Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

berusa55

09 Ağustos 2008, 14:50:52 Son düzenlenme: 04 Haziran 2012, 14:52:22 **KaR6**
Sevgili üyelerimiz,

Artık genel sohbetlerinizi, selamlaşmalarınızı, hal hatır sormalarınızı ve her telden muhabbetlerinizi bu başlık altında gerçekleştirmenizi hepinizden rica ediyoruz. Normalde sistemimizde özel mesajlaşma şıkkı var ama ne hikmettir ki birçok arkadaşımız ısrarla burayı kullanmak yerine konu başlıklarında karşılıklı yazışmayı tercih ediyor ama bu bizim istediğimiz bir sey değil. Böyle bir başlık açmak artık zaruri hale geldi çünkü diğer açtığımız konu başlıklarında maalesef bazı üyelerimiz, konu dışına çıkıp her telden muhabbete varan yazışmalara kadar gidebiliyorlar. Konu dışı yazılar, bundan önce olduğu gibi bundan böyle de konu başlığına uygun hareket edilmesi gayesiyle silinmeye devam edecektir.

Bu konudaki hassasiyetimize önem vermenizi rica eder, sitemizin daha düzgün ve konu başlıklarına daha uygun hareket eder şekilde gitmesine katkı sağlayacağınızı umarız.

Teşekkürler...

veis

evet arkadaşlar berussa çok güzel düşünmüş.burada sohbet ve genel konuları paylaşabiliriz mesela bugün herzaman fotomaç ve fanatik almama ragmen kalmamasından dolayı fotospor aldım ve bide bakdım samsunsporumuzun posterini vermiş.dileyen arzu eden arkadaşlar alıp evlerinde duvarlarına asabilirler.

berusa55

Fotospor kaldı mı acaba bayilerde bi bakmak lazım sevgili veis teşekkürler haber verdğin için. ;)

kaan

abi kadroda kimler var bu seneki kadromu

hala kızı

veis nezman geliyor şu benim siparişler :P

berusa55

Sipariş derken? Bak herkesi meraklandırdın sen simdi ama hala kızı.. Oldu mu bu yazı :)

hala kızı

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Ağustos 2008, 15:19:05
Sipariş derken? Bak herkesi meraklandırdın sen simdi ama hala kızı.. Oldu mu bu yazı :)
hehehehehe:)) eee burası genel değilmi berusa55 geyik çıkıyor işte böylelikle ;D ;D

kaan

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Ağustos 2008, 15:19:05
grup istanbulun kartal macında yapacağı showdan bahsediyor heralde

berusa55

Veis şu Kartal maçına şöyle Erciyes galibiyetiyle gelsek de orda iki katı kalabalık olsanız ve yaksanız stadı. Harika olur...

hala kızı

veis uyuma >:(
hem siparişleri sordum sana...2 dakika 68 saniyedir cevap bekliyorum!
bak berusa55 ne diyor senin adına ben cevaplıyorum o halde
sevgili berusa55 duman olacak kartal bak buraya yazıyorum
3-0 galibiyetle göndereceğiz samsun'dan gelenleride ahada yazdım

Recep

Alıntı yapılan: hala kızı - 09 Ağustos 2008, 15:29:03
veis uyuma >:(
hem siparişleri sordum sana...2 dakika 68 saniyedir cevap bekliyorum!
bak berusa55 ne diyor senin adına ben cevaplıyorum o halde
sevgili berusa55 duman olacak kartal bak buraya yazıyorum
3-0 galibiyetle göndereceğiz samsun'dan gelenleride ahada yazdım
aman 3-0 deme geçen senede 3-0 öne geçtik beraberliği zor kurtardık

berusa55

veis şu an bilgisayar basında değil anlasılan...Neyse insallah hala kızı, dediğin gibi olur lige güzel başlarız ne diyelim özledik artık...

hala kızı

Recep55 hiç sorma hep o çekirdek çitletenlerın yüzünden adamlara bağırın bırakın çekirdekleri diyorum yok çıt yok adamlarda...
eee futbolcularımızında desteğe ihtiyacı var çıt çıt çekirdek yersen olacağı bu

Recep

bu sene kapıda çekirdek araması yapıp çekirdekleri ve çekirdekçileri içeri almamak lazım

hala kızı

09 Ağustos 2008, 15:40:34 #14 Son düzenlenme: 09 Ağustos 2008, 15:49:55 hala kýzý
neyse...
sonuç:samsunspor.biz genel sohbet odası güzel oldu,süper oldu...
bu düşüncelerinden ötürü kutluyorum (fikri geçen Berusa55'i)