Fikret YEŞİLYURT'un adı geçiyor.

Başlatan SS55, 23 Haziran 2005, 08:03:32

« önceki - sonraki »

SS55

SAMSUNSPOR BAŞKANLIĞI İÇİN YEŞİLYURT DEMİR FAB. SAHİBİNİN ADI GEÇİYOR HENÜZ NET BİRŞEY YOK KENDİSİ OFLUDUR AMAN DİKKAT. SAMSUNLU İSTİYORUM HER YERE ÖZ SAMSUNLU İSTİYORUM.

Sioux

bence oflu da olsa adam şayet artık samsunlu olmayı özümsemiş ise onu direk reddetmeye gerek yok. samsunlu olup da samsunsporlu olmayan da çok. al sana belediye başkanı yusuf ziya çarşambalı ama yaptıkları ortada. eğer fikret yeşilyurt samsunspora yatırım yapmaya niyetliyse önünü kesmeye gerek yok diye düşünüyorum.

jean

oncedende nuzret ulusoy gibi trabzonlu baskanimiz vardi samsunspora destek olacaksa oflu rizeli farketmez

curva55

Kim bilmiyorum ama ofluysa uzak dursun.

samsunsevdalısı

Arkadaşlar bu adam sizin düşündüğünüz manada oflu olsaydı 100 milyon dolarlık fabrikasını samsuna kurmazdı,500 işciyi samsunda çalıştırmazdı,türkiyenin 4.büyük alışveriş merkezini samsuna açmak için 20 milyon doları gözden çıkarmazdı...
Herkezin bir kökeni var,babasının yada dedesinin oflu olması sorumluluğunu ona yükleyemeyiz.kaldı ki samsunu ve samsunsporu özümsemiş ise başımın üstünde yeri var.şu ortamda çok seçici olma lüksümüzün olmadığına inanıyorum.
tabiki tanju gibilerede kulübü teslim etmeyiz ama burada fikret yeşilyurt şöyle ofludur,samsuna şu kadar gıcıktır trabzonspor aşığıdır diyen birisi çıksın ben daha bu foruma yazmayacağım.
hep ezber konuşuyoruz,başkan istifa etmiş 22 milyon dolarlık borçtaki kulübü almaya niyetlenen birisi çıkıyor sevinmemiz gerekir...
düşüncelerime yine karşı çıkacak arkadaşlar vardır saygı duyuyorum,ama parasızlıktan yakındığımız hatta kayyuma gitme ihtimalimizin bile olduğu şu ortamda bu kadar kesin konuşmamalıyız.

curva55

Samsunsporun başına geçti diyelim sonra o trabzonluların bize ediceği lafları düşünebiliyormusunz.Yada trabzon maçlarında olacakları.Ama bu adam samunluyum diyebiliyorsa zaeten burda oflu fln diye geçmezdi. :wink:

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "curva55"Samsunsporun başına geçti diyelim sonra o trabzonluların bize ediceği lafları düşünebiliyormusunz.Yada trabzon maçlarında olacakları.Ama bu adam samunluyum diyebiliyorsa zaeten burda oflu fln diye geçmezdi. :wink:

ne yapalım yani ona gelme, buna gelme mi diyelim...
bu adamın samsun düşmanı bir oflu olduğunu ispat edebiliyormusun?
trabzonlular şöyle böyle diyecek düşünceleri ile  kulüp yönetilmez.
o zaman bi isim söyle sevgili skip,22 milyon dolarlık borcu ile batmış bir kulübü alacak bir isim olsun...

55ss1965

Alıntı yapılan: "samsunsevdalısı"
Alıntı yapılan: "curva55"Samsunsporun başına geçti diyelim sonra o trabzonluların bize ediceği lafları düşünebiliyormusunz.Yada trabzon maçlarında olacakları.Ama bu adam samunluyum diyebiliyorsa zaeten burda oflu fln diye geçmezdi. :wink:

ne yapalım yani ona gelme, buna gelme mi diyelim...
bu adamın samsun düşmanı bir oflu olduğunu ispat edebiliyormusun?
trabzonlular şöyle böyle diyecek düşünceleri ile  kulüp yönetilmez.
o zaman bi isim söyle sevgili skip,22 milyon dolarlık borcu ile batmış bir kulübü alacak bir isim olsun...
2 kişinin de yazdılarını okudum biri çok sevdiğim bir abim diğeri ise kardeşim sayılır bu adam gelirse Trabzonlular zaten agzı susmuyoo dahada konuşuyorlar.Diğer yandan Yatırımları var ama bi kere olsun duymadım Samunluyum ben ee derki Ben Samsunluyum Samsunun ekmeğini yiyorum YANINDA oluruz biz...

radical 55

Alıntı yapılan: "samsunsevdalısı"Arkadaşlar bu adam sizin düşündüğünüz manada oflu olsaydı 100 milyon dolarlık fabrikasını samsuna kurmazdı,500 işciyi samsunda çalıştırmazdı,türkiyenin 4.büyük alışveriş merkezini samsuna açmak için 20 milyon doları gözden çıkarmazdı....

trabzonda o fabrikayı kuracak coğrafi şartlar olsaydı emin ol hiçbi trabzonlu samsuna koşupta işşyeri açmazdı..
adam buraya fabrika kurmuş olabilir ama biz ondan değil o bizim memleketimizden yararlanıyor unutma..hiçbir trabzonlu nerde yaşarsa yaşasın trabzondan vazgeçmez o bakımdan trabzonlu başkan is-te-mi-yo-rum :evil:  :evil:  :evil:

55ss1965

İsterse İsrailli olsun Samsuna yararı var
Samsunspora neden olmasın? Bu Kulubun başına herkes geçebilir.maksat samsunsporumuzu bu zorlu gününde yalnız bırakmayan iş adamlarına kösdek değil destek olmak zorundayız.Herşeyin hayırlısı ''keser''

curva55

Fikret Yeşilyurt hakkında topladığım bilgilerle onun kendini tamamen samsunlu olarak gördüğünü hatta samsunsporada yardım ettiğini yani hem samsunlu hemde samsunsporlu olduğunu öğrendim.Hatta birçok samsunludanda daha samsunludur deniyor.Ama gürcistana yatırım yapıyorlarmış yani samsunsporun başına gelmesi zor.Öğrendiğim şeyleden sonra onun gelmesini isterdim.