TFF 1.LİG 2021-2022 7.HAFTA | Denizlispor 2-3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan defansif orta saha, 20 Eylül 2021, 13:15:43

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

20 Eylül 2021, 13:15:43 Son düzenlenme: 28 Eylül 2021, 00:47:53 defansif orta saha
Denizlispor vs SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 27 Eylül 2021
Saat: 20.00
Stad: Denizli Atatürk Stadı
Yayın: BeIN SPORTS / TRT

Hiç iyi başlamadığımız bir senenin içindeyiz. Denizli deplasmanından mutlaka puan almak bir yana oyunumuzu da düzeltmeliyiz çünkü bir sonraki hafta Ümraniyespor gibi zorlu bir rakip gelecek. Mehmet Altıparmak hocam için de zemin artık bence hiç sağlam değil.

5trawberry

Bursa deplasmanı nasıl ters geliyorsa, Denizli deplasmanlari da o kadar düz geliyor bize.

Hoca ufak dokunuşlar yapacaktır.
Basan takımlar karşısında rakibi kiramiyoruz. Ve maç başı gol yeme oranımız yükseldi. Kanatların da verimsiz kaldığını düşünürsek orta alanı kalabalık tutup ara toplarla gol aramak daha mantıklı.

Şişirme ve orta kesme olmuyor çünkü orta kesmede aciz bir takımız.
Diamond dediğimiz 4-4-2 ile değişik işler yapabiliriz.

Hasan'ın da ceza alanı içinde gol ihtimali yüksek olduğundan karambol oyunu bize skor olarak da yansır.
O yüzden düşüncem 4-4-2 yönünde.

Aykut

Ali     Barış     Burak     Melih

Diomande

Osman      Savicevic       Hasan

Tomane         Fofana

_SoN_

Bu senenin çok zor geçeceği daha ikinci haftadan belli olmuştu, bu zorluk artarak devam ediyor, deplasmanda 3 puanla tanışmamız daha fazla gecikmemeli, yoksa bu alışkanlık haline gelir. Takımda değişiklikler olacaktır ama @5trawberry dediği gibi olursa çok büyük süpriz olur, sistemin değişeceğini sanmıyorum, oyuncularda özellikle "efsanevi şekilde hazır olamayan" oyuncularımızda kadroya monte olacak mı, merak edilen ve beklenen bu sanırım

seskat

Merak ediyorum Yasin ve Fofana ile mi başlayacağız. İkisi aynı anda olmuyor. İkisi de sol kanata kaçıyor. Sağ açıkta pas adam olmuyor bazen.

Neyse ya, bu deplasmandan beklentim yok.

Hakkımızda hayırlısı.

Sadece Samsunspor

10 kişi kalan Altınordu'ya yenilen Denizli acısını bizden çıkarır :)

Ekrem

Biz mi yanlış görüyoruz bildikleri birşey mi var hoca ve ekibinin anlayamadım.
Bir yenilgi daha hocanın sonu olur

jean

eprianu

Son oynadıkları maç travma etkisi yaratacak bir maçtı. Rakipleri Altınordu tam 74 dakika on kişi oynadı. Devrenin sonuna doğru golü de buldular ama ikinci yarıda 2 gol birden yiyerek eksik oynayan rakiplerine karşı kaybettiler. Sözün özü moralleri oldukça bozuk. Tam bize göre bir maç; rakibe ilaç olur döneriz.

Sadece teknik direktör bazında değil camia içinde çok büyük değişimler olmadığı takdirde bu sezon için umudumu yitirdim. Hiçbir beklentiye kapılmadan maçları izleyeceğim. Tıpkı geçen sezonun son haftalarında olduğu gibi...

Stoper

Artık seri yapmamız gerekiyor, şöyle 7-8 maç arka arkaya kazanırsak; kaybedilen puanları unutabiliriz.
Denizli maçı başlangıç olsun.

mehmet yılmaz

Umarım yanılırım ama hoca doğru hamleleri yapamazsa, yine hüsran yaşayacağımız bir maç olur.
Denizli'ye karşı tarihi bir üstünlüğümüz var ama bu maça yansır mı, bilinmez.

Sol Açık

Sakatlık durumları nedir bilmiyorum ama aşağıdaki gibi bir kadro ile Denizli maçına çıkılması gerektiğini düşünüyorum.

Aykut - Ali, Boli, Burak, Soner - Osman, Saviçeviç (Diomande), Hasan - Fofana, Tomane, Yasin

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sol Açık - 25 Eylül 2021, 11:39:25Sakatlık durumları nedir bilmiyorum ama aşağıdaki gibi bir kadro ile Denizli maçına çıkılması gerektiğini düşünüyorum.

Aykut - Ali, Boli, Burak, Soner - Osman, Saviçeviç (Diomande), Hasan - Fofana, Tomane, Yasin

Bu kadro gol yer hocam Boli olmaz

defansif orta saha

Fofana ve barış başdaş'ın denizli'ye götürülmediğini yazıyor yerel basın.

beşnumara

Ligin 7. Haftası oynanacak. Lig başlamadan önce aldığımız oyuncular hala sakat hala hadır değil. İmrenilecek durum gerçekten. Başka kimsede olmaz bu tür işler. Dua edelim tomane'ye bir şey olmasın. Yoksa sezon hedefi playofu yakalamak olur.
Maçı yarım sıfır da olsa kazanacağımızı düşünüyorum.

muzaffer4

Eğer ilk 2'den çıkmak istiyorsak mutlaka kazanmamız gereken bir maç rakipler puan farkını şimdiden açtı. Bu maçı yenip sonra içerde de Ümraniye yenip seri galibiyetlerle zirveye yerleşiriz gibi geliyor.