Daniel Timofte - Samsunspor, 1993-1999

Başlatan timofte, 22 Şubat 2005, 14:57:30

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Yürekli oyununu ve Seni çok Özledik Kral ....

Clint_Eastwood

1990 İtalya Dünya Kupası... Daniel Timofte

İrlanda Maçında Timofte'nin kaçırdığı penaltı... Pat Bonner kurtarışı yaparak İrlanda'ya turu getirmişti...

mehmet yılmaz

edmontdante

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 30 Ekim 2009, 14:48:08

İrlanda Maçında Timofte'nin kaçırdığı penaltı... Pat Bonner kurtarışı yaparak İrlanda'ya turu getirmişti...

İşte kalite adam böyle olur.Yıllarca  formamızı giydi.Penaltı atışları olmasa hangi ayağını kullandığını anlayamayacaktık.Adını duyunca acayip oluyorum.

kalptenþimþek

31 Ekim 2009, 00:32:37 #199 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 00:33:13 kalptenþimþek
Alıntı yapılan: samsuni - 30 Ekim 2009, 17:26:11
Haysiyetsiz Bonner  >:( >:( >:(

katılmıyorum  >:( sen bakma ona bonner.. iyi ki kurtarmışsın o penaltıyı, sayende Timofte'yi izleyebildik doya doya ;)

mehmet yılmaz

Valla Timofte'nin penaltısı gol olsaydı da Timofte yine B. Ueirdeingen'e transfer olurdu; oradan da yine bize gelirdi. Bence bize gelmesiyle penaltı kaçırmasının çok fazla ilgisi yok.

( Ula. iyice uçtuk ha, 19 yıl önce kaçan bir penaltı üzerinden senaryolar yazmaya başladık  ;D )

lucarelli

Çok iyi bir oyuncuydu, iyi uyum sağladı.

Ama bayaa bir göbek yapmış, inşallah sağlık sorunu yoktur. Severiz kendisini.

kalptenþimþek

31 Ekim 2009, 00:53:31 #202 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 00:54:57 kalptenþimþek
Bi an 19 yıl öncesine döndüm de ;D acaba penaltı gol olsaydı timofteli romanya dünya kupasında final oynasaydı, teyzemin sakalları felan işte..Neticede bugünkü takımın peşinde koşan herkes uçmuş vaziyettedir her an ;)

erkutdem55

Daniel Timofte den yeni bir başlangıç

Tarih 02 Mart 2010, 11:35 Editör Metin ATLI

Samsunspor un unutulmaz futbolcuları arasında yer alan Daniel Timofte Romanya 3.lig ekiplerinden Braila takımının başına getirildi.

Yeni başlayan ligde ilk hafta maçında rakibin sahaya çıkmaması nedeniyle haftayı hükmen galip bitiren Braila 3 puanı hanesine yazdırdı.

Timofte sezona memleketinin takımı ile başlamıştı. Timofte yönetiminde ki Petroşani başarılı bir şekilde üst sıraları zorlarken  kulüp yönetiminin para sıkıntısına çözüm üretememesi nedeniyle futbolcuların kazan kaldırmasından dolayı  Timofte  memleketinin takımından ayrılmak zorunda kalmıştı.

Braila ile ligde başarılı olmayı hedefleyen Timofte sezon bitiminde 2.lige çıkmayı hedefliyor.

Takımın fiziyoterapisliğini ise Gigi Multescu dönemlerinde Samsunspor'da da görev yapan Serban Tudorel yapıyor.

Mustee13

vay beeeeaaaa! bi gün döner belki... :'(

erkutdem55

Bu takım üst lige çıkar,takip edeceğim

aaa55

Onu tekrar görmek, hatta samsunspor'umuzda görmek beni gerçekten heyecenlandırırdı.

kaptan 55

bir gün muhakkak bizde hocalık yapmalı.

kerem55

jean