www.dostbalikcilar.com Samsun'lu amatör balıkcılar

Başlatan diocid, 05 Ocak 2010, 14:26:01

« önceki - sonraki »

diocid

Yaklaşık iki seneden beri faliyette olan forum sitemiz,boş zamanlarını amatörce balıkcılık yaparak  geçirenlerin,paylaşımda bulunduğu, av anılarını, güncel balık bilgilerini  ve Samsun ve orta Karadeniz'de balıkcılık ile ilgili hertürlü bilgiyi bulabileceğiniz sıcak bir forum, bekleriz..

www.dostbalikcilar.com

merkez

Tek sevdamız Samsunspor ve bir de kendimizi dağlara göllere vurup kafamızı dinlemek sessizliğe salladığımız olatalarımıza balıkların gelmesini beklemek...

Kimse doğuştan bilemiyor balık avlamanın ince nüanslarını,keza ben de öyleydim.Ta ki dostbalıkçılar sitesi ile tanışana kadar.

Yaklaşık bir senede onlarca güzel insanla,dostla abi ile tanıştım ,onlarca yılda edineceğim tecrübeyibir yılgibi kısa bir sürede edindim...

Bu manada dostbalıkçılara teşekkür ederim.

Son olarak,sitenin yöneticilerinin iyi samsunsporlu olduklarını bilmek de beni oraya bağlayan yan etkenlerden biriydi !!!

Hoşgeldiniz dostbalıkçılar...

diocid

Teşekkürler Fatih kardeşim,asıl senin gibi iyi kalpli bir üyeye sahip olduğumuz için biz daha şanslıyız.

CurvaSudSamsunspor

valla bir takımım var hevesle aldım aldığım gibide duruyo ANLAMADIĞIMDAN DOLAYI...

diocid

Hevesin geçmeden üstüne üstüne gitmen gerekir,başarı kendiliğinden gelir zaten..

CurvaSudSamsunspor

hocam üniye başladım harbiden acayip soğudum bilen birisi olsa yanımda öğrenirimde ...

diocid

Hiç birşey bilmeyenler,ortamda takılarak yaklaşık bir senede sıkı balıkcı oluyorlar,örnekler çok :)