Daniel Timofte - Samsunspor, 1993-1999

Başlatan timofte, 22 Şubat 2005, 14:57:30

« önceki - sonraki »

Burak

92-93 değilmiş 94-95 miş :) maçlardan baktım az önce

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: dukeburak - 03 Ekim 2009, 16:09:41
92-93 değilmiş 94-95 miş :) maçlardan baktım az önce

http://gazetearsivi.milliyet.com.tr/AnaSayfa.aspx?ver=98
(Samsunspor tarihi ile ilgili bir çok vesikaya bu linkten ulaşabilirsin..)

gkhn

İzlemek nasip olmadı ama abilerimizden ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu anladık...

Burak

valla kalpten şimşek helal olsun ne diyeyim çok teşekkür ederim timofte nin sadece gol sevincini hatırlıyorum ondan sonra hep ara ara gidebildim maçlara zaten 9 yaşındaymışım 14-15 e kadar da bi daha maça gidemedm galiba çok teşekkür ederim

kaptan 55

ali ihsan

Böyle bir topçuyu defalarca canlı izlediğim için çok şanslıyım.

O bir Kral'dı ...

Dartagnan

06 Ekim 2009, 00:58:39 #156 Son düzenlenme: 06 Ekim 2009, 01:01:17 Dartagnan
Alıntı yapılan: aliihsan55 - 05 Ekim 2009, 09:45:30
Böyle bir topçuyu defalarca canlı izlediğim için çok şanslıyım.

O bir Kral'dı ...

abı valla cok buyuk uzuntu yasıyorum ızleyemedıgım ıcın belkı kucukken ızlemısımdır  ama hıc hatırlamıyorum :( abım zaten anlatıp duruyor bı ızleseydım baska bı sey ıstemezdım ...

Sercan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 06 Ekim 2009, 00:58:39
abı valla cok buyuk uzuntu yasıyorum ızleyemedıgım ıcın belkı kucukken gıtmısımdır ama hıc hatırlamıyorum :( abım zaten anlatıp duruyor bı ızleseydım baska bı sey ıstemezdım ...

Kardeşim çok sevdiğim bir akrabam bana Samsunspor forması almıştı.Ne kadar 8 numara Celil forması istesemde,daha iyidir diye 11 numara Timofte forması almıştı.İyikide almış.Nasıl oynadığını hatırlamıyorum ama söylenenlere göre harika bir futbolcuymuş...

mehmet yılmaz

Nasıl oynadığını şöyle anlatayım, bizim çok sevip beğendiğimiz Murat Yıldırım'ın daha üst modelini düşünün. Fizik gücü dah yüksek. Frikik kullanan, oyun kuran, gol de atan... Mücadele gücü aynı onun gibi, delikanlıca top oynar. Nispeten daha teknik... Son derece profesyonel ve sahada hırslı.

Legend Timofte!!!

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Ekim 2009, 18:07:53
Nasıl oynadığını şöyle anlatayım, bizim çok sevip beğendiğimiz Murat Yıldırım'ın daha üst modelini düşünün. Fizik gücü dah yüksek. Frikik kullanan, oyun kuran, gol de atan... Mücadele gücü aynı onun gibi, delikanlıca top oynar. Nispeten daha teknik... Son derece profesyonel ve sahada hırslı.

Legend Timofte!!!

neler kacırmısız bea :(

Sercan

harbisamsunsporlu5517

06 Ekim 2009, 19:11:09 #161 Son düzenlenme: 06 Ekim 2009, 19:15:11 harbisamsunsporlu5517
ah ulan timoftenin zamanında yuruyordum 1999 da yurume dönemim bitti timoftede gitti keske geçmişe gıtme sansım olsa çok özledim o gunleri :( :( :(

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Ekim 2009, 18:07:53

Legend Timofte!!!

Tepeden tırnağa kalite,55 numara topçuydu.Müthiş inceci,güçlü,ansızın 30-35 metreden yaslayabilen ve oyuna tempo kazandırabilen,hırsını oyun zekasıyla birleştiren bir kraldı o.

Çok özledim o günleri çoooookkkkk  :-[

Jnr.Serkan

alex le kıyaslamıyorm ama alexin 2-3 üst modeli sanırım timofte...alexin koşan pres yapan hali olsa gerek anladıım kadarıyla.bu sadece alex de olmayabilir türkiye liginden örnek vermek istedim

aaa55

Çıplak gözle seyrettiğim en iyi futbolcuydu.