TFF 1.LİG 2021-2022 5. HAFTA | Bursaspor 4 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 14 Eylül 2021, 18:11:35

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2021-2022 5. HAFTA |Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

15.09.2021
| TFF 1. Lig | 5. Hafta |
Stat: Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu
SAAT : 20.00
Yayın : TRT spor

NOT-AÇIK SİTEM : Yarın maçımız var, daha maç konusunu yeni açıyorum, önceki maç konusuna gelen mesaj sayısı ortada 4 te birinide ben atmışımdır, her geçen gün forumdan daha fazla uzaklaşıyor kullanıcılar, bu sosyal medyaya, yorutube, twitter'e mağlup etmeyelim şu yılların forumunu,twitere attığını mesajın birini, youtube yaptığınız yorumların yüzde birini, instagramda yaptığınız beğenilerin binde birini bu forum haketmiyor mu? eski dostla arkadaşlar, forum yöneticilerimiz biraz daha forumda ve yorumlarda olalım, yoksa gün gelecek maç konusunun açılmadığını göreceğiz. Gerçekten yazık olacak, üzülüyorum.

jean

Sadece Samsunspor

Yorgunluk belirtileri gormezsek yeneriz. Bursanin moral bozuk galibiyetleri yok. Asilacaklardir. Dk 20 25e kadar gol bulursak gardlari duser.

ugurozkan

Savunma sorunlarımız biraz çözülmüş gibi. Geçen maç Soner iyiydi. Boli çok saçmalamadı. Kalecimiz güven verdi.
Gökhan Karadeniz'in yokluğunda yerine kim oynacak merak ediyorum. Ortasaha rotasyonundan Savicevic, Cihan ve Diomande sakat. Tahminim Tomane'nin arkasında Yasin-Mehmet Akyüz-Melih ile başlayacağız. Yedekte hamle oyuncusu olarak yalnızca Fofana ile Çınari kalıyor. İşimiz pek kolay olmayacak.
Her şeye rağmen galibiyet bekliyorum.

Ekrem

Transferlerimiz bir türlü işler hale ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Normal şartlarda yeneriz. 1-0 olsun bizim olsun

muzaffer4

Geçen sene Bursa'da soğuk duş almıştık.Bu sene daha güçlüyüz ne oynadığını bilen bir takımız. Bursa beklentinin çok altında kaldı. Bizim maçı çıkış maçı olarak görmek isteyeceklerdir. Sakin oynarsak Bursa 2. Yarı mutlaka açılacaktır. 2-1 yeneriz.

SSKLA

Alıntı yapılan: _SoN_ - 14 Eylül 2021, 18:11:35NOT-AÇIK SİTEM : Yarın maçımız var, daha maç konusunu yeni açıyorum, önceki maç konusuna gelen mesaj sayısı ortada 4 te birinide ben atmışımdır, her geçen gün forumdan daha fazla uzaklaşıyor kullanıcılar, bu sosyal medyaya, yorutube, twitter'e mağlup etmeyelim şu yılların forumunu,twitere attığını mesajın birini, youtube yaptığınız yorumların yüzde birini, instagramda yaptığınız beğenilerin binde birini bu forum haketmiyor mu? eski dostla arkadaşlar, forum yöneticilerimiz biraz daha forumda ve yorumlarda olalım, yoksa gün gelecek maç konusunun açılmadığını göreceğiz. Gerçekten yazık olacak, üzülüyorum.

Totem mi desem ne desem bilmiyorum senelerdir maç öncesi pek yorum yapmamayı tercih ediyorum. Neyse yazmışken kadro hakkındaki düşüncemi yazayım. Kale ve defans değişmeyecektir, hatta geçen haftaya göre değişiklik gökhandan kaynaklı olacak. bir ihtimal fofana yedek başlayabilir ama mehmet akyüzü 11 başlatır mı bilemiyorum.

