Efsane kaptan; Emin Kar

Başlatan timofte, 28 Ekim 2007, 12:16:29

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Abi bu gece albumden secip yarın taratmayı düşünüyorum.. akşama anca ekleyebilirim sanırım..

Ertuğrul Sağlam

15 Haziran 2009, 22:55:34 #61 Son düzenlenme: 15 Haziran 2009, 22:57:58 %100 samsunspor
Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Haziran 2009, 22:12:19

Şehrin İstanbul takımlarına kayma sebepleri nelerdir ve ne tür önlemler alınabilir?

Sportif anlamda başarısızlık bir numaralı nedendir. Her çocuk başarılı olmak ister ve biz kötü gittikçe yeni nesil dışarıda aramak zorunda kalıyor başarıyı. İyi bir takım oluşturulup şehir ve futbol takımını buluşturmak lazım. Futbolcunun zaman zaman halkla bütünleşmesi gerek. Biz okullara ziyaretlerde bulunur,  tatil günlerinde taraftarımızla iç içe olmaya gayret gösterirdik.

Öncelikle Mustafa'ya bu güzel röpotaj için ve Kaptan Emin abiye Samsunspor'a verdikleri için teşekür ediyorum.

ve asıl söylemek istediğim şudur ve herzaman bunu dile getirmeye gayret ediyorum Samsunspor yönetimi teknik heyeti ve futbolcuları en başta ilkokullar olmak üzere okullara söyleşi türü şeylere çok sık gitmesi gerekiyor hatta samsundaki tüm okulları belli bir program çerçevesinde ziyaret etmeleri gerekiyor çünkü gelecek nesili ancak bu şekilde Samsunsporlu yapabilirsin çünkü o ilkokul öğrencileri futbolcu'ları ulaşılamaz sanıyor ve onları okulunda gördüğünde o öğrencinin Samsunspor ile ilgili duygu ve hisleri nasıl değişir bunu yönetimin anlaması gerekiyor...

AntZ

Kaptanımız konuşuyor, bize susmak düşer, sadece saygı duyuyorum ve diliyorum ki gelen futbolcu, yönetici, teknik ekip vs. vs. önce önce kaptanım gibi saygıyı hakedecek insanlar olur.

sadece55

Altyapı Altyapı Altyapı.. Samsunspor'un köklü bir kulüp olmasının en büyük sebebi altyapısından çıkardığı yetenekli ve karakterli futbolcularıdır. Yine bunu başarmaya başlamamız lazım çok acil olarak. Ayrıca istikrar başarıyı sağlamada olmazsa olmazlardandır. Anlaşılacak hocaya en az 5 yıllık imza attırılmalı ve planlamayla istikrar sağlanmalıdır.

Büyük kaptan herşeyi anlatmış burda sanırım bizim eksiğimiz bu dediği karakterli futbolcular.

sadece55

Ayrıca ne hikmetse eski futbolcularımızıda hoca olarak olsun menajer olarak olsun takımdan içeriye sokmamak için gayret ediyoruz bu da çok ilginç...

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Haziran 2009, 22:23:13
Hasbi Ağa filmi çekilecek adammış :) Anlat anlat bitmeyen...

Ve evet, Samsunspor 11 ile sınırlanacak bir takım değil kesinlikle...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

16 Haziran 2009, 09:09:15 #66 Son düzenlenme: 16 Haziran 2009, 09:13:37 BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR
Şimdi ki futbolcular tamamen paraya endeksli, bizde o zamanlar forma aşkı ön plandaydı. Biz o zamanlar tam bir takım olmuştuk, tam anlamıyla ekiptik. O takım 4-5 milli oyuncuya sahipti. Akıllı transferlerle çok iyi bir kadro oluşturulmuştu, şimdi ise yararlı transferler yapamıyoruz. Bizler o yüzden efsane olarak anılıyoruz bugün bile.

Ayrıca şimdiki tesisler, imkanlar olsaydı biz şampiyon olurduk. Bizim idman yapmaya sahamız bile yoktu. Ya kumlukta idman yapardık ya da Azot işletmesinin sahasında. Şimdi ise 3 tane çim sahamız, saunalarımız, her futbolcuya özel odalarımız var, buna rağmen başarıyı yakalayamıyoruz maalesef.
Altyapı Altyapı Altyapı..

AĞZINA SAĞLIK EMİN ABİM.bir daha sizin gibi oyunculardan kurulu efsane bir takım izleyemeyeğiz böyle giderse?

atakan

çok hoş bir sohbet olmuş.daha uzun olabilirdi.doyamadım ya.

YaşarDoğu

maraton

kar6 gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.. tebrik ederim sevgili kaptanı güzel konuşturmuş bam teline dokunmuşun.. gazetecilik başarısından öte içeriden bilgi alan ajan gibisin ...  :D

harbisamsunsporlu5517

16 Haziran 2009, 10:10:38 #70 Son düzenlenme: 16 Haziran 2009, 10:14:10 harbisamsunsporlu5517
mustafa kardesim harika bir röpartaj olmuş emeklerin için sana hepimiz minnettarız yerel gazete ve televizyonların senin gibi usta kalemlere ihtiyacı var ;D bu arada yazıyı turgut,sefa ve sercana gözunun içine sokarak okutmak lazım belki biraz etkilendirlerde adam olurlar

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 16 Haziran 2009, 10:10:38
bu arada yazıyı turgut,sefa ve sercana gözunun içine sokarak okutmak lazım belki biraz etkilendirlerde adam olurlar
inşallah ama zor olurlar gibi?

beşnumara

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 16 Haziran 2009, 10:10:38
yazıyı turgut,sefa ve sercana gözunun içine sokarak okutmak lazım belki biraz etkilendirlerde adam olurlar
onlar başkanlığa ismail uyanık gelmeden adam olmazlar oynamazlar.başka kimseyi sallamazlar.

Kaya

iyi ki varsın EMİN kaptan iyi ki varsın

mehmet yılmaz

fotoğrafları hem anasayfadaki röportaja hem de buradaki ilk sayfaya ekledik.

Yalnız şu rahmetli Menteşoğlu'na bakın, bu nasıl eğlenceli, özgün bir adamdır ya?