Ercan Yazıcı

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 12:49:09

« önceki - sonraki »

ali ihsan

15  sene stoper aramayız artik

Serkan

Oğuzhan efendiye verilen imkanlar şu cocuğa verilseydi gecen sene keske

Sioux

senin canını yirim la ben, adamsın adam. ;)

Alıntı yapılan: Serkan - 28 Ocak 2013, 01:08:04
Oğuzhan efendiye verilen imkanlar şu cocuğa verilseydi gecen sene keske

soyadı azgar ya da şengün olsaydı çok daha erken giyerdi bu kutsal formayı.

usare

Sürekli yanımdakilere daha 18 yaşında, çok iyi be oğlum, aferin sana diye bahsettiğim futbolcumuz.
Helal sana!

babasamsunlu

28 Ocak 2013, 08:34:40 #34 Son düzenlenme: 28 Ocak 2013, 09:02:01 babasamsunlu
bekte,açıkta,forvette 18 yaşında oynayabilmek biraz daha olabilir birşeydir.
Kaleciden sonra ustalığın , tecrübenin , soğukkanlılığın en üst düzeyde olması gereken mevkidir stoper oynamak.
Bu çocuk Ercan kaptan gibi.Gencecik yaşında o tecrübeye sahip gibi oynuyor..
Afferin çocuk..Allah hep yanında olsun...

feticalik

:_nazar :_nazar >l< >l< >l<

bu.

GençKozluklu

40 yıllık bir futbolcu gibi gayet sakindi. Her hangi bir acemilik görmedim. Gençlerimizi bizi uçuracak. Bravo Ercan.

samsunsporlu1994

Altyapıdan böyle kaliteli oyuncularımızın çıkması gurur verici. Besim Hocayı da tebrik etmek lazım. Böylesine önemli bir maçta genç bir oyuncuya güvenip formayı verdi.

beşnumara

Tavsanlı macinda Kerenin savunmada yaptigi hatalardan üç net pozisyon verdik. Taraftar olarak her ne olursa olsun en az Besim hoca kadar arkasında duralım. Duyduğumuza göre temiz ahlaklı biriymis. inşallah üzerine koyarak gider.

mehmet yılmaz

Ercan A2'de dahil neredeyse bütün futbol geçmişi boyunca önlibero oynamış bir genç. Stoperde gayet iyi, önliberoda da iyi oynayabileceğini hesap edersek çift yönlü bir oyuncu kazandığımızı daha net anlayabiliriz.

lucarelli

futbol şansı yanında olsun. Geleceğimizi kurmaya başladık. İnşallah ahlakın da bozulmaz.

King1965

her topu alısımızda cemil ' e alısmamısım hep ercan aferin diyip durdum :) çok iyi defansımız var 2-3 tane daha böyle genc oyuncu cıkarabılırsek ılerıde transferlere para harcamaktan kurtuluruz

kumköylü ahmet

Vay Topragim hemde carsambaliymis kocum benim...Helal olsun kardesim.Insallah Bundan sonra ilk 11in degismesi olursun..Basarilar kardesim..

Kaya

A2 de uzun dönem ön libero oynamış olması,stoperde ona oyun kurma özelliği katıyor..Çok büyük avantaj. >l< >l<

Sol Açık

Alıntı yapılan: Kaya - 28 Ocak 2013, 19:03:57
A2 de uzun dönem ön libero oynamış olması,stoperde ona oyun kurma özelliği katıyor..Çok büyük avantaj. >l< >l<

Katılıyorum, top ayağındayken de iyiydi.