Kale: Aykut Özer

Sağ Bek: Ali Ülgen
Sol Bek: Soner Gönül
Stoper: Recep Burak Yılmaz, Kevin Boli

Önlibero: Osman Çelik
8 Numara: Hasan Kılıç

Sağ Açık: Melih Okutan

Buradan Sonrası Alternatifli 1. ihtimal:
10 Numara: Yasin Öztekin
Sol Açık: Moryke Fofana

Santrafor: Tomane

2. ihtimal:
10 Numara: Yasin Öztekin
Sol Açık: Mehmet Akyüz

3. ihtimal:
10 Numara: Mehmet Akyüz
Sol Açık: Yasin Öztekin

Santrafor: Tomane

Sanki fiziki durum olarak fofana'nın yedekten gelmesi 1-2 maç daha iyi olur gibi, bakalım ne olacak.

eprianu

Normalde kazanmamız lazım. Ancak bizim, kötü performans gösteren takımlara ilaç olmak gibi kötü bir özelliğimiz var. Şartlar ne olursa olsun Bursaspor her zaman zor deplasmandır. Üç sonuca da gebe bir maç.

Kale, savunma ve orta saha hattında değişikliğe gerek olmadığını düşünüyorum. Geçen maç oyuna giren Melih Okutan'ın on birde başlamasını bekliyorum.

Bir de sene başında hücum arkası oynayan Cihan adında bir oyuncu almıştık. Çok methedilmişti. Sanırım Gökhan Karadeniz'in bölgesinde denenebilir.

Aşağıdaki kadroyla maça çıkarız diye tahmin ediyorum.

. Aykut
Ali - Boli - Recep Burak - Soner
         Hasan - Osman
      Melih - Cihan - Yasin
             Tomane

Sadece Cihan'ın olduğu bölgede farklı bir isim görebiliriz. Geçen maç Fofana etkisiz kaldı. Bir süre oyuna sonradan gitmesi daha faydalı olacaktır bana göre.

defansif orta saha

Geçen hafta da keçiören'den çekiniyordum. Gerçi ilk devre tehlike yaşadık da ikinci yarı daha sağlam durunca rakibin gardı düştü. Sanırım ben geçen sene başımıza gelenlerden sonra çok olumsuz düşünüyorum lakin bu sene kocaeli'nin de puana ihtiyacı vardı ve bizden aldı. Şimdi aynı konumda bursa var. Çok dikkatli olmamız gerekiyor, bu maç beni korkutuyor.

YaşarDoğu

15 Eylül 2021, 13:51:52 #9 Son düzenlenme: 15 Eylül 2021, 13:58:48 YaşarDoğu
Bu baskı umarım işimize yarar bu akşam.

Karadenizin yokluğunda orda Yasini bekliyorum Sol Fofana sağ da Melih .

KocumVolkan

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 15 Eylül 2021, 13:51:52Bu baskı umarım işimize yarar bu akşam.

Karadenizin yokluğunda orda Yasini bekliyorum Sol Fofana sağ da Melih .

bir motivasyon konuşması nasıl yapılmaz örneği olmuş. Yenecekleri varsa da bu konuşmayla yenemezler

evolution55

_SoN_

Geçen maçta %100 doğru tahmin ettiğim kadronun, sakatlık dışında aynı başlayacağını düşünüyorum, Yasin ne kadar solda gösterdiği performansı ortada gösteremese de hoca yine onu ortada başlatacaktır, kanatlarda melif ve fofana olacaktır, bu hafta kadro tahminim de bu yönde.
BAŞARILAR SAMSUNSPOR.

KocumVolkan

Mehmet akyüz solda melih sağda başlıyacakmış.. ortada yasin.

_SoN_

Geçen hafta tüm eleştirilere rağmen kötü oynadı diyemeyiz Mehmet Akyüz için, ancak ilk 11 i hakettimi onu elbette hoca daha iyi bilir, bence kanatta Fofana varken Mehmet Akyüz ile başlamak, hocanın her zaman söylediği " forma adaleti" ile açıklanacak mı, onu bu akşam göreceğiz.