Futbol Direktörü - Fuat Çapa

Başlatan KocumVolkan, 20 Ekim 2021, 17:30:29

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

20 Ekim 2021, 17:30:29 Son düzenlenme: 05 Ekim 2023, 09:23:45 brigand

Fuat Çapa ile sezon sonuna kadar anlaşıldı. Eskiden Mustafa Aztopal ile çalışmış bir isim. Ne diyelim hayırlı olsun.

https://twitter.com/Samsunspor/status/1450792500269039639

_SoN_

En net motivasyon kaynağımız, Fuat Çapa'nın başarıya Samsunspor dan daha fazla ihtiyacı olmasıdır.

İyi dediğimiz sabahı görmüyor,onun için bundan sonra tüm düşüncelerim temkinli olma üzerine, inşallah başarılı olur.

Hayırlı olsun.

KocumVolkan

Önünde çok zorlu maçlar var! Manisa maçından sonra milli takım arası..

Biz yine "Milli takım arasını iyi değerlendirip hazır olacağız" sözleriyle devam...

evolution55

Hem mustafa aztopal hem de yasinle çalışmış yani

Sadece Samsunspor

Kasimpasa ile genclerbirliginden aldigi paralar yetmedi heralde. Bizide iyi söğüşler devre arasi gider.

jean

Para kazanipta takim calistirmaya devam eden sadece fuat capa degil sonucta pek icime sinmesede hayirli olsun diyelim

eprianu

Olaya bir de iyi yanından bakmak lazım. Yönetim sağ olsun bu sezona dair tüm umutlarımızı bitirdi. Samet Aybaba gibi otoriter bir isim onca olumsuzluğa rağmen başarılı olabilirdi. Artık öyle bir ihtimal de kalmadı. Ayrıca teknik direktör değişikliğinin çare olmayacağını düşünüyorum. Sorunları halının altına atmaktan başka bir şeye yaramaz.

İki olaya odaklanırsak camianın gerçek sorunlarını anlayabiliriz. Birincisi İrfan Buz'un henüz mağlubiyet almamasına rağmen bırakıp gitmesi. İkincisi ise İsmail Uyanık'ın giderken söylediği sözler. Camia içi sorunlar olduğu aşikar. Bu tarz kararlarla oyalanıyorız.

ercan0655

Hayırlı olsun, umut yok beklenti yok. Elindeki malzemeyi nasıl kullacak göreceğiz plansız abuk subuk isim olarak iyi birlikte ve fiziksel olarak boş bir takıma hoş geldin

brigand

Yorum bile yapmak istemiyorum. Kendileri adına hayırlı olsun.

_SoN_

Bence takımda genel problam hoca ile düzelecek seviyede değil, başkanın tek adam olarak oyuncularla farklı, hoca ile farklı, mustafa aztopal ile farklı kararlar alıp diğer gruba bunu dayatması olabilir, bir bütünlük olduğunu sanmıyorum, başkan çok değişik bir karekter, onu yönetmek onunla devam etmek zor, bunu iyi ve uzun dönem başaran ertuğrul hocaydı, inşallah önümüzdeki süreç bahsettiğim konular açısından yeni hoca için olumlu geçer, mesele teknik taktikten ziyade psikoloji yönetimi bizim klüpte, bizim başkanla sağlıklı ilişkiler kurmak bu seneki ölüm liginde şampiyon olmaktan daha zordur.

Raqua55

Ilk 2 den cikmamiz neredeyse imkansiz tek ihtimal geriden gelip sabirla play off beklemek. Ama geriden gelmemiz gerekiyor.Playofflarda genellikle geriden gelen ekip ipi gogusluyor.

Sadece Samsunspor

21 Ekim 2021, 11:23:00 #11 Son düzenlenme: 21 Ekim 2021, 11:44:47 Sadece Samsunspor
Playoff oyniyacagimiza 7. Olalim daha iyi. Yetti bu playoff sacmaligi. Sen cikan takimla ayni puani topla o ciksin sen bu ligde kal. Ben salliyorum 70 puan toplicam 6.siradaki 60 toplayacak. 60 puan toplayan beni yenip cikacak. Sacmalik. Nereye gitti topladigin puanlar emekler

Suan basin toplantisi var. Selcuk Kaya size karsi sosyal medyada cok onyargi var olumsuz yorumlar var ne dusunuyorsunuz deyince adamin yuzu dustu. Dusunsenize yeni takima imza atiyorsunuz yeni bi sehir yeni heyecan derken herkes olumsuz konusuyor. Zor bir surec. Kaldirabilir mi sanmiyorum.

Halbuki hoca degilki mevzu. Mevzu yonetimde idari kisimda.

Mustafa aztopal a oyle sorular soruldu oyle cevaplar verildiki. Fuat hoca nereye dustum ben demistir. Kulubun disardan giruntusuyle icerdeki giruntusu cok farkli.

_SoN_

Hoca özetle şunları söyledi;

Ben gittiğim takımların hedefleri doğrultusunda başarılı oldum, "başarı sadece şampiyonluk yada kupa ile olmaz, size verilen hedeflere ulaşmakla olur"

Söylediğinde haklı olabilir, ama ben geçmişine baktığımda sezon sonunu gördüğü yada tam sezon çalıştığı çok takıma denk gelmedim, inşallah söylediği gibi , bizde de verilen hedefe ulaşıp başarılı olur. Sanıyorum ona verilen bizle alakalı hedef ŞAMPİYONLUKTUR.

Stoper

Arka arkaya 4-5 maç seri yaparsak ilk iki dahi olabilir. Hocanın önyargıları kırması ve kara bulutları dağıtabilmesi için seri yapması lazım. Zor bir süreç onu bekliyor fakat kaybedecek hiçbir şeyi yok. Kafası rahat.

ugurozkan

Çok uzun süredir takımımızın maçları hariç futbolu takip etmiyorum, o sebeple hoca için sağlıklı bir yorum yapamam. Ama bizi içine düştüğümüz açmazdan bence Fuat Çapa gibi ekstrem biri ancak çıkartır. Tabii çıkartamama ihtimali daha yüksek.
Bu sene başkanın kumar senesi, kumar oynadıkça oynayası gelir insanın. Fuat Çapa da öyle bir hamle işte.