Brice Dja Djédjé

Başlatan kaan, 06 Ocak 2021, 00:53:32

« önceki - sonraki »

kaan

Brice Dja Djédjé

Defans : Samsunspor / Fildişi Sahilleri
DT : 23 Aralık 1990 ( Aboudé Kouassiko, Fildişi Sahilleri )
Boy:170cm
Ayak:Sağ

Sadece Samsunspor

Kimseye formasini kaptirmaz.

adige73

Defans mı orta saha mı

KocumVolkan

Alıntı yapılan: adige73 - 06 Ocak 2021, 01:06:03Defans mı orta saha mı

sağ bek olarak oynayabiliyormuş ama asıl mevkisi defansif orta saha. Ferhat'ın yerinde oynayacak yani.

SSKLA

Önlibero mu oynamalı, sağ bek mi sorusuna benim cevabım Ferhat oynayabildiği sürece sağ bek oynamalı. Çünkü ilk yarı takımın iyi performans veren bir kaç oyuncusundan biriydi bence Ferhat. Aynı şekilde sağ bek ise bizim adımıza problem. Erhan defansif anlamda ve oyun bilgisi anlamında çok zayıf ki Bursaspor maçındaki 3 golün de sebebi kendisi. Kaptan Caner ise çabalıyor ediyor ama hücum katkısı düşük çünkü ortaları verimsiz. Bu sebepler ile bunlara ilaç bir isim ise sağ bek oynamalı.

Shane_Falco

06 Ocak 2021, 09:40:12 #5 Son düzenlenme: 06 Ocak 2021, 15:19:40 Shane_Falco
Gerekli bir transferdi. Ferhat kendi adına iyi bir performans gösterdi ama takıma seviye atlatacak durumda değildi. Orta saha da dinamo gibi işlemesini bekliyorum.

cembaba

Oyuncuyu Ankaragücü'nde birkaç maç canlı izleme fırsatı buldum. Gerçekten dripling halinde dikine oynamayı seven ve oyunu yönlendiren bir isim. Ferhat'ın dikine oynayan versiyonu yani. Muhsin ile yollar büyük ihtimal ayrılacak. Savicevic ile birlikte orta sahada formasını kimseye vermeyecek bir oyuncu. Kariyeri de bunun göstergesi. Boşta kalmasına çok şaşırmıştım şahsen. Yeni Hakan Bayraktarımız bile diyebilirim iddaalı bir şekilde.

ask55

Şu an takımın en kaliteli oyuncusu.
Orta sahadaki en iyi adam dje dje olur.
Yeni transferleri göreceğiz.
İzlemeyenler için oyun stiline ndiaye gibi diyeibliriz.

ali ihsan

6 numaranın bankosu olur.Dikine giden,hücuma katkı veren bir isim.

AhmetDenizci

Kevin Boli ve Yameogo'dan sonra uyruğu Fildişi Sahilleri'nden olan üçüncü oyuncumuz.

mehmet yılmaz

Djedje, Samsunspor'umuzun tarihindeki 100. yabancı oyuncusu oldu.
İnşallah uzun yıllar faydalı olan, şampiyonluklarda pay sahibi bir yabancımız olur. Yabancılıktan çıkıp bizden olur.

Stoper

Çok iyi transfer oldu.
Orta sahada; Oğuz, Gökhan Alsan'dan sonra, Gattuso etkisi yaratacak.

Sol Açık

Performansı nasıl olur bilemiyorum, sonuçta uzun süredir maça çıkmıyor (en son 14 Ocak 2020'de oynamış). Ama özellikle Ankaragücü'nde seyrettiğim performansı tekrarlarsa fark yaratacaktır...

Shane_Falco

Transfer ettiğimiz isimlerin arasında büyük fark yaratacağını düşünüyorum. Yıllardır doğru düzgün bir ön liberomuz yoktu. Kendisinden beklentim büyük...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 06 Ocak 2021, 01:00:16Kimseye formasini kaptirmaz.

Ilk mactan yorumumu hakli cikartti