Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

kuzey55

bu kitabı öncelikle futbolculara okutmak gerek.ancak o zaman o formanın değerinin ve ağırlığının farkına varırlar belki...

kaan

Bazı futbolcularımızın gece hayatından ayıracak vakti olmayabilir efsaneyi okumak için.Ama eminimki okuyacaklarda vardır içlerinde.

Kitaba bir nokta koymuş herkese sonsuz teşekkürler. Ozelllikle farkımızı birkez daha tüm kamuoyuna ispatlayan kitabımızi derleyen Mehmet abimize gitsin bir teşekkürde...Hatta binlerce Teoman abi olsa başta seninle sonrada bizlerle gurur duyardı mehmet abi az ama gururlu onurlu insanlar topluluğuyuz kitabımızda bizi anlatır içten okuyan için birkez daha sağolun varolun sabırsızlıkla bekliyorum...

celebi

bu kitabı bu futbolcuların alıp kesinlikle okuması lazım

fanatik

Arkadaşlar bence bu geceyi oraya gelemeyecek arkadaşlarında izleyebilmesi için şuan uydudan da yayın yapan Aks Tv ye mail atarak canlı yayınlaması için kampanya başlatalım ne dersiniz

beşnumara

ama fedai aksoymuydu neydi o sunucu olmasın veya tvden anlatan o olmasın :P

kuzey55

Alıntı yapılan: beşnumara - 09 Ocak 2009, 15:32:57
ama fedai aksoymuydu neydi o sunucu olmasın veya tvden anlatan o olmasın :P

ben bu kadar odun diksiyonu bozuk bi adam görmedim.başka birini bulamamışlar mı acaba?

beşnumara

Alıntı yapılan: sBc-55 - 09 Ocak 2009, 15:43:57
ilk önce hayırlı uğurlu olsun emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

kitap çıkınca nerden temin edebilirz acaba samsuni abi

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Aralık 2008, 02:02:00
Türkiye'nin tüm büyük illerinde, büyük kitapçılarda olur bu kitap. Mesela ben Eskişehir, Göztepe, Trabzon ve A.Gücü kitaplarını Samsun'da Deniz KM, D&R ve NT'den almıştım. Siz de değişik illerde bulabilirsiniz yani.

Olmazsa bile bulunduğunuz ildeki kitapçıya sipariş verirseniz birkaç güne getirebilirler.

Bir de internet ortamında satış yapan güvenilir kitap siteleri var. kitapyurdu.com gibi mesela. Buralardan da temin edebilirsiniz.

Samsun'da Çiftlik üzerindeki her kitapçıda olur sanırım. Belki bir imza günü de yapabiliriz, bakalım.

mehmet yılmaz

AlıntıDate: Fri, 9 Jan 2009 09:40:49 -0800
> From: ...........@yahoo.com
>
> Sevgili Mehmet
> Daha oncede soyledigim gibi yaza kadar Amerika'dan gelme sansim yok, zira cikarsam bir sure geri donme hakkim yok, vize statumde degisir ki basima cok is acilir, dahasi oglanla hanimin vizesi de otomatikman bana bagli, yani gelme sansim sifir gibi.
> odulu zaman gazetesınden biri benim yerime alabilir cunku bizim aileden orada su an kimse yok.
unutmadan soyleyeyim bu Samsunspor sitesinden aldigim odul hayatimin en anlamli odulu, sana ve Samsun taraftarlarina mutesekkirim...........
>

Fatih ağabey kitaba bir yazı yazmıştı fakat gelmesi mümkün görünmüyor. Sizlere en iyi 11 için teşekkürlerini iletti; 1988'da Türkiye'de yılın kalecisi seçilmiş birisi hayatımın en anlamlı ödülü samsunspor taraftarından geldi diyor, ne mutlu bizlere.

bugün önce tanju çolak ile görüştüm. gelecek inşallah...

ardından rahmetli Nuri hocanın kardeşi Rasim Asan abi ile görüştüm, o da istanbul'da olacak abisinin ödülü için.

emin abi, sağolsun eski futbolcular konusunda epey yardımcı oluyor. uğur terzi zonguldaktan, erol dinler kuşadasından gelecek.

büyük kaptan ercan abi de orada olacak.

rahmetli muzaffer'in eşi şükran hanımla da görüştüm; kendisi samsun'daki geceye katılacak ama istanbul'da kızları hanımefendi babası Muzaffer'in ödülünü alacak.

gece ise zafer çabalar abi ile görüştüm. (nam-ı diğer kel zafer) o da geleceğini bildirdi.

muhteşem bir kadro çıkıyor ortaya. heyecan bastı vallahi!

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: fanatik - 09 Ocak 2009, 09:07:30
Arkadaşlar bence bu geceyi oraya gelemeyecek arkadaşlarında izleyebilmesi için şuan uydudan da yayın yapan Aks Tv ye mail atarak canlı yayınlaması için kampanya başlatalım ne dersiniz

biz kanal 55 ve aks'yi çaırmayı düşünüyoruz zaten ama siz de öyle birşey yapabilirsiniz tabii.

bir de genç kardeşlerimden ricam deniz kültür, n&t, m store, d&R gibi büyük kitapçılarda şimdiden gidip iletişim yayınlarından bir samsunspor kitabı çıkacakmış, ayın 15'inde getirtebilir misiniz derlerse daha çabuk kavuşabilirler kitaplarına. yoksa biraz geç geçer ellerine.

hakan55

fadai aksoy 6.sınıfta benım beden eğitimi hocamdı 23.nisan ilköğretim okulunda. :D :D

mehmet yılmaz

son olarak şunu da söyleyeyim;
kitaptaki tüm yazarların da rızasını alarak 1. bskıdan elde edeceğimiz tüm geliri samsunspor kulübüne verme kararı aldık. aslında çok cüzi bir miktar ama olsun... 

neticede samsunspor olmasa idi bu kitap da olmayacaktı!

yaşa samsunspor, cihan durdukça yaşa...

celebi

**KaR6**

abi bu ay aldıgım four four two dergisinde berfu haşıoglu ile ropörtaj yapılmıştı.. kendisi sky turk tv de spor yayın yonetmeni imiş.. ayrıca bayan olmasına ragmen futbol sevdasını o zaman ki Samsunspor un basarısına baglıyor.. kendisi Samsunlu ve Samsun Anadolu Lisesi mezunu, kendisi ile irtibata gecsek bize bi faydası olur mu acaba?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 10 Ocak 2009, 14:10:44
abi bu ay aldıgım four four two dergisinde berfu haşıoglu ile ropörtaj yapılmıştı.. kendisi sky turk tv de spor yayın yonetmeni imiş.. ayrıca bayan olmasına ragmen futbol sevdasını o zaman ki Samsunspor un basarısına baglıyor.. kendisi Samsunlu ve Samsun Anadolu Lisesi mezunu, kendisi ile irtibata gecsek bize bi faydası olur mu acaba?

Sky Turk'te bir başka Samsunsporlu abimiz daha var; kendisine iletelim. Keşke çok daha önce öğrenebilseydik, bir de bayan yazarımız olurdu kitapta. Ama geceye davet edelim mutlaka.

Alıntı yapılan: sBc-55 - 10 Ocak 2009, 15:04:41
ocağın 15inde deniz kültür merkezine saldıray  :)

Saldırın saldırın saldırın
Samsunspor için saldırın :) :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuniSky Turk'te bir başka Samsunsporlu abimiz daha var; kendisine iletelim. Keşke çok daha önce öğrenebilseydik, bir de bayan yazarımız olurdu kitapta. Ama geceye davet edelim mutlaka.

ben de dergi sayesinde öğrendim abicim, bi faydası olur belki diye dusundum..