TFF 1.LİG 2021-2022 4. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Ankara Keçiörengücü

Başlatan _SoN_, 07 Eylül 2021, 11:42:19

« önceki - sonraki »

Ekrem

Rahat değiliz. Her an gol atabilir adamlar. Malesef futbol güven vermiyor

_SoN_

Seyirci çok olmamasına rağmen stad atmosferi yine çok güzel, inanıyorum bu maçı kazanacağız.

ercan0655

Hakemler çok kötü, orta saha çok rahat geçiliyor, direnç yok sonra yetişeceğiz diye dili dışarıda kalıyor adamın.

Sadece Samsunspor

Raqua55

Raqua55

Sadece Samsunspor

Ayagini cekse bile sari kart o pozisyon. Baslarim ya boyle hakeme. Hadi baskan salliyon herkese soyle param var boyle gucum var. Bu hakem daha bize verilmesin gorelim gucunu

_SoN_

Hem bizim hem tomane için unutulmaz bir gol oldu. Çok çok önemli bir gol attı mükemmeldi.

eprianu

Tomane'de golcü yeteneği var. Ancak biz adamı yeteri kadar besleyemiyoruz. 

Raqua55

Sonunda gercekten bir forvet golu gorduk. Bu kadar acik alanda daha iyi organize olmaliydik

Bravo aykut 

55ertan

Stad neden bos anlamiyorum?

Böylemi süper lige yükselcez...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 55ertan - 12 Eylül 2021, 22:03:46Stad neden bos anlamiyorum?

Böylemi süper lige yükselcez...

%50 kapasite ile aliniyor. Ve 2 asi zorunlulugu var. Mesela ben 1 asi oldum daha 2yi olmadim o yuzden gidemiyorum

minci

Alıntı yapılan: beşnumara - 12 Eylül 2021, 01:01:47Dünkü sonuçlardan sonra yarım sıfır da olsa kazanmamız gerekir.
Bu sezon her hafta dengeler değişir. Puan aralığı çok yakın gidecektir.
2-0 yenmemizin sizce bir sakıncası var mı?

_SoN_

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 12 Eylül 2021, 22:13:09%50 kapasite ile aliniyor. Ve 2 asi zorunlulugu var. Mesela ben 1 asi oldum daha 2yi olmadim o yuzden gidemiyorum

Ek olarak memlekette fındık sezonu hala bitmedi, maça beraber gittiğim 5-6 arkadaşım gelemedi, hepsi köylerinde ve fındığı SAMSUNSPOR'dan daha çok seviyorlar :) ilk defa tek başıma maç izledim stadta ve bu durumu hiç sevmedim :) Şaka bir yana bu sene kızamıyorum kimseye, şartlar çok ve zor, mesela aşı olmayan test yaptırıp girebilir diye birşey yok, bildiğim kadarıyla tek aşı zorunluluğu maçlarda var, diğer tüm alanlarda test yapıp işler devam ediyor.

muzaffer4

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 11 Eylül 2021, 12:41:31Keçiören maçından 2 farklı galip ayrılırız
Beklediğim gibi oldu.
Forvetli oynamanın ileride top tutmanın ne olduğunu hatırlattığı için Tomaneyi tebrik ederim.
Gole kadar çok tutuk oynadık ama golle beraber rahatladık ve 2. Yarının başından itibaren gümbür gümbür atak yaptık gol aradık.Gol bulmamız gereken dakikada golü bulduk ama 3-4 olacak maçı 2-0 bitirdik.
Fofana tam hazır değildi galiba.
Geçen sene kimleri izlemiş Kerem can, Caner,Nadir bunlardan sonra futbol izlemek ayrı keyifliydi.