"Bir Sevdadır Samsunspor" Belgeseli

Başlatan þirinler_1965, 10 Nisan 2006, 23:29:32

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

Arkadaşlar daha önce yayınlanan ve bu kez ŞİRİNLER grubu üyelerine özel olarak Hakan Dilek tarafından 19 nisan günü saat 19 00 da Gazi Kültür Merkezinde tekrar sunulacak davetiyeler bir iki gün içinde elimize geçecek gelmek isteyenlere duyurulur ....

Samsunsporlulugundan şüphe etmedigimiz Hakan Dilek e ayrıca teşekkürü bir borç biliriz...

izlemeyenlere duyurulur izleyin samsunsporluluk neymiş sizde görün

KotuCocuk55

Bu belgeseli,ankarada bir gecede izleme fırsatı buldum!
Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz!

Küçük bir eleştiri;bu belgesel çok daha iyi yapılabilirdi!Bazı kareler çok üstün körü çekilmiş,çok da fazla özenilmemiş,işin kötüsü bunu sadece bende demedim,geceye katılan 40 kişinin neredeyse tamamına yakını belgeseli yetersiz buldu!

Hakan dilek misyonu sen yuklendin,daha iyisini yapmak tabiki senin işin!

kadir55ist

selam
çok güzelde arkadaşlar biz istanbulda nasıl izleyeceğiz. bizede ulaştırsanız.

bodensee55

kadir55ist

selam
şirinler kardeş bize ulaştırırsan çok sevinirim

timofte

İzlemeden önce de belgeselin duygu yönü ile ilgili yankıların hep olumlu olduğunu gözlemliyordum.
Bu akşam Gazi Belediyesi Sahnesinde salonun tamamına yakınını dolduran Samsunspor sevdalılarıyla birlikte izlediklerim beni gerçekten duygulandırdı. Samsunspor'un mazisini insanlara hatırlattığı için Sayın Hakan Dilek'e minnettar oldum.

Özellikle 20 Ocak'taki kazaya dair görüntüleri izlerken, ve bu kazada kaybettiğimiz futbolcularımız Muzaffer, Mete ile teknik direktör Nuri Asan anlatılırken gözyaşlarımı tutamadım, zaman zaman ağlamaklı oldum.

Samsunsporlu olmanın derinliğini,  "şehrin takımı" düşüncesini aşan bir bilinç ve hissiyat gerektirdiğini bir defa daha gördüm.

Köklü bir kulüp olmamıza rağmen kendi değerlerimizi, tarihimizi yeterince sahiplenemediğimizi, ve kendimizi ifade edemediğimizi uzun zamandır gözlemliyoruz. Bu çalışmanın, bu alandaki boşluğu doldurmanın ilk adımlarından olması yönüyle de değeri var. Bu kulübün bu günlere nasıl geldiği hiçbir zaman unutulmamalı. Rahmetli Nuri Asan ne güzel söylüyor :

"Bir sevdadır Samsunspor.."

kadir55ist

selam
evet inşallah bizde izleyeceğiz ve bizden sonrakilere samsunumuzu anlatabileceğimiz bir arşivimiz olur.
BİR SEVDADIR SAMSUNSPOR

55ertan

almanyada gencler arasi moruk diye konusulur :D
vcdsi varmi belgeselin