Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

ask55

Sezon bugun alınacak sonuclardan sonra kesın olarak bıter.

eprianu

Israrla Giresunspor'un bu kadar rezil bir futbol ile şampiyon olamayacağını düşünüyordum. Şampiyon olurlar mı bilmiyorum ama Süper Lig şimdiden kendilerine hayırlı olsun. Giresun ile maç yapacak olan takımlar aptallaşmaya başlıyor. Adana maçında pozisyona girmeden, ceza sahasına bile girmeden 2 gol attılar.

Sezon başından beri forumda bu sezon ligdeki takımların çok kötü olduğu vurgulandı. Bazıları bu görüşe katılmadı. Lig ve ligdeki takımlar kötü değil, berbat! Zirveyi kovalayan İstanbul 3 haftadır kaybediyor, Altay evinde Altınordu'ya yeniliyor, ligin zirvesindeki takım düşme potasındaki takımlara 45 dakika defans yapıyor, takımlar ciddi istikrar sorunları yaşıyor vs.

Artık Giresun üzerinden konuşmaya gerek yok. Altay'ın çıkmasını çok istiyorum ancak Play-Off'tan öte geçmeleri zor gibi görünüyor.

KocumVolkan

Demirspor gibi maddi yönden güçlü takımlar geleceğine Giresun gibi takımlar gelsin. Seneye küme düşecek 3 takım lazım :)

jean

Hic istemezdim cikmalarini ama hakettiler sonuna kadar hemde kiskandiracak istatistiklerle son 12 macta 12 galibiyet vede yené tek penalti golu sanirim sene basinda kendileride beklemiyordu boyle birseyi artik biz isimize bakalim sadece altinordu vede istanbulspor basimizi agriyacak gereksiz puan kaybi yasamassak bu is insaallah biter

ask55

Giresunla bizim ne işimiz var Allah aşkına rakibimiz mi ?
Biz alt liglerde yıllardır oynaya oynaya rakiplerimizi unuttuk.
Muhatap bile olmaya değmez.
Şampiyon olarak çıkacağız inşallah.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ask55 - 24 Şubat 2021, 16:52:58Giresunla bizim ne işimiz var Allah aşkına rakibimiz mi ?
Biz alt liglerde yıllardır oynaya oynaya rakiplerimizi unuttuk.
Muhatap bile olmaya değmez.
Şampiyon olarak çıkacağız inşallah.

Aynen öyle unuttuk ama unutmamak elde değil. Dile kolay 10 yıl oldu. Yüksel başkan gelmese bi 10 yıl daha olmayacaktı belkide. Ve bu 10 senede nerdeyse 1 nesli kaybettik. Artık telafi zamanı. En azından çıkınca artık düşme gibi birşeyi unutup her sene ligde olmalıyız.

Tiryakiler55

Demedi deme Ibrahim, bu Giresun cikar. Neyseki bizde cok acik ve rahat sekilde aldik macimizi. Bakalim Pesimizdekiler ne yapacak.

isyan

24 Şubat 2021, 18:30:27 #48082 Son düzenlenme: 24 Şubat 2021, 18:35:11 isyan
Ümraniye maci tescil edildi diye iddialar var

KareAs55

İstanbul bugün Akhisar'ı yenip Giresun'u da deplasmanda yenerse 3 takım da 70 puanı geçecek gibi duruyor. ilk 2 için 2 puan ortalamasının yetmeyeceğini düşünüyorum

Elyesa

samsunsporumuzun onumuzdeki 4 maci cooook zor ve kritik keci-demir-altinordu-giresun en az 9 puan diyorum

Sadece Samsunspor

Tff galiba bugun tescili siteden duyuracak. Toplanti da kural hatasi oldugu kabul edilmiş ancak macta kalan sure az oldugundan hukukcularin mutaalasi sonucu tescile karar verilmis. Duyumdur.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Şubat 2021, 11:20:09Tff galiba bugun tescili siteden duyuracak. Toplanti da kural hatasi oldugu kabul edilmiş ancak macta kalan sure az oldugundan hukukcularin mutaalasi sonucu tescile karar verilmis. Duyumdur.
Teşbihte hata olmaz. "Tecavüz var ama tam geçirmemiş. Oyna devam " mı diyecekler!!! Skandal olur...

tactician

Alıntı yapılan: diocid - 25 Şubat 2021, 08:36:58Önceden @tactician nickli arkadaşımız maç sonunda güzel yazılar yazardı, yine güzel yazılarını bekliyoruz..

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Teveccüh gösteriyorsunuz belki de hiç haketmediğim biçimde.
Son dönemde iş yoğunluğumu da bahane ederek sadece arkadaş gruplarında WhatsApp mesajları şeklinde kendi görüşlerimi belirtmekle yetindim. Fakat bu, burayı takip etmediğim anlamına gelmiyor. Her gün en az 3 kere bakıyorumdur istisnasız.

Samsunspor.biz bir çoğunuz için nasılsa benim için de aynı şekilde çok ayrı bir yerde duruyor. Forumun ilk kuruluşunda Teoman abi'nin heyecanını ve sonraki dönemlerde samsunspor.biz'i artık bir sosyal harekete çeviren Mehmet Yılmaz, Engin Sever ve Erdem Eynel abilerimizin çabalarını yakınen görmüş olan bir Samsunspor'lu olarak buradan vazgeçmemiz mümkün olamaz. (hatta bir ara Samsunspor.biz'in düşünce devrimine bu kadar yaklaşmışken neden küme düştüğü ile alakalı arkadaş ortamında bahsettiğim fikirlerimi de bir makale şeklinde buraya yazmaya niyet edelim.)

Tekrar teşekkürler, görüşmek üzere :)

Sol Açık

Alıntı yapılan: KareAs55 - 24 Şubat 2021, 19:38:03İstanbul bugün Akhisar'ı yenip Giresun'u da deplasmanda yenerse 3 takım da 70 puanı geçecek gibi duruyor. ilk 2 için 2 puan ortalamasının yetmeyeceğini düşünüyorum

Arkadaşlar, bence rakibin gücünü biraz abartıyoruz. 3 maç üstüste kaybettiler, sonra bir ton eksiği olan ve küme düşmek üzere pozisyondaki Akhisar'ı güç bela yendiler. Kalan 11 maçın hepsini kazansalar 76 oluyorlar, nasıl 70'i geçeceklerini düşünebiliriz?

İstanbul fikstürde bizi takip ediyor. Yani bu hafta Eskişehir'den sonra, haftaya Keçiören, ADS, Altınordu, Giresun, Tuzla serisine başlayacaklar. Buradan 15 puan almasını olası görüyor musunuz? İlk yarıda bu 5 maçın 4'ünü peşpeşe oynamıştı (ADS maçı ertelenmişti) ve 4 maçta 2 puan alabilmişti İstanbul. Bu takımların tamamı İstanbul'u fazlasıyla zorlayacak kalitedeler ve bu 5 maçtan 10 puan çıkartmalarının bile imkansız olduğunu düşünüyorum.

Özetle, elbette henüz işimiz bitmedi, ama hiç çekinmeye gerek yok. Şampiyon gibi yola devam edip, Bandırma, Akhisar, Eskişehir maçlarındaki gibi vura kıra kazanacağız maçlarımızı. Bırakalım, diğerleri birbirini yesinler ve yiyecekler...

KareAs55

26 Şubat 2021, 11:16:26 #48089 Son düzenlenme: 26 Şubat 2021, 11:33:48 KareAs55
Alıntı yapılan: Sol Açık - 26 Şubat 2021, 10:07:25Arkadaşlar, bence rakibin gücünü biraz abartıyoruz. 3 maç üstüste kaybettiler, sonra bir ton eksiği olan ve küme düşmek üzere pozisyondaki Akhisar'ı güç bela yendiler. Kalan 11 maçın hepsini kazansalar 76 oluyorlar, nasıl 70'i geçeceklerini düşünebiliriz?

İstanbul fikstürde bizi takip ediyor. Yani bu hafta Eskişehir'den sonra, haftaya Keçiören, ADS, Altınordu, Giresun, Tuzla serisine başlayacaklar. Buradan 15 puan almasını olası görüyor musunuz? İlk yarıda bu 5 maçın 4'ünü peşpeşe oynamıştı (ADS maçı ertelenmişti) ve 4 maçta 2 puan alabilmişti İstanbul. Bu takımların tamamı İstanbul'u fazlasıyla zorlayacak kalitedeler ve bu 5 maçtan 10 puan çıkartmalarının bile imkansız olduğunu düşünüyorum.

Özetle, elbette henüz işimiz bitmedi, ama hiç çekinmeye gerek yok. Şampiyon gibi yola devam edip, Bandırma, Akhisar, Eskişehir maçlarındaki gibi vura kıra kazanacağız maçlarımızı. Bırakalım, diğerleri birbirini yesinler ve yiyecekler...
Bu ligde kolay maç yok tabi ki istanbul buradan 0/4 çekse de şaşırmam 4/4 yapsa da şaşırmam açıkcası aslında benim demek istediğim bizim her halükarda giresun'u geçeceğimizi düşünüyorum ikincilik için ise istanbul giresun'u deplasmanda yenebilirse ki bence yenebilecek kalitede bir takım, istanbul'un zorlu diye adlandırabileceğimiz play-off hattındaki takımlara karşı oyun açısından giresun'a göre daha şanslı olduğunu düşünüyorum tabi futbol oyundan ibaret değil psikolojik etmenler de işin seyrini değiştirebilir bunu da es geçemeyiz. Bütün bu saydığım veriler iki takım arasındaki 10 puanı kapatmaya yeter mi zor görünüyor ama bunu süreç gösterecek.

10 puan var abi nasıl kapanacak diye düşünen varsa da kurduğum mantık şunun üstüne kurulu fazla mı ütopik bilmiyorum ama yorumunuza bırakayım

Giresun-Altay  0  / Eskişehir-İstanbul 2     puan farkı 8
Samsun-Giresun 1 / İstanbul-Altınordu 1  puan farkı 5
Giresun-İstanbul  2    Puan farkı 2 ve ikili averaj istanbul'a geçiyor.

Diğer kalan 8 maçta ne olur ne biter bilmiyorum diğer maçlarda istanbul'da takılabilir giresun için de işler bir an tersine dönebilir ve bence giresun'un bu psikolojiyi kaldıracak ne hocası ne de kadro derinliği var.