TFF 1.LİG 2021-2022 6. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Gençlerbirliği

Başlatan Kaya, 16 Eylül 2021, 03:51:50

« önceki - sonraki »

5trawberry

2 yersek 3 atiyoz beyler rahat olun. Melunovic elinde kıymalı ile kenarda bekliyor

_SoN_

Mehmet Akyüz oyuna girdi herkes rahat olsun beyler.Kurtarıcımız geldi.

eprianu

Form tutmuş Ali Ülgen'i niye kestin, niye bu maçta oyuna aldın?

Soner'i dışarı alman için sol taraftan kaç atak daha yememiz lazım?

Yazık ya... Beğenmediğimiz Ertuğrul Hoca bile kolay kolay öne geçtiği maçı vermedi. Son iki maçta 1-0'dan geri düşüyoruz.

_SoN_

Adamlar iki tane golü kornerden atıyor, biz korner atışını penaltı noktasına yollayamıyoruz! Sorsan hocaya bin kere çalışmıştır korner atışları için, çok çalışıyoruz çok, vallaha utanmasak gece uyurken korner çalışacağız.

defansif orta saha

Ne lualua'ymış be arkadaş. Şimdi vu adam bize gelse 2-3 hafta oynar, sonra ya sakat olur ya da sahada boş boş yürümeye başlar. Gerçekten bizim camiada var bir sorun

Sadece Samsunspor

Iyiki 2.asi olmayani maca almiyorlar. Su maci stadda izlesem kesin ceza alirdim kafayi kirardim.

Raqua55

Allahiim iskence gibii o kadar korner kulandik 0 tehlike yarattik. Lan bari karambol yaratin. Kalpar bir musa aydinla ekigho kazmasiyla neler yapti. Adam o yoklukta neler yapmis neler.

Lusage

Yine stoper çıkartıp orta sahayı boşladık. Hocam zannediyorki papaz bu sefer pilav yer.

defansif orta saha

Alıntı yapılan: _SoN_ - 19 Eylül 2021, 17:28:45Mehmet Akyüz oyuna girdi herkes rahat olsun beyler.Kurtarıcımız geldi.

Akyüz falan hikaye katılıyorum da işin garip tarafı bu maçta pek forvetlik durum da yok. Tomane'ye doğru düzgün top getiremedik, oyunu rakip sahaya yığamadık. Bu maçta orta sahamız bitik gibi geldi bana

GurbetciFanatik

_SoN_

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 19 Eylül 2021, 17:35:15Akyüz falan hikaye katılıyorum da işin garip tarafı bu maçta pek forvetlik durum da yok. Tomane'ye doğru düzgün top getiremedik, oyunu rakip sahaya yığamadık. Bu maçta orta sahamız bitik gibi geldi bana

Onu daha önceki mesajlarımda söyledim, zaten bitik oyunumzun tek sebebi bu, bununda çaresi Mehmet Akyüz mü? Hoca böyle düşündü, onu soktu .

GurbetciFanatik

Rakibimiz bizden de malmiş.
Simdiye kadar 5 6 olmasi lazimdi.

Taraftarlarmizda maşallah sinema seyrediyorlar sanki

eprianu

Maç 2-1. Değil beraberliği sağlamak 3 gol atmak için bile gerekli zaman var. Sen gidip stoper çıkarıp, forvet alıyorsun. Sonrasında defansta kaç tane tehlikeli pozisyon verdik.

Hocalık mı şimdi bu?

_SoN_

Hasan ve Osman'ın rahat oynamamasının  silik görünmesinin sebebi, kanatların ve on numara bölgesinin tamamen bitik olması, yasin yerinde değil, melih bitik yoktu, bir fofana çabaladı, bunların üstüne hasanında formsuzluğunu bir osman nasıl telafi etsin.

Ekrem

Çıkış mı arıyorsunuz, puan mı lazım çare Samsunspor