat vuruyorlar" diyoruz. Yahu biz görüyoruz, buradan tv'den izliyoruz da hoca ne iş yapar? Hoca da mı en önden maç izliyor?

Raqua55

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 22 Kasım 2021, 20:15:05Ben yazdım, başkaları da yazdı. "Altıpasın üzerinden, yayın üzerinden çok rahat geliyorlar, çok rahat vuruyorlar" diyoruz. Yahu biz görüyoruz, buradan tv'den izliyoruz da hoca ne iş yapar? Hoca da mı en önden maç izliyor?

Hocayla Aramizdaki tek fark o tonla para kazaniyor. Bize hep husran

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: _SoN_ - 22 Kasım 2021, 19:23:51Bazen arkadaşlarıma kızıyorum gs,fb,bjk sevdasına memleketinin takımını takip etmiyorlar diye, bakıyorumda bu bizimki çekilecek ızdırap değil, ne futbol zevki ne takım sevdası bırakıyorlar insanda, yazık vallaha yazık .

Aynen oyle adamlar zevk alarak izliyorlar biz her sene kanser

Sadece Samsunspor

Polat i Ali Kilic i al oyuna. Altikulac kardesleri sok. Bunlari izlemeyelim yeter artik ya

Sadece Samsunspor

Fofanaaaaa kaleye kadar geliyorsun sonun hic yok sacmaliyorsun

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 22 Kasım 2021, 20:12:12KAPATTIM , başlarım oynayacağınız topada, alacağınız adamlarada, yapacağınız transferlerede .

Dayanamadın yine açtım cihanın füzesine şahit oldum, abi bırakamıyorum , deli gibi seviyorum .

eprianu

Cihan gibi bir adam dururken haftalarca Gökhan Karadeniz'de ısrar ettik. Neyse ki hoca bazı şeyleri görmeyi başardı.

Sadece Samsunspor

Raqua55

jean

_SoN_

Fofana en iyi gününde olduğundan, ya gol atar ya asist yapar diye çıkardı hocamız, başka ir açıklaması yok !

Sadece Samsunspor