TFF 1.LİG 2021-2022 5. HAFTA | Bursaspor 4 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 14 Eylül 2021, 18:11:35

« önceki - sonraki »

_SoN_

eprianu

Koca maç boyunca bir tane organize atak yok. Sahada dökülen Boli ve Mehmet Akyüz'de gereksiz ısrar...

Bu sene zor diyebileceğimiz iki maç oynadık. Biri Kocaeli, diğeri Bursa. İkisini de kaybettik ki henüz ligin güçlü ekipleri ile karşılaşmadık.

Geçen sezon aynı masalları dinledik. Bir sezon boyunca takım düzelir diye bekledik. Akıllanmadık, Play-Off'larda umutlandık. Ben bu sezon aynı hikayeyi görmek istemiyorum. Eğer bu hoca gitmezse bu sezon da aynısı olur. "Daha erken" falan demeyin, geçen sezonu da aynı laflarla heba ettik.

Sadece Samsunspor

Yazik ya valla yazik. Şu Atatürklü arma bu durumlara dusmemeli ya.

binikalamadım

Sadece Samsunspor

ercan0655

15 Eylül 2021, 21:59:37 #80 Son düzenlenme: 16 Eylül 2021, 11:19:08 ercan0655
Tebrikler tebrikler tebrikler  atılan golleri tamamı Bursa'dan 5-0

Yasin inatla korner kullanıyor, korner kullanabilecek tek adam gibi.

Geçen senenin farklı bir versiyonnu izledik.

_SoN_

Kaleyi bulan şutumuz varmı?

Şu kepazeliğe bakın !

Şu rezilliğe bakın!

haftalardır oyuncular hazır değil diye diye bizi kepaze eden hocaya yazar bu maç.

Aşırı güvenle bizi rezil rüsva etti daha 4. maçta.

Yazık, çok yazık.

s_uzunkaya

binikalamadım

sonuçta biz hiç bir şey yapamadık...5 golü de bursa attı...

kavak_55

Mehmet Akyüz Boli gibi adamlar sahada kaldıysa helal hoca maçı hangi gözlükle izliyorsun acaba. Rakip eksilmiş adeta bende eksik oynayan takımı Osmanı çıkararak iyice eksik tin. Osman ı hangi mantıkla çıkardın anlaşılır değil. Utanç bir gece daha yaşattınız bize. Romanı yi tebrik ediyorum canla başla oynadı

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 15 Eylül 2021, 12:22:46Geçen hafta da keçiören'den çekiniyordum. Gerçi ilk devre tehlike yaşadık da ikinci yarı daha sağlam durunca rakibin gardı düştü. Sanırım ben geçen sene başımıza gelenlerden sonra çok olumsuz düşünüyorum lakin bu sene kocaeli'nin de puana ihtiyacı vardı ve bizden aldı. Şimdi aynı konumda bursa var. Çok dikkatli olmamız gerekiyor, bu maç beni korkutuyor.

Maçı çeşitli sebeplerden dolayı canlı izleyemedim ama en kısa sürede bir yerden bulup tamamını izleyeceğim. Zaten bursa maçından tıpkı kocaeli maçı gibi korktuğumu da yazmıştım. Geçen hafta keçiören de ilk golü atsaydı bize çelme takabilirdi ama bakmayın perdeyi biz açtık.

seskat

Bu maç aynı geçen yılın kopyasıydı.

Kimin ne yaptığı belli değil, defansta müthiş boşluklar.
Adamlar çok kolay bizim kaleye geldi.

Sanki herkes boşu boşuna koştu. Neden koştuklarını bilmiyorlar gibiydi.

Neyse, sağlık olsun.

fanatik samsunsporlu

Birileri Yasin ve Soner'e orta yapmayı öğretsin.Boli'ye de herşeyi...

Ekrem

Boli haftalardır inanılmaz hatalar yapıyor bu maç bu durum arşa çıktı. Performansı çakılıyor. Bu hafta Burak'da Boli'ye katıldı yavaş kaldı bir çok pozisyonda. Ali ve Soner gerekli zamanalrda ileri çıkıp yararlı olamadı.  Osman geçen maçlardan eser yoktu. Melih'in naptığı belli değil tek bir olumlu hareketi yoktu. Yasin Balıkesir maçında sezonu bitirdi. Mehmet Akyüz 90 dk oyuncusu değil. nasıl tahammül ediliyor aklım almıyor. Tomaneye gerekli besleme yapılmıyor. Tomane defansa gelip topla çıkmaya çalıştı bir kaç defa ama bir noktada takıldı tabiki. Takım hiçbir  şekilde keyif vermiyor. 90 dk bitmesin i bekledim sadece. Çünkü asla maçı alacak oyun oynanmıyor. Acilen bir çözüm bulunmalı. Nasıl bulunacaksa artık. Yazık.

orhan

Bizim takım devamlı önde oynuyormuş gibi yaparsa ve arkada bu kadar boşluk verirse deplasmandan puan çıkarması zor. Kenar beklerin önünde oynayan adamlar geriye hiç yardım etmiyorlar ve onlarda çok çıktığı için geride çok boşluk veriyoruz kesinlikle bazı maçlarda kontrollü oyunu tercih edip bir gol bulursak galip geliriz bulamazsak da en azından yenilmeyiz mantığı olmalı, iki yersem üç atarım mantığı günümüz futbolu için söylenecek bir söz değil savunma yapmakta futbolun gerçek öğesidir bizdeki eksik kesinlikle savunma yapmayı becerememek.Boli nin yerine kesinlikle başka bir stoper denenmeli oyuncuları görmediğim için birşey diyemiyorum ama gönlüm Yunus emreden yana. Bu maç kesinlikle hocaya yazar gerek oyuncu değişiklikleri gerekse çıkardığı kadro ve maça hazırlamadaki becerisi güdük kalmış hoca bir yersem iki atarım mantığından kurtulmalı savunma özelliğini özellikle deplasman maçlarında iyi uygulatmalıdır. Sahanın en iyisi yine tomane ve Recep buraktı gerisi vasata bile ulaşamadı.Bu maç ders niteliğinde bir maç oldu bu gözle bakıb gerekli dersleri çıkarmalıyız.