Nadir Çiftçi

Başlatan _SoN_, 02 Ekim 2020, 09:52:01

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ayakta duramiyorsun be rezil

mehmet yılmaz

21 Kasım 2020, 22:20:32 #16 Son düzenlenme: 09 Ocak 2021, 15:57:15 mehmet yılmaz
Giresun deplasmanında çok kötü oynadı.

oguz_5528

Bitik bir futbolcu ilerisi yok olanı bu kadar

Nuri Asan

bitik bile olamaz, ölmüş ağlayanı yok. (bizden başka)

jean

Bal yapmayan ari cabasi eyvallah ama netice yok

alperen_55

Bal yapmayan arı. şansa bir gol.

Nuri Asan

Bal yapamayan arı, ballı gol attı. Rakibe çarpmasa 100 kere vursa yine atamazdi.

GurbetciFanatik

Hedefi sampiyonluk belirleyen Takimin forveti 🤔🤔🤔
Kazma desem kazmaninda faydasi oluyor
Sap desem oda değil.

Oksijen israfisin o kadar

5trawberry

Herkesin aksine Nadir'in performansını beğenmeye devam ediyorum.
Kariyerinde İlk defa beklentinin çok büyük olduğu ve gol yükü anlamında da tek başına kaldığı takımda mevkisinin dışında mücadele ediyor.
Mücadele var, pres var, oyun kurma var,yavaştan skor anlamında katkı sağlamaya da başladı.
Ben daha iyi olacağını ümit ediyorum.
Kanatlar işlese, Nadir harika işler yapar.

Sadece Samsunspor

Golden sonra ve cikarken yaptigi hareketin taraftarimizla alakasi yokmus. Ordaki balikesir tarafina yapilmis. Caner arici acikladi.

Sadece Samsunspor

Reis senin sakatliginin sebebi hocaya yazar. Canini cikardi senin defansa geldin ortasahada bastin ilerde oynadin kafaya ciktin gol attin hemde her mac boyle oynattilar taktik geregi. Sonuc sakatlik. Gayet normal

5trawberry

İzlerken Nadir bugün kendini yormuyor demiştim.
Oysa ki sakatmış adam.
Takımda topu ayağına aldığında beyniyle hükmeden ne yaptığını bilerek oynayan ''Nadir'' adamlardan Nadir.
İkinci devre, Tomanenin ileri uçta olduğu takımda Sol kanat forvette iyi işler çıkartabilir.
O yüzden kanat transferinde öncelik Sağ Kanata verilmeli.

Sol Açık

Genel olarak oyunu bilen, fedakar bir oyuncu. Özellikle son birkaç maçtır çok beğeniyorum.

Umarım sakatlığı ciddi değildir, önümüzdeki 2 maçta da ona çok ihtiyacımız var...

ali ihsan

Santrafor alınınca veya Tomane dönünce kanatta oynayacaktır.Bu sayede takım savunmasına da katkısı daha fazla olacaktır.Kanat oyuncularımız içerisinde fizik kalitesi ve sürekliliği olan kimse yok zaten.

Stoper

Kanatta çok faydalı olacak.
Böyle vücuduyla oynayan oyuncuları beğeniyorum. Isıran, basan, mücadeleden kaçmayan görüntüsüyle ikinci yarı kanat pozisyonunda, katkısı olacak.