Nadir Çiftçi

Başlatan _SoN_, 02 Ekim 2020, 09:52:01

« önceki - sonraki »

5trawberry

Alıntı yapılan: Stoper - 09 Ocak 2021, 11:04:42Kanatta çok faydalı olacak.
Böyle vücuduyla oynayan oyuncuları beğeniyorum. Isıran, basan, mücadeleden kaçmayan görüntüsüyle ikinci yarı kanat pozisyonunda, katkısı olacak.
Katılıyorum. Gol yükünü üstüne alan bir forvete sahip olursak kanatta uçar gider. Hem atar hem attırır.

Elyesa

bence kadroya bile giremiyecek..ama cikan toplari saha disindan icerdeki oyunculara hizli bir sekilde verirse faydali olur bize :-)

cembaba

Alıntı yapılan: Elyesa - 19 Ocak 2021, 11:07:21bence kadroya bile giremiyecek..ama cikan toplari saha disindan icerdeki oyunculara hizli bir sekilde verirse faydali olur bize :-)

Nadir'e karşı bu kadar gaddar değilim. Çünkü elinden geleni yaptığına inanıyorum. Özellikle top tutmasıyla, kanatlara topu aktarmasıyla çok faydalı oldu bize. Bence sonradan da girip yine faydalı olacaktır. Hatta yanında bir forvet daha olursa 4-4-2'ye de dönebiliriz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: cembaba - 19 Ocak 2021, 12:09:48Nadir'e karşı bu kadar gaddar değilim. Çünkü elinden geleni yaptığına inanıyorum. Özellikle top tutmasıyla, kanatlara topu aktarmasıyla çok faydalı oldu bize. Bence sonradan da girip yine faydalı olacaktır. Hatta yanında bir forvet daha olursa 4-4-2'ye de dönebiliriz.

Kesinlikle katılıyorum ve hatta arttırıyorum. Eğer Tomane düzelmezse, dönüp dolaşıp Nadir'e muhtaç hale geleceğiz ve ilk 11'de oynadığı pek çok maç izleyeceğiz.

Kesinlikle yıldız bir oyuncu değil, ama her anlamda faydalı bir oyuncu...

5trawberry

Yasin'in gelişi ile Nadir'in kanat forvet ihtimali ortadan kalktı gibi...
Yeni transferlerin çizgiye inme, top tutma ve hücumda varyasyon özellikli oyuncular olduğu göze alındığında Nadir'in geriden oyun kurma çabasına gerek kalmayacak.

Her halükarda Nadir bir süre 11 başlar. O maçlardaki performansı belirleyici olur.

5trawberry

Canla başla mücadele etti.
Bir de Yasine al da at dedi. Olmadı.
Dediğim gibi Nadir bu performansla formayı bırakmaz.

merdocan

Kesinlikle yüreği ile oynayan, savaşan bir futbolcu. Her daim bu tarz adamlara ihtiyacımız var. umarım üzerine koyarak gider ve katkı sağlar takıma.

ata55

Aferin la deli uşak :)

Elyesa

sana daha birsey demiyom nadir ne diyimki sana sabr eden hoca var edebilen hoca var bizde sabr etcez bizde ogrencez demekki..Tomone iyilessin diye dua etcez yeni gelenede vermiyon yerini senin arkana koyuyoo hoca 94 numarali forveti adam 15 macda 15 gol atmis olarak geldi 2 mac 0 gol ama forvet oynamiyo ve yeterli vakit alamiyo beklicez...Nadir artik toparla kendinide bizide kurtar kendinide

Elyesa

01 Şubat 2021, 10:57:54 #39 Son düzenlenme: 02 Şubat 2021, 12:36:57 Elyesa
2 golu atmasina izin verdi umraniye vollaha dedim giderken düsecek diye :-)

Bu hafta cok faydali olacaksin cuma gunu oynamayarak en buyuk katki saglayacaksin tesekkurler nadir

ali ihsan

Kendi alanın dışında mücadele ederek gol bölgesinden uzak kalıyor.fazla efor sarf ettiği için son vuruşları yapamıyor.Golcü kimliği zaten sıkıntılı.ceza sahası çevresinde dolanmalı,defansı yıpratmaya odaklanmalı.

evolution55

takım atağa kalkarken en ileride olması gerekirken orta sahanın oralarda olduğunu görünce çıldırıyorum :)

emre

Kişisel olarak elinden geleni yapıyor ancak gol atamama sorunumuzu çözmemiz için içinde Nadir'in olmadığı planlara ihtiyacımız var. Nadir sadece gerekli zamanda ve gerekli yerde kullanılmalı.

orucreis

Sezon başından beri en büyük başarısızlık bu adamı kesecek net bir GOLCÜ, SANTRAFOR anlamamızdır.

Bu adam oyuna sonradan girip iş yapan cinsten tomaneyi aldık sakatlandı yaw sezon sonuna kadar tekrar nüksetmeyeceğini nereden biliyorsunuz alsana bir tane net golcü.

İnşallah coureur istediğimiz gibi çıkar diyecem ama ilk izlenimler o yönde değil. Sezon sonuna kadar gol yükünü anlaşılan arka taraf çekecek.

Gol atamadigimiz stresli maçlara merhaba diyorum

Elyesa

gollu mac olacak dedim cunku sen yokdun insallahda olmazsin daha..kadroda olmayarak daha faydalisin sahada dokulen bir forvetimiz yokdu cok sukur izlede ogren..