Kadro nasıl olacak ?

Başlatan Shane_Falco, 01 Temmuz 2005, 20:44:31

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Abi elimizdeki oyuncularla bi kadro kuralım bakalım herkes yapsın 11 tane adam çıkıyomu
                 Kerem
El Yasa    Kenan         Petkov  Muhammet

Musa       Muzaffer    Adnan         Ayari        

Caner     Serkan

kral55

Keremi kaleye koyarsak düştüğümüzün resmidir.

Fecr_55

kerem de kim oluyor ki...kalemizin virüsü o be...ondan bize yar olmaz artik...rezil etti, hem kendisini hemde ona verdigimiz güvenimizi :evil: ben bile daha iyiyim kalede :wink:

ngonge

shane bu orta saha ile herhalde 2.ligi bile kaldıramayacak bi orta saha ya sahip oluruz:

Musa Muzaffer Adnan Ayari

Rentboy

kafanda kurmuş olduğun futbolcuların bazılarından bile ses soluk çıkmıyor.maalesef ben kafamdan öyle bir ilk onbir çıkaramıyorum...

beşnumara

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"kafanda kurmuş olduğun futbolcuların bazılarından bile ses soluk çıkmıyor.maalesef ben kafamdan öyle bir ilk onbir çıkaramıyorum...
katılıyorum :cry:

Shane_Falco

Dostum ben napıyım elde adammı vara ben koymuyorum biliyorum bu takımın bende 2. ligde ayakta duramıyacagını ama elden ne gelirr

55samsunlu55

bu acaba birinci ligdeki son senemiz mi? inşallah korktuğum gibi olmaz. lakin tüm gelişmeler bunu gösteriyor.

timofte

Arkadaşlar çok fazla panik havasına kapılmamalıyız diye düşünüyorum. bu bize yarar sağlamaz. Ama üzerimize düşeni Samsunsporlular olarak yapmaya devam etmeliyiz. Önce bir kongreyi görelim, yeni yönetim gelsin. Sıkıntı daha çok bu kaos ortamından kaynaklanıyor. kolay değil, İsmail uyanık gibi yılların başkanını ummadığımız şekilde kaybettik. Yeni başlangıçlar her zaman sancılıdır. Ama Samsunspor sonsuza kadar var olacaktır.

**

Bu arada Kerem'in takımda kaldığını üzülerek bildirmek isterim.
GS yedek kalecisi Aykut'a "burada yedek kalmak, anadoluya gitmekten iyi. sakın ayrılma. bak bizler sürünüyoruz." dediğinden beri bende son derece negatif bir bakış açısı oluştu kendisine karşı.

radikal-fma

arkadaşlar felaket tellallığı yapmayın.her şey güzel olcak.sabrın sonu altındır

yirmiuc

recai

caner musa elyasa adnan(konsantre olabilirse transfer muhabbetlerinden..) muhammet oynasın ilk onbirde.. gencler yapar bu isi bence